مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر میگل در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر میگل در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند میگل یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر میگل، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای میگل باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر میگل
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات مایکروفر میگل در زنجان
تعمیرات مایکروفر میگل در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر میگل در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

پخت غذا، گرم کردن غذا و پخت کیک‌ها از جمله ساده‌ترین کارهایی است که شما می‌توانید در مایکروفرهای خود انجام دهید. کاربرد زیاد این دستگاه باعث استفاده گسترده از آن شده و این به معنای نیاز بیشتر به تعمیر مایکروفر در زنجان خواهد بود. نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان یکی از مراکز معتبری است که در چنین شرایطی می‌تواند به شما کمک کند.

ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با ایرادها و خطاهای احتمالی در مایکروفرهای میگل آشنا سازیم. بسیاری از مشکلات ساده‌تر را ممکن است خودتان بتوانید با کمک اطلاعات مطرح شده در ادامه این مقاله برطرف کنید. دفترچه راهنما نیز می‌تواند تا حدی به شما کمک کند. اما اگر در نهایت نتوانستید ایراد را با ترفندهای ساده برطرف کنید برای بررسی قطعات داخلی از کارشناسان در نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان راهنمایی بخواهید.

دقت داشته باشید تعمیر کردن وسایل برقی بدون داشتن اطلاعات می‌تواند برای شما خطرناک باشد.

تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

بررسی علت خشک شدن غذا به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

گاهی بعد از قرار دادن ظرف غذا و اتمام زمان مشخص شده متوجه می‌شوید بخشی از خوراکی شما رطوبت کافی نداشته و خشک شده است. در چنین شرایطی اگر فکر می‌کنید ایراد مربوط به قطعات داخلی دستگاه است از کارشناسان نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان کمک بخواهید. دقت داشته باشید نگهداری نادرست مواد غذایی در یخچال نیز می‌تواند باعث خشک شدن آن‌ها شود.

مورد دیگری که در زمان خشک بودن غذاها در مایکروفر باید به آن دقت داشت استفاده از دمای بالا و تنظیمات نامتناسب با دستگاه شماست. همچنین ظرف‌های نامناسب برای پخت غذا نیز می‌تواند این اتفاق را به دنبال داشته باشد.

در زمان گرم کردن باید رطوبت مواد خوراکی شما در حد متناسبی باشد و در سطح ظرف، غذا را به شکل یکنواختی پخش کرده باشید. اگر با وجود رعایت تمام این موارد بازهم مشکل ادامه داشت از نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان راهنمایی بخواهید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

نکاتی که برای نصب مایکروفر میگل باید در نظر داشته باشید

می‌توانید این کار را به نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان بسپارید تا در کمترین زمان و بدون هیچ مشکلی نصب دستگاه صورت پذیرد. اما اگر قصد دارید خودتان این کار را انجام دهید قبل از تحویل گرفتن دستگاه، از سالم بودن بدنه آن اطمینان یابید. کابل برق مایکروفر را نیز چک کنید.

بهتر است محلی را برای قرار دادن مایکروفر خود در نظر بگیرید که در نزدیکی پریز برق باشد. سطح زیرین باید کاملاً صاف بوده و در نزدیکی شیر آب قرار نگرفته باشد. بهتر است مایکروفرها را کنار ماشین ظرف‌شویی یا یخچال نگذارید.

دقت داشته باشید رعایت فاصله ده سانتی‌متری از دیوار پشت اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از نکات مهم در زمان نصب مایکروفر استفاده از محافظ برق است. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری در هر مرحله از نصب داشتید با نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان تماس بگیرید.

 

فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک در مایکروفر میگل

برای اینکه بتوانید از قفل کودک در مایکروفر میگل استفاده کنید می‌توانید از دفترچه راهنمای این دستگاه کمک بگیرید. قفل کودک کمک می‌کند کودکان شما به طور ناخواسته و با فشردن دکمه‌ها باعث تغییر یافتن تنظیمات در دستگاه نشوند. شما با زدن دکمه child lock قفل کودک را فعال خواهید کرد. اگر دکمه عمل نکرده یا قفل فعال نمی‌شود با نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان در تماس باشید.

برای غیرفعال نمودن قفل کودک مایکروفر میگل نیز کافی است برای سه تا پنج ثانیه قفل کودک را نگه دارید. فشار دادن هم‌زمان دکمه‌های clock/start یا stop/clear یا less/clock  و یا clock/more نیز می‌تواند قفل کودک را فعال یا غیرفعال کند. اگر نیاز به کمک‌های بیشتری داشتید از کارشناسان در نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان راهنمایی بخواهید.

نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان

علت اجرا نشدن برنامه‌ها در مایکروفر میگل

یکی از اولین چیزهایی که در زمان کار نکردن مایکروفر و اجرا نشدن برنامه‌ها باید چک کرد درست بسته شدن درب دستگاه است. اگر به هر علتی، مانند گیر کردن چیز کوچکی میان درب دستگاه، درست بسته نشود مایکروفر شروع به کار نخواهد کرد. اگر ایرادی مانند خرابی قفل یا خرابی میکروسوییچ وجود دارد می‌توانید برای تعویض این قطعات با نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان در تماس باشید.

در صورتی که از درست بسته شدن درب دستگاه مطمئن هستید بررسی کنید به اشتباه قفل کودک را فعال نکرده یا تنظیمات را تغییر نداده‌اید. اگر مشکل از قفل کودک باشد با غیرفعال نمودن آن، دستگاه شروع به کار خواهد کرد. همچنین خراب شدن فیوز حرارتی نیز می‌تواند مانع از شروع کار مایکروفر شود. اگر نتوانستید علت مشکل را پیدا کنید از نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان راهنمایی بخواهید.

 

بررسی دلیل جرقه زدن مایکروفر به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

استفاده از ظروف فلزی در مایکروفر می‌تواند به دستگاه شما آسیب بزند. در چنین شرایطی احتمال دیده شدن جرقه از دستگاه وجود دارد. دقت کنید هیچ بخشی از ظرف شما، مانند تزیین‌های آن یا دستگیره‌ها، نباید فلزی باشند.

اگر از این مورد مطمئن هستید احتمال دارد خرابی قطعه‌ای به نام مگنترون باعث جرقه زدن مایکروفر شده باشد. برای تعویض این قطعه با نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر میگل در زنجان

بررسی علت از کار افتادن لامپ در مایکروفر میگل

یکی از خرابی‌هایی که زیاد در مایکروفرها با آن مواجه می‌شویم از کار افتادن لامپ درون دستگاه است که علت‌های مختلفی دارد. گاهی لامپ اصلاً روشن نمی‌شود که چنین شرایطی به احتمال زیاد به دنبال سوختن خود لامپ ایجاد شده است. در این وضعیت باید با تعویض لامپ مشکل شما برطرف شود. اما اگر این اتفاق نیفتاد برای راهنمایی‌های بیشتر با نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان تماس بگیرید.

البته ممکن است تنظیمات دستگاه را ناخواسته تغییر داده باشید و لامپ شما کم نور روشن شود. گاهی نیز لامپ چشمک‌زن می‌شود که ممکن است اتصالی وجود داشته یا در سیم‌کشی‌های آن ایرادی به وجود آمده باشد. برای بررسی اتصالات داخلی حتماً از افراد متخصص در نمایندگی تعمیر مایکروفر میگل در زنجان کمک بگیرید.

 

بررسی علت از کار افتادن گریل مایکروفر میگل

اگر عملکرد گریل در مایکروفر شما با مشکل مواجه شده است احتمال دارد ایرادی در المنت دستگاه به وجود آمده باشد. اگر از سالم بودن المنت مطمئن شدید نوبت به بررسی ترموستات آن می‌رسد. در نهایت اگر مشکل ادامه داشت باید برد الکتریکی دستگاه را بررسی نمایید. تعمیرات برد باید حتماً توسط افراد کارشناس در نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان انجام شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر میگل در زنجان

تعمیر مایکروفر میگل در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *