مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز
تعمیرات مایکروفر گالانز در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر گالانز در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز

امروزه استفاده از وسایل الکتریکی همچون مایکروفر ها در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها رواج پیدا کرده است. به طوری که امروز در هر خانه حداقل یک عدد مایکروفر وجود دارد. کاربران و دارندگان قادر هستند با استفاده از این وسایل کاربردی در زمان خود صرفه جویی کرده و کار هایی همچون پخت و پز و گرم کردن غذا در کم ترین زمان ممکن و با کم ترین زحمت انجام دهند. مایکروفر گالانز یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که می توانید برای آشپزخانه خود تهیه کرده و با استفاده از آن  کار های مربوط به آشپزخانه را تسهیل کنید. با این وجود که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص شود که در این صورت شما می توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز

خرابی ها و نقص های رایج در مایکروفر گالانز

 همان طور که ذکر کردیم مایکروفر گالانز دارای کیفیت بسیار بالایی است اما از خرابی و نقص مستثنی نخواهد بود. به بیان دیگر اگر شما قادر نباشید به خوبی از مایکروفر خود محافظت کنید و یا به صورت طولانی مدت از آن استفاده کنید، ایراد ها و نقص هایی در این دستگاه به وجود می‌ آید که پیشنهاد می شود در این مواقع هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوید. نمایندگی های بسیار زیاد بدین منظور در سرتاسر کشور ایران وجود دارند که یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی مایکروفر گالانز در اهواز  است. کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارند.

 تعمیر مایکروفر گالانز در صورت گرم نکردن غذا

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر گالانز خود مشاهده کنید، گرم نشدن غذا داخل دستگاه می باشد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در قطعه مگنترون دستگاه وجود داشته باشد این مشکل در دستگاه شما به وجود خواهد آمد. همچنین پیشنهاد می‌ شود اقدام به چک کردن و بررسی قطعاتی همچون دیود و خازن دستگاه کنید زیرا اگر ایراد و نقصی در این قطعات وجود داشته باشد نیز ممکن است مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از مراکز تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گالانز در اهواز

 تعمیر مایکروفر گالانز در صورت کار نکردن گریل دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر خود مشاهده کنید، کار نکردن گریل دستگاه می باشد. به طور کلی المنت دستگاه نقش بسیار موثری در کارایی گریل مایکروفر گالانز دارد. بنابراین لازم است این قطعه را با دقت چک کنید. همچنین پیشنهاد می شود ترموستات و  برد الکتریکی دستگاه را نیز با دقت بررسی کنید و اگر ایرادی در آنها مشاهده کردید، اقدام به تعمیر آنها نمایید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این موارد بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز کمک بگیرید.  کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز بسپارند.

 تعمیر مایکروفر گالانز در صورت بسته شدن درب و گیر کردن غذا داخل آن

 ممکن است کاربران و دارندگان در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که درب دستگاه قفل شده و غذا داخل آن گیر کرده است. در این چنین مشکلات احتمالاً ایراد و نقصی در میکرو سوئیچ درب وجود دارد. بنابراین لازم است این قطعات را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر و تعویض کنید. همچنین پیشنهاد می شود ضامن درب را نیز با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. کاربران و دارندگان می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز کمک بگیرد. نمایندگی مایکروفر گالانز در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار خبره ای در امور تعمیرات لوازم الکترونیکی می باشد.

مرکز تعمیرات مایکروفر گالانز در اهوازپ

 تعمیر مایکروفر گالانز در صورت کار نکردن دکمه های نمایشگر

 یکی از ایراد ها و نقص های رایج دیگری که ممکن است در ماکروفر گالانز به وجود آید، کار نکردن دکمه های صفحه نمایشگر می باشد. در خصوص این ایراد توجه داشته باشید که اگر این مشکل به صورت مقطعی به وجود آید، احتمالاً ایراد و نقصی در برد نمایش دستگاه وجود دارد اما اگر متوجه شدید که این ایراد مقطعی نبوده احتمالاً لازم است برد کنترل را نیز با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. به این دلیل که بررسی و تعمیر این موارد بسیار تخصصی می باشند.

 سخن پایانی

 از آن جایی که استفاده از وسایل الکترونیکی سبب سهولت و سرعت در کار های مختلف خانه و آشپزخانه می‌ شوند، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند از این وسایل در خانه و آشپزخانه های خود استفاده کنند. یکی از پرکاربرد ترین وسایلی که در اغلب خانه ها یافت می شود، مایکروفر ها هستند با استفاده از این وسایل افراد قادر هستند در سریع ترین زمان و با کمترین زحمت کار های مربوط به آشپزی را انجام دهند.

مایکروفر گالانز یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی است که در اغلب خانه ها یافت می شود‌. با وجود کیفیت بالای این دستگاه در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می‌ آید که در این صورت کاربران ملزم هستند هرچه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی مایکروفر گالانز اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود یاری می‌ رساند. نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه می باشد.

مرکز تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز

نمایندگی تعمیر مایکروفر گالانز در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *