مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیرات مایکروفر گوفر در اهواز
تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز

گوفر از برندهای معروف و محبوب بین مشتریان ایرانی است که در طی سال های متوالی توانسته شهرت و آوازه مناسبی را برای خود کسب نماید.

تعمیرات مایکروفر گوفر در اهواز توسط نمایندگی مایکروفر گوفر در اهواز انجام می شود. این مرکز توانسته با انجام هر گونه تعمیر در همه ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نظرات مشتریان را جلب نماید.

 در نظر داشته باشید در صورتی که دستگاه مایکروفر شما دچار هر گونه ایرادی شد لازم است که این کار را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز  واگذار نمایید. این مجموعه با بهره گیری از برترین پرسنل دوره دیده می تواند به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن هر گونه اشکال را در دستگاه شما را به راحتی تشخیص بدهد و به رفع آن بپردازد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز

مرکز تعمیرات مایکروفر گوفر در اهواز

 این مرکز با توجه به نوع خرابی دستگاه میکروفر گوفر بهترین و مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد. لازم است بدانید که اگر دستگاه مایکروفر شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، نمایندگی مایکروفر گوفر در اهواز از  قطعه های اصلی همان برند در دستگاه شما استفاده می کند. باید بدانید که واگذار کردن تعمیر دستگاه مایکروفر به مراکز غیر مجاز می تواند صدمات بسیار زیادی را به دستگاه مایکروفر وارد سازد.

 برای کار تعمیر دستگاه نیازی به حمل و نقل و جا به جایی آن ندارید. تعمیرکاران مرکز تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز با مراجعه به خانه یا محل کار در زمانی بسیار سریع ماکروفر شما را کارشناسی می کنند و بهترین راه حل را به شما ارائه می دهند.

 باید بدانید که این مرکز بسیار معتبر، از پرسنل بسیار زبده و با سابقه کاری بالا که در زمینه تعمیر مایکروفر گوفر آموزش دیده اند استفاده می کند.

  دستگاه مایکروفر می تواند بعد از مدتی استفاده دچار خرابی شود. زیرا این دستگاه دارای قطعه های بسیاری است. در صورتی که هریک از این قطعات با مشکل مواجه شوند می توانند در کارکرد اصلی دستگاه اختلال اساسی ایجاد کند.

 بنابراین لازم است که در صورت هر گونه ایراد غیر معمول به دستگاه با کارشناسان نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز تماس بگیرید.

نمایندگی مایکروفر گوفر در اهواز بعد از تعمیر دستگاه به شما مشتریان گرامی ضمانت نامه معتبر می دهد.

مرکز تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز

اشکالات مرسوم در مایکروفر گوفر

به طور معمول بسیاری از ایرادات در دستگاه های مایکروفر رایج هستند. بنابراین افراد متخصص می توانند به راحتی به برطرف کردن مشکل دستگاه شما بپردازند. در زیر به برخی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در مایکروفر گوفر رخ بدهد اشاره می کنیم:

 • متوقف شدن مایکروفر در زمان کار کردن 

بسیاری از مشتریان اذعان می دارند که در حین کار کردن با دستگاه گوفر دستگاه آن ها متوقف شده است و از کار کردن ایستاده است. علت های متفاوتی می تواند برای این اشکال وجود داشته باشد که با بررسی دقیق دستگاه توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز مشخص می شود. برای مثال در صورتی که این اشکال برای دستگاه مایکروفر شما رخ بدهد لازم است که ترانس های ولتاژ، برد اصلی، هواکش مایکروفر و غیره به درستی چک شود.

 • نچرخیدن سینی مایکروفر از رایج ترین دلایل رجوع به نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اهواز

نچرخیدن سینی مایکروفر می تواند در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد نماید. توجه داشته باشید که دلایل مختلفی می تواند سبب رخداد چنین مساله ای شوند. برای مثال اگر سینی مایکروفر به طرز غلطی در دستگاه قرار گرفته باشد می تواند سبب شود تا سینی به درستی نچرخد.

 باید بدانید که تخریب غلتک هایی که در پایین سینی قرار دارند و وجود چربی ها یا مواد غذایی در غلتک ها و سینی می تواند سبب ایراد در کار حرکت سینی شوند. برای این که این مساله به درستی حل شود لازم است که از فرد متخصص در نمایندگی مایکروفر گوفر در اهواز کمک بگیرید.

مرکز تعمیرات مایکروفر گوفر در اهواز

 • داغ نشدن غذا توسط مایکروفر گوفر

لازم است بدانید که برخی از مراجعان به علت این که مایکروفر آن ها در گرم کردن غذا دچار اختلال شده است شکایت دارند. این مساله بسیار رایج است و معمولا به راحتی برطرف می شود. اگر خازن ها و دیود در دستگاه مایکروفر خراب شوند و یا اشکالی در میکرو سوییچ ها باشد و یا قطعه مگنترون دچار ایراد باشد می تواند سبب شود که غذا به خوبی داغ نشود. برای برطرف کردن این مساله لازم است که با تعمیرکاران متخصص و زبده تماس بگیرید.

 • علت بسته نشدن درب مایکروفر

بسیاری از افرادی که به نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز رجوع می کنند اذعان می دارند که درب مایکروفر گوفر آن ها بسته نمی شود. در این حالت امکان دارد که ایرادی در زبانه های چفت درب مایکروفر رخ داده باشد. این مساله می تواند مانع از بسته شدن در مایکروفر شود و در نتیجه کارکرد دستگاه را با اشکال رو به رو کند.

 • برعکس کار کردن فن 

 علل برخی از مراجعان به نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز، برعکس کار کردن فن مایکروفر گوفر می باشد. این مساله نیز اختلال کلی در عملکرد دستگاه ایجاد می کند. زمانی که سوییچ ها در دستگاه صدمه ببینند امکان برعکس کار کردن فن در دستگاه وجود دارد. بدین معنی که با باز کردن درب مایکروفر، فن کار خود را آغاز می کند و با بسته شدن در ناگهان خاموش می شود.

 • ایجاد صدای زیاد در حین کار کردن دستگاه مایکروفر گوفر

امکان دارد در حین کار با دستگاه متوجه سر و صدای زیاد دستگاه شوید. این ایراد ممکن است به دلیل صدمه موتور و مگنترون یا غلط قرار گرفتن سینی باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوفر در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز

 تعمیر مایکروفر گوفر در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344