مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی آکسون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی آکسون در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در مشهد
تعمیرات کولر گازی آکسون در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

به مشکل خوردن کولر گازی امری نرمال و طبیعی به شمار می رود که گاهی افراد در فصول گرم هم چون تابستان با آن مواجه شده و سپس برای رفع ایراد و همچنین تعمیر دستگاه به نمایندگی های معتبر تعمیرات کولر گازی آکسون مراجعه می کنند‌.

کولر گازی دارای عملکرد نسبتا پیچیده ای می باشد و از همین رو رعایت نکردن برخی نکات هم چون نکات مهم نگهداری کولر گازی موجب ایجاد اختلال در دستگاه شده و کارکرد آن را مختل می کند.

از طرفی، پیچیدگی دستگاه کولر گازی آکسون تعمیر آن را نیز به یک امر حساس تبدیل کرده و از همین جهت دستکاری کولر گازی بدون داشتن مهارت و اطلاعات لازم در جهت تعمیرات کولر گازی آکسون می تواند مقدار تخریب دستگاه را افزایش داده و تعمیر آن را به امری نسبتا سخت تر از قبل تبدیل کند.

به همین دلیل توصیه می شود هنگام خرابی کولر گازی و مشاهده هرگونه عیب و ایراد در کارکرد دستگاه بدون اتلاف وقت اشکال اصلی کولر گازی را بررسی نموده و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد تماس حاصل کنید.

در ادامه این مطلب بیشتر به اختلالات رایج کولر گازی آکسون و همچنین نحوه تعمیر کولر گازی در مشهد توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد خواهیم پرداخت.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

دلایل روشن نشدن کولر گازی آکسون

اگر کولر گازی شما روشن نمی شود باید ابتدا از درست بودن تمامی اتصالات برقی دستگاه هم چون وصل بودن دو شاخه کولر گازی به پریز، ایراد نداشتن فیوز، صحت کامل سیم های برق و… اطمینان حاصل کنید. اگر ایرادی در این مورد مشاهده نشد به چک کردن کنترل از راه دور دستگاه پرداخته و از به اتمام نرسیدن باتری ریموت کولر گازی مطمعن شوید.

اگر ایراد مشکل روشن نشدن دستگاه ارتباطی با موارد گفته شده نداشت، احتمال معیوب بودن ترموستات و ترانسفورماتور کولر گازی وجود دارد که جهت بررسی بهتر این مشکل و همچنین تعمیر یا تعویض قطعات بهتر است با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد تماس حاصل نموده و از سرویسکار های نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد یاری بگیرید.

مرکز تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

آبریزی کولر گازی آکسون و بررسی توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

کولر گازی آکسون بنا به دلایل مختلفی دچار نشتی می شود‌. بهتر است هنگام مواجهه با آبریزی کولر گازی ابتدا تمامی مسیر های لوله و تخلیه دستگاه را بررسی کرده و در صورت مشاهده هرگونه انسداد در مسیر لوله ها گرفتگی لوله را برطرف نمائید.

همچنین اگر لوله های دستگاه به درستی نصب نشده باشند، وجود هرگونه درز بین اتصال لوله ها می تواند موجب آبریزی کولر گازی و نشتی آب شود.

از بین رفتن عایق های موجود در اطراف لوله مبرد نیز در دیگر عوامل چکه کردن آب از کولر گازی می باشد.

بهتر است برای رفع ایراد و مشکل آبریزی آب از کولر گازی آکسون با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد تماس حاصل کرده و از خدمات تعمیرات کولر گازی آکسون توسط این مجموعه بهرمند شوید.

خاموش روشن شدن ناگهانی کولر گازی آکسون

از دسته مشکلات رایجی که مشتریان و مصرف کنندگان کولر گازی آکسون آن را به نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد گزارش می کنند خاموش روشن شدن ناگهانی و بی دلیل دستگاه می باشد.

در رابطه با این ایراد دستگاه باید عارض شویم که در اکثر مواقع گرفتگی یا کثیفی کندانسور و اواپراتور کولر گازی موجب ایجاد بروز این مشکل می شود که افراد می توانند با تمیز کردن قسمت کندانسور و اواپراتور دستگاه این مشکل را برطرف کنند.

اگر مشکل با راه حل بیان شده برطرف نشد بهتر است برای بررسی دقیق تر کولر گازی با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد تماس حاصل کرده و از خدمات تعمیرات کولر گازی آکسون که توسط سرویسکار های این مجموعه به شما ارائه می شود بهرمند شوید.

نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد

کولر گازی آکسون روشن می شود اما شروع به کار نمی کند

در برخی مواقع ممکن است دستگاه شما روشن شود اما شروع به کار نکند. معمولا در اکثر مواقع کار نکردن یونیت کولر گازی به مقدار حجم گاز دستگاه مربوط است و در صورت کاهش یا به اتمام رسیدن حجم گاز کولر گازی این مشکل رخ می دهد.

بهتر است جهت سرویس دستگاه و شارژ کولر گازی از تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد کمک گرفته و این مشکل دستگاه را برطرف کنید.

کولر گازی آکسون یخ می زند

یخ زدن کولر گازی از دسته مسائلی می باشد که می تواند در عملکرد کولر گازی اختلال ایجاد کرده و یک سری مشکلات را برای دستگاه به وجود آورد.

یکی از مواردی که موجب یخ زدن کولر گازی آکسون می شود کمبود گاز مبرد در دستگاه است.

از طرفی مطلوب نبودن جریان هوا در کویل های اواپراتور را نیز می توان به عنوان یکی از عوامل مهم یخ زدن کولر گازی معرفی کرد.

بهترین روش جهت رفع ایراد یخ زدگی دستگاه و تعمیر آن، راجعه به نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد می باشد.

شما می توانید با یک تماس ساده با کارشناسان نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد ارتباط برقرار کرده و مشکل دستگاه را با کمک سرویسکار های این مجموعه برطرف نمائید.

تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد

کولر گازی قدرت سرمایشی قبل را ندارد

به گزارش سرویسکار های نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد دلایل کاهش قدرت سرمایشی کولر گازی آکسون به شرح زیر است.

ممکن است کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده و یا از کار افتاده باشد.

احتمال کاهش حجم گاز مورد نیاز دستگاه وجود دارد.

برد الکتریکی کولر گازی سوخته و یا به مشکل خورده است.

سیستم تهویه دستگاه احتیاج به تنظیم دارد.

برای برطرف کردن ایرادات گفته شده و همچنین رفع مشکل کاهش قدرت سرمایشی کولر گازی آکسون بهتر است با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد تماس بگیرید.

جمع بندی

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد از تکنسین ها و افراد ماهر و مجرب در زمینه تعمیرات کولر گازی آکسون برخوردار بوده و از همین رو بهترین روش جهت تعمیر دستگاه کولر گازی آکسون، یاری گرفتن از این نمایندگی می باشد.

شما می توانید به راحتی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده و تعمیر دستگاه خود را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی آکسون در مشهد بسپارید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد:

نمایندگی کولر گازی آکسون در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05132288866