مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی بکو در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی بکو در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی بکو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی بکو در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی بکو در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی بکو در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز

کولر گازی بکو یکی از با کیفیت ترین کولر گازی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی بوده که بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند این کولر گازی را برای خانه خود را تهیه نمایند. در فصول گرم سال همچون فصل تابستان استفاده از کولر های گازی بسیار پر اهمیت شده و افزایش می یابد. استفاده بیش از حد از این دستگاه ها سبب می شود ایراد ها و نقص هایی در آن ها به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند‌. نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر ایران وجود دارند که می‌ توانند به کاربران در تعمیر کولر گازی در اهواز یاری برسانند. اگر شما ساکن شهر اهواز هستید، می توانید برای تعمیر کولر گازی بکو خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی بکو در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه و خبره ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز

 ارور ها و خطاهایی که ممکن است در کولر گازی بکو به وجود آید

 امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در اغلب وسایل الکترونیکی همچون کولر های گازی صفحات نمایشگری وجود دارند که ایراد و نقص های به وجود آمده در این دستگاه ها به صورت کد های خاص و مشخصی بر روی این صفحات نمایش داده می شوند.  افرادی که با معنای این کد خطا هل آشنایی داشته باشند، می توانند با مشاهده آن ها، سریعا مشکلات دستگاه را تشخیص داده و در صورت دارا بودن علمی کافی حتی می‌ تواند اقدام به تعمیر این ایراد ها نمایند.  هر کدام از کد خطا ها معنای خاصی داشته که در ادامه سعی داریم شما را با برخی از رایج ترین آن ها آشنا کنیم.  نمایندگی های بسیاری در سر تا سر ایران وجود دارند که می توانند به شما در تعمیر دستگاه خود در صورت بروز هر کدام از این کد خطا ها کمک کنند‌. یکی از بهترین نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز است. نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است.

تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E1

 این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود که ایراد و نقصی در سنسور دمای دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین لازم است این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می‌ توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید.

نمایندگی کولر گازی بکو در اهواز

 تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E2

 اگر مشکل و نقصی در سنسور یا حسگر دمای امپراطور وجود داشته باشد، این ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود.  از آن جایی که تشخیص و بررسی این نقص بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود از نمایندگی های معتبر همچون نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E3

 این ارور نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در کمپرسور دستگاه بوده بنابراین لازم است کمپرسور کولر گازی بکو را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی بکو در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی خانگی است.

تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E5

 اگر اتصالات بین ماژول های خارجی و داخلی در کولر گازی بکو قطع شده باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر آن مشاهده می کنید. بنابراین لازم است برای رفع این ارور این اتصالات را با دقت مورد بررسی قرار دهید که امری بسیار تخصصی است. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای رفع این مشکل از کارشناسان و متخصصانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E1

 هنگامی که نقصی در عملکرد سنسور دمای هوا در یونیت خارجی  وجود داشته باشد این ارور را بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی بکو مشاهده می کنید. بنابراین لازم است سنسور دمای هوا در یونیت خارجی را با دقت چک کنید و در صورت وجود مشکل در آن، آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر این مورد از متخصصانی که در  نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز مشغول به کار هستند کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی بکو در اهواز

 تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا E2

 اگر نقص و مشکلی در سنسور دمای کندانسور کولر گازی وجود داشته باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. بنابراین لازم است این سنسور را  و با دقت چک کرده و در صورت وجود مشکل یا نقص در آن، آن را تعمیر کنید. متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز مشغول به کار هستند دارای تخصص کافی در این زمینه بوده و می ‌توانند به شما کمک کنند.

تعمیر کولر گازی بکو در صورت بروز ارور و کد خطا FF03

 این ارور به طور معمول زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود که گرمای کندانسور دستگاه بیش از حد طبیعی باشد. بنابراین لازم است این قطعه را با دقت بررسی کنید. شما می توانید برای تعمیرات دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید.

 سخن پایانی

 به سبب اهمیت بسیار زیاد کولر های گازی در فصول گرم سال همچون فصل تابستان بسیار ضروری و پر اهمیت است که دارندگان انواع کولر گازی همچون کولر گازی بکو در صورت مشاهده نقص یا ایراد در دستگاه خود سریعا اقدام به تعمیر آن نمایند. از آن جایی که برطرف کردن اغلب نقایصی که در وسایل الکترونیکی به وجود می آید، بسیار سخت و تخصصی است پیشنهاد می‌ شود برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است که می‌ توانند با صرف کمترین زمان و دریافت کمترین هزینه دستگاه شما را تعمیر کنند.  بنابراین پیشنهاد می‌ شود  برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی کولر گازی بکو در اهواز کمک بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو در اهواز:

تعمیر کولر گازی بکو در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *