مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیرات مایکروفر هیتاچی در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر هیتاچی در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز

هیتاچی از جمله برندهای معتبر و مشهوری است که قدمت زیادی دارد. بهره گیری از قطعه های مرغوب در ساخت مایکروفر سبب شده تا این مارک بتواند مشتریان زیادی را به خود اختصاص بدهد. مایکروفر وسیله ای مدرن برای گرم کردن و پخت و پز غذاها می باشد که در انواع برندها تولید می شود.

 شما می توانید با بهره گیری از دستگاه مایکروفر در مدت زمانی بسیار کوتاه غذای مورد نظر خود را گرم نمایید.

 بیشتر افراد ترجیح می دهند در خانه یا محل کار از این وسیله بهره ببرند. امکان دارد پس از سال ها استفاده از مایکروفر، دستگاه خراب شود. شما می توانید تعمیرات مایکروفر هیتاچی در اهواز را به  نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارید. در نظر داشته باشید که نمایندگی مایکروفر هیتاچی در اهواز با بهره گیری از بهتزین و با تجربه ترین پرسنل بهترین خدمات و سرویس رسانی را در رابطه با هر گونه تعمیر دستگاه مایکروفر هیتاچی به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد.

 از آن جا که دستگاه مایکروفر از اجزای مختلفی تشکیل شده است خرابی در هر بخش می تواند باعث از کار افتادن کل دستگاه شود. بنابراین لازم است در زمان رخداد این مساله هر چه سریع تر با نمایندگی مایکروفر هیتاچی در اهواز تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز

علت انتخاب مرکز تعمیر مایکروفر در اهواز

 این مرکز با اعزام تعمیرکاران متخصص به مکان مورد نظر شما به رفع هر گونه عیب در دستگاه شما می پردازد.

ارائه ضمانت نامه معتبر از سمت مرکز تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز سبب شده تا مشتریان با اطمینان بیشتر کار تعمیر دستگاه خود را به این مجموعه واگذار نمایند.

لازم است در صورتی که قطعه های دستگاه نیاز به تعویض داشته باشند از بهترین و با کیفیت ترین اجزا متناسب با نوع دستگاه استفاده شود.

علل خرابی دستگاه مایکروفر هیتاچی می تواند متنوع باشد. برای برطرف شدن هر ایراد دستگاه یک راه حل مناسب وجود دارد. اما لازم است تنها برای برطرف شدن مساله از تعمیرکاران حرفه ای کمک گرفته شود. در غیر این صورت مشکلات بسیاری به دستگاه شما وارد می شود. در واقع علت اصلی بیشتر مراجعه افراد به سبب مشکلات رایج به نمایندگی مایکروفر هیتاچی در اهواز می باشد.

مرکز تعمیرات مایکروفر هیتاچی در اهواز

برخی از علل ایرادات و اشکالات رایج در دستگاه مایکروفر هیتاچی

در زیر به اشکالات متداول در رابطه با دستگاه مایکروفر اشاره می کنیم:

 • خاموش شدن دستگاه مایکروفر هیتاچی به صورت ناگهانی بعد از چند ثانیه

در نظر داشته باشید چنان چه قفل درب مایکروفر خراب باشد دستگاه شما بعد از چند ثانیه خاموش می شود.

 زمانی که فن موتور مایکروفر تخریب شود و یا دچار فرسودگی گردد می تواند منجر به خاموش شدن ناگهانی دستگاه شود. از علل دیگری که می تواند سبب شود تا وسیله شما خاموش شود صدمات مختلفی است که ممکن است به پد لمسی یا ترانسفورمر وارد آید.

 چنان چه این قطعه ها چک شوند و از سلامت کامل برخوردار باشند، لازم است که خازن دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر این قطعه خراب باشد لازم است که با عوض کردن آن با قطعه ای سالم مشکل دستگاه رفع شود. نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز به راحتی در سریع ترین زمان ممکن این ایراد رایج در دستگاه مایکروفر هیتاچی را برای شما برطرف می کند.

 • روشن نشدن لامپ در مایکروفر 

 بعضی از افراد که به نمایندگی مایکروفر هیتاچی در اهواز رجوع می کنند اذعان می دارند که لامپ دستگاه مایکروفر هیتاچی آن ها روشن نمی شود. اگر لامپ مایکروفر چشمک می زند یا روشن نمی شود نشان گر سوختگی لامپ است. بنابراین بایستی با لامپ نو تعویض شود تا این مشکل رفع شود.

 چنان چه با تعویض لامپ این مساله حل نشود لازم است که صفحه کنترل و سیم کشی در دستگاه مورد ارزیابی قرار بگیرند. اگر این قطعه ها دچار هر گونه اختلال باشند بایستی آن ها را تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز با داشتن تجربه زیاد در این زمینه می تواند این اشکال را به آسانی برطرف سازد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز

 • صداهای غیر عادی و ناهنجار در دستگاه مایکروفر هیتاچی

صداهای زیادی که از دستگاه مایکروفر شنیده می شود می تواند نشان از اختلال در دستگاه باشد. در نظر داشته باشید که در صورت بروز این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز رجوع نمایید تا به بهترین شکل مساله دستگاه شما برطرف شود.

زمانی که فن در مایکروفر شروع به کار می کند صدا از دستگاه شنیده می شود. بعد از خاموش شدن مایکروفر این صدا نیز قطع می شود. اگر سینی، ریل یا شفت در مایکروفر ایراد داشته باشند و به غلط در سر جای خود قرار گرفته باشند سبب ایجاد صداهای ناهنجار می شوند. بنابراین لازم است که این قطعه ها به طور صحیح جای گذاری شوند تا مشکل صدای نامعمول قطع شود.

 • خارج شدن دود از دستگاه مایکروفر هیتاچی

چنان چه مایکروفر شما دچار کثیفی باشد لازم است که چربی ها و همه آلودگی ها بر روی قطعه ها را از بین ببرید و با اصول صحیح آن ها را تمیز نمایید. زیرا وجود چربی بر روی بخش های مایکروفر سبب می شود تا دود از دستگاه بلند شود. برای این که بتوانید این مساله را به درستی برطرف سازید لازم است که توری، بدنه داخلی و سقف دستگاه را نظافت نمایید.

 • بررسی علت روشن نشدن دستگاه 

یکی از مشکلاتی که بیشتر مشتریان در نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز با آن رو به رو هستند همان روشن نشدن مایکروفر هیتاچی می باشد. در ابتدا بایستی اطمینان کسب نمایید که در دستگاه مایکروفر را بسته اید. زمانی که درب مایکروفر بسته باشد جریانات برق به مایکروفر انتقال می یابد. ولی چنان چه در مایکروفر بسته نباشد این رویداد اتفاق نمی افتد. بنابراین مایکروفر روشن نمی شود.

 همچنین در نظر داشته باشید که اگر سوییچ سرامیکی در دستگاه تخریب شده باشد سبب نوسان های زیاد برق به دستگاه می شود. بنابراین دستگاه روشن نمی شود.

در حالات دیگر ممکن است دلیل روشن نشدن مایکروفر از قلاب هایی باشد که مسئول چفت کردن قفل ها هستند. در این وضعیت میکرو سوییچ ها که درب را نگه می دارند قفل نمی شوند و جریان برق به درستی کنترل نمی شود. لازم است که با تعویض این قطعات توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز این مشکل را برطرف سازید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر هیتاچی در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز

 تعمیر مایکروفر هیتاچی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344