مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی آکایی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی آکایی در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی آکایی در مشهد
نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکایی در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد مجموعه ای معتبر می باشد که خدمات تعمیرات کولر گازی آکایی را به مشتریان خود ارائه داده و همواره افراد را در جهت رفع اشکال و ایرادات به وجود آماده در کولر گازی یاری می کند.

همانطور که می دانید تعمیر دستگاه های پیچیده هم چون کولر گازی آکایی به دانش و اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی احتیاج داشته و از همین رو کمک گرفتن از تکنسین های آموزش دیده و ماهر نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد بهترین روش تعمیر کولر گازی به شمار می رود.

سرویسکار های نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد با توجه به مهارت ها و تجربه های خود در زمینه رفع اشکالات و ایرادات مختلف کولر گازی با دقت دستگاه شما را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدامات لازم را جهت تعمیر کولر گازی در مشهد انجام می دهند.

اگرچه برخی از ایرادات کولر گازی از دسته مشکلات بسیار جزئی بوده و افراد می توانند به راحتی آن ها را برطرف کنند، اما مشکلات حساس و پیچیده هم چون به مشکل خوردن قطعات مختلف درونی دستگاه احتیاج به مهارت کافی داشته و بهتر است برطرف کردن این نوع ایرادات کولر گازی را به نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد بسپارید.

تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

 

رفع مشکل خنک نبودن باد کولر گازی آکایی

به گفته سرویسکاران ماهر و مجرب نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد، هنگامی که با مشکل خنک نبودن باد کولر گازی مواجه می شوید بهتر است در گام اول تمامی دریچه های داخلی و بیرونی دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از مسدود نبودن آن ها اطمینان حاصل کنید. (در صورت انسداد گرفتگی لوله و دریچه ها را برطرف کنید)

همچنین شست و شو و یا تعویض به موقع فیلتر که معمولا توسط سرویسکار نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد هنگام سرویس دستگاه صورت می گیرد، می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند.

اگر با راه حل های گفته شده مشکل گرمی باد کولر گازی برطرف نشد بهتر است برای بررسی بهتر دستگاه با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد

 

رفع مشکل یکسره کار کردن کولر گازی آکایی با کمک نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

در اکثر مواقع ایراد یکسره کار کردن کولر گازی و خاموش نشدن آن از دسته ایرادات و مشکلات تخصصی دستگاه می باشد.

اما گاهی نیز برخی ایرادات جزئی موجب بروز این مشکل در کولر گازی آکایی می شوند که در ادامه به چند نمونه رایج از این ایرادات می پردازیم.

کولر گازی باید بعد رسیدن به دما مشخص و تنظیم شده خاموش شود، در غیر این صورت امکان وجود مشکل در قسمت ترموستات دستگاه وجود دارد که جهت برطرف کردن ایراد ترموستات باید از نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد کمک بگیرید.

از طرفی به هم خوردن تنظیمات کولر گازی نیز از دیگر یکسره کار کردن دستگاه می باشد که اصولا می توان با کمک دفترچه راهنما کولر گازی این مشکل را برطرف نمود.

عوامل دیگری هم چون خرابی کنتاکتور، کوتاهی کابل ترموستات، به مشکل خوردن فن کولر گازی و… نیز نقش بسزایی را در بروز مشکل یکسره کار کردن کولر گازی و خاموش نشدن آن ایفا می کنند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد

 

چرا از کولر گازی آب چکه می‌ کند؟

چکه کردن آب از کولر گازی از دسته اشکالات و ایرادات ناخوشایند دستگاه می باشد که مصرف کنندگان بسیاری آن را به نمایندگی تعمیر دستگاه گزارش نموده و از این مسئله شکایت می کنند.

در رابطه با این موضوع باید عارض شویم که در اکثر مواقع نامناسب بودن اتصالات و وجود درز در میان لوله ها موجب نشتی آب شده و در نتیجه چکه کردن آب از کولر گازی را به همراه دارد.

بهتر است هنگام بروز این مشکل ابتدا سالم بودن لوله ها، نبود هیچگونه سوراخ و درز و بروی لوله ها و همچنین ایراد نداشتن لوله کشی کولر گازی را بررسی نمائید.

از طرفی گرفتگی و مسدود شدن مسیر تخلیه دستگاه نیز از دیگر عوامل نشتی آب کولر گازی می باشد که با برطرف کردن گرفتگی لوله این مشکل نیز برطرف می شود.

اگر دلیل چکه کردن آب موارد گفته شده نبود توصیه می شود جهت بررسی بهتر کولر گازی با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد ارتباط برقرار کرده و از خدمات تعمیرات کولر گازی آکایی بهرمند شوید.

 

چرا صدا کولر گازی آکایی بیش از حد نرمال است؟

شنیدن صدا های غیر عادی از کولر گازی نمونه ای از مشکلات بسیار جدی این دستگاه می باشد پس به هیچ عنوان نباید به صدا هایی که از کولر گازی می شنوید بی توجهی کنید.

معمولا این صدا ها مشابه صدا سوت، صدا جیغ، صدا کوبش، صدا ساییدگی و… هستند که هرکدام ایرادات متفاوتی را به خود اختصاص داده و دلایل گوناگونی دارند.

عواملی هم چون گرفتگی فیلتر، به مشکل خوردن بلبرینگ، خرابی کویل و ایراد فن موجب ایجاد صدا توسط کولر گازی می شوند که جهت برطرف کردن هر کدام از ایرادات گفته شده باید به نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد مراجعه نموده و اقدامات لازم را جهت تعمیر دستگاه خود انجام دهید.

مرکز تعمیرات کولر گازی آکایی در مشهد

 

چرا ریموت کولر گازی آکایی کار نمی کند؟

اگر اختلالی در کارکرد کنترل از راه دور کولر گازی ایجاد شده است بهتر است ابتدا باتری کنترل را تست نموده و در صورت نیاز آن را تعویض نمائید.

برطرف نشدن مشکل ریموت با تعویض باتری نشان می دهد که ریموت دارای مشکل حساس تر و پیچیده تری می باشد.

عواملی هم چون تماس ریموت با آب، ضربه، فشار و… موجب خرابی کنترل شده و از عملکرد مطلوب آن جلوگیری می کند.

برای رفع ایراد ریموت، تعمیر و یا تعویض آن بهتر است با نمایندگی تعمیر کولر گازی آکایی در مشهد ارتباط برقرار کنید.

 

جمع بندی

نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد وظیفه نصب کولر گازی آکایی و همچنین ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی آکایی به مشتریان خود را بر عهده داشته و تمامی خدمات خود را با هزینه ای کاملا به صرفه تر۷ نسبت به دیگر مراکز تعمیر به مشتریان خود ارائه می‌ کند.

شما می توانید بدون مراجعه حضوری تنها با یک تماس ساده از خدمات مطلوب این نمایندگی بهرمند شده و مشکل دستگاه خود را برطرف نمائید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد:

نمایندگی کولر گازی آکایی در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297