مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی آمیکو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی آمیکو در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی آمیکو در مشهد
نمایندگی تعمیرات کولر گازی آمیکو در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

کولر های گازی هم چون کولر گازی آمیکو بنا به پیچیدگی های خود دارای یک سری حساسیت ها هستند که گاهی بی توجهی به این حساسیت ها و همچنین نحوه استفاده نادرست می تواند موجب بروز یک سری اختلالات در عملکرد دستگاه شده و در نتیجه خرابی کولر گازی را به همراه داشته باشد.

از طرفی تعمیر درست و اصولی کولر گازی هنگام بروز هرگونه ایراد و یا اشکال در دستگاه نیز از دیگر نکات مهم نگهداری کولر گازی می باشد و از همین رو بهتر است هنگام به مشکل خوردن دستگاه برای برطرف کردن هرگونه ایراد در کولر گازی آمیکو با نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد تماس حاصل کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد همواره آماده ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی آمیکو به مشتریان خود بوده و می تواند  ایراد دستگاه را با کمک تکنسین های ماهر مجموعه خود برطرف نماید.

ما این مقاله را به ایرادات رایج کولر گازی آمیکو و همچنین نحوه تعمیر کولر گازی در مشهد توسط نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد پرداخته ایم، پس به شما توصیه می شود جهت مطلع شدن از ایراد اصلی دستگاه خود و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی آمیکو توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد

بررسی ایراد خنک نکردن کولر گازی آمیکو توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

معمولا اکثر ایرادات و مشکلات کولر گازی آمیکو تنها یک دلیل را به خود اختصاص نمی دهند.

برای مثال در رابطه با خنک نکردن دستگاه باید عارض شویم که عوامل مختلفی می توانند در بروز و ایجاد این مشکل ایفا نقش کنند.

ساده ترین و رایج ترین عاملی که معمولا موجب بروز این مشکل و خنک نکردن کولر گازی آمیکو می شود گرفتگی دریچه خروجی دستگاه می باشد.

بهتر است در گام اول دریچه خروجی کولر گازی آمیکو را بررسی نموده و در صورت مشاهده هرگونه انسداد، گرفتگی دریچه را برطرف نموده و اختلال ایجاد شده در کارکرد دستگاه را رفع نمائید.

اگر خنک نکردن کولر گازی ارتباط چندانی به این موضوع نداشت احتمال خرابی کمپرسور کولر گازی و یا همچنین فن دستگاه نیز وجود دارد که توصیه می شود جهت بررسی بهتر دستگاه و تعمیر یا تعویض این دو قطعه با کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد تماس حاصل کنید.

از طرفی، تجمع آلودگی در فیلتر های کولر گازی و کثیف بودن آن ها نیز از دیگر عوامل خنک نکردن دستگاه می باشد که با سرویس به موقع دستگاه می توان از بروز این مشکل جلوگیری نمود.

لازم به ذکر است که کاهش حجم و یا تمام شدن گاز کولر گازی نیز نقش بسزایی را در خنک نکردن دستگاه ایفا می کند، در صورت به اتمام رسیدن شارژ دستگاه می توانید با کمک تکنسین نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد این مشکل را برطرف نمائید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

روشن نشدن کولر گازی آمیکو

روشن نشدن کولر گازی آمیکو می تواند ایرادات جزئی و یا پیچیده را به خود اختصاص دهد. برای مثال تکنسین های نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد به مشتریان و مصرف کنندگان خود توصیه می‌ کنند هنگام مواجهه با این مشکل در گام اول اتصالات برقی کولر گازی را بررسی کرده و از نبود هیچگونه ایراد در قسمت های برقی هم چون پریز و فیوز اطمینان حاصل کنند.

همچنین شل بودن دو شاخه کولر گازی و یا اتصال نادرست آن به پریز برق از رایج ترین ایرادات روشن نشدن دستگاه می باشد.

اگر ارتباطی بین کار نکردن کولر گازی و اتصالات دستگاه وجود نداشت بهتر است از دستکاری کولر گازی خودداری نموده و جهت بررسی دقیق تر دستگاه با نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

کولر گازی آمیکو به طور ناگهانی خاموش می شود

خاموشی ناگهانی کولر گازی آمیکو از نمونه مشکلات و ایرادات رایجی می باشد که افراد بسیاری از مصرف کنندگان این دستگاه با آن مواجه شده و سپس جهت عیب یابی و برطرف کردن این مشکل با نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد تماس حاصل می کنند.

معمولا در اکثر مواقع دلیل خاموشی بی هوا کولر گازی، کثیفی فیلتر های هوا دستگاه می باشد. زمانی که فیلتر های هوا کولر گازی کثیف باشند، تجمع و وجود آلودگی ها بر روی فیلتر ها مانع خروج هوا از دستگاه شده و در نتیجه با فشار وارد شده به دستگاه کولر گازی به صور ناگهانی خاموش می شود.

شما می توانید با سرویس به موقع دستگاه از کثیفی فیلتر و بروز این مشکل جلوگیری کنید.

لازم به ذکر است که در برخی مواقع هنگامی که دما محیط به مقدار مورد نظر می رسد دستگاه به طور اتومات خاموش شده و تا مدتی روشن نمی شود، شما می توانید با تنظیمات ترموستات کولر گازی نیز این مورد را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین گاهی معیوب بودن و یا به مشکل خوردن برد کولر گازی موجب خاموش شدن ناگهانی کولر گازی می شود که بهتر است برای بررسی برد و همچنین تعمیر آن از سرویسکار های نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد یاری بگیرید.

مرکز تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد

سر و صدا غیر عادی کولر گازی آمیکو

اگر صدا های غیر عادی و ناخوشایند از کولر گازی به گوش می رسد احتمال تراز نبودن کولر گازی وجود دارد. از همین رو هنگام نصب دستگاه از مناسب بودن محلی که قصد نصب دستگاه بر روی آن را دارید اطمینان حاصل کرده و دستگاه را با کمک سرویسکار های نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد به صورت کاملا استاندارد و اصولی بر روی محل مورد نظر قرار دهید.

همچنین گیر کردن اجسام خارجی در قسمت دریچه خارجی دستگاه نیز موجب ایجاد و تولید صدا توسط دستگاه می شود پس بررسی دریچه های کولر گازی را فراموش نکنید.

از طرفی شل شدن قطعات داخلی کولر گازی، شکستگی در بدنه، آسیب دیدن قطعات داخلی و… از دیگر عوامل سر و صدا زیاد دستگاه می باشند که جهت برطرف کردن آن ها باید از نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد یاری گرفته و از خدمات تعمیرات کولر گازی آمیکو این مجموعه بهرمند شوید.

کلام آخر

تعمیر کولر گازی آمیکو به دانش و اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی آمیکو احتیاج داشته و از همین رو تعمیر آن توسط افراد بی تجربه می تواند موجب تخریب بیشتر دستگاه شده و میزان خرابی آن را افزایش دهد.

از همین رو به شما عزیزان توصیه می شود هنگام مواجهه با هر گونه مشکل در کولر گازی آمیکو جهت رفع ایراد آن تنها از نمایندگی تعمیر کولر گازی آمیکو در مشهد یاری گرفته و تعمیر دستگاه خود را به این مجموعه با تجربه و معتبر بسپارند.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد:

نمایندگی کولر گازی آمیکو در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297