مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر میله در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر میله در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر میله در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر میله در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر میله در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر میله در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز

اگر مایکروفر میله را برای خانه خودتان انتخاب کرده‌اید باید بدانید یکی از بهترین برندها را در خانه دارید. تمامی مایکروفرهای برند میله بر اساس آخرین استانداردها تولید شده و طراحی زیبای آن‌ها چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. البته تمام این نقاط مثبت به این معنا نیست که شما دیگر درگیر خرابی‌ها نمی‌شوید. در برند میله نیز مانند تمام وسایل برقی دیگر احتمال ایراد در قطعات وجود دارد. همین موضوع باعث اهمیت خدمات پس از فروش شده است. در شهر اهواز نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز می‌تواند پاسخگوی مشکلات شما باشد.

ایرادها و خرابی‌های مایکروفر را می‌توان از روی علامت‌های نمودار شده در دستگاه تشخیص داد. مهم این است به قدری مهارت و تخصص داشته باشید که از روی علامت متوجه شوید ایراد به کدام قطعات می‌تواند مرتبط باشد. در ادامه این مقاله برخی از ایرادهای متداول‌تر و علت هریک از آن‌ها توضیح داده شده است. اما اگر خودتان اطلاعات زیادی در مورد تعمیر وسایل برقی ندارید با نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز در تماس باشید.

مرکز تعمیر مایکروفر میله در اهواز

بررسی علت نچرخیدن سینی در مایکروفر میله

شما برای پخت غذا و گرم کردن آن در مایکروفر نیاز به یک صفحه گردان خواهید داشت. این صفحه لازم است به طور مداوم بگردد تا غذا به صورت یکنواخت پخته یا گرم شود. اگر این اتفاق نمی‌افتد حتماً ایرادی در یکی از بخش‌ها به وجود آمده است که می‌توانید بررسی آن را به تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز بسپارید.

اگر خودتان تصمیم دارید ایراد به وجود آمده را رفع کنید ابتدا از غلتک‌های قرار گرفته زیر بشقاب شروع کرده و سالم بودن آن‌ها را بررسی نمایید. در ادامه لازم است موتور چرخشی را باز کرده و سالم بودن آن را به کم اهم‌متر بررسی کنید. اگر نیاز به تعویض موتور بود این کار را انجام داده و در غیر این صورت برای بررسی بخش‌های دیگر از نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز کمک بخواهید.

مرکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز

بررسی علت روشن نشدن مایکروفر میله

روشن نشدن مایکروفر شما چندین علت مختلف دارد که بهتر است روند عیب‌یابی را از سیستم برق‌رسانی به دستگاه شروع کنید. قبل از اینکه بخواهید به سراغ بخش‌های تخصصی‌تر رفته یا از نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز کمک بخواهید چند مورد را بررسی کنید. کابل برق دستگاه را عوض کرده و ببینید مشکل آن برطرف می‌شود یا نه. همچنین مایکروفر خود را به پریز برق دیگری وصل کنید. لازم است دوشاخه نیز چک شود.

درصورتی‌که بعد از بررسی تمام قطعات مشکلی پیدا نکردید باید به سراغ بخش‌های دیگر بروید. کلید درب مایکروفر و قفل آن را بررسی کنید. اگر قطعاتی مانند میکروسوییچ درب خراب شده باشند مانع از بسته شدن درب دستگاه خواهند شد. در چنین حالتی مایکروفر شما روشن نمی‌شود. در ادامه لازم است قطعات دیگری مانند فیوز حرارتی و فیوز سرامیکی نیز چک شوند. اگر نیاز به کمک‌های تخصصی‌تری داشتید با نمایندگی مایکروفر میله در اهواز تماس بگیرید.

بررسی علت بسته نشدن درب در مایکروفر میله

اگر مایکروفر شما از مدل‌های قدیمی‌تر است شاید متوجه شده‌اید درب آن کمی آویزان شده یا بسته شدن درب ایراد دارد. در چنین شرایطی لازم است لولاها و فنرهای مورد استفاده در درب مایکروفر بررسی گشته و در صورت نیاز تعویض گردند. می‌توانید این کار را با کمک مراکز تعمیر مایکروفر میله در اهواز انجام دهید.

اگر ایرادی در چفت درب یا لولاهای آن وجود نداشت احتمال بروز ایراد در فنرهای پیچشی وجود دارد. این فنرها با لولاهای درب مرتبط بوده و به باز و بسته شدن درب مایکروفر کمک می‌کنند. همچنین گاهی شل شدن پیچ‌های درب باعث این اتفاق می‌شود. اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید با نمایندگی مایکروفر میله در اهواز تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز

بررسی علت گیر کردن درب در نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز

گاهی درب مایکروفر را بسته‌اید ولی هر کار می‌کنید باز نمی‌شود. در چنین شرایطی گفته می‌شود درب دستگاه گیر کرده و بیشتر در مایکروفرهایی دیده می‌شود که دکمه فشاری دارند. اما نگران نباشید. این مشکل به سادگی برطرف خواهد شد. اغلب در مایکروفرها یک روش دستی نیز برای باز کردن درب در نظر گرفته شده است.

بعد از اینکه توانستید درب را باز کنید بد نیست نگاهی به چفت‌های آن انداخته و وضعیت آن‌ها را بررسی نمایید. اغلب مشکل گیر کردن درب به چفت‌های آن مرتبط می‌شود. اگر این موضوع چند بار تکرار شده و خودتان نتوانستید آن را حل کنید از نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز کمک بخواهید.

بررسی علت خاموش نشدن مایکروفر میله

یکی دیگر از مشکلاتی که افراد زیادی در مایکروفرها تجربه کرده‌اند خاموش نشدن دستگاه است. یعنی پس از اتمام زمان مشخص دستگاه متوقف نشده و باز هم به تولید حرارت ادامه می‌دهد. می‌توانید بررسی دلیل این مشکل را به نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز سپرده یا خودتان دست به کار شوید.

اگر این اتفاق افتاد دستگاه را از برق بکشید تا مانع از پخت بیش از اندازه مواد غذایی درون آن شوید. اولین احتمالی که باید در نظر داشته باشید ایراد در قفل داخلی درب است که غیرفعال بودن آن مانع از توقف دستگاه می‌شود. همچنین ایراد در برد الکتریکی نیز می‌تواند این وضعیت را ایجاد کند، زیرا برد مسئول هماهنگ‌سازی زمان‌ها در دستگاه شماست. در صورت نیاز به تعمیر برد با نمایندگی مایکروفر میله در اهواز در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر میله در اهواز

بررسی علت شنیده شدن صدای زیاد از مایکروفر میله

دلایل مختلفی برای شنیده شدن صدای زیاد در مایکروفر وجود دارد. اولین چیزی که باید بررسی شود صفحه چرخان دستگاه شماست. بعد از آن نوبت به موتور گردان یا مگنترون می‌رسد. خرابی هرکدام از این دو می‌تواند باعث تولید صدا شود. همچنین ایراد در دیود ولتاژ بالا و فن خنک‌کننده نیز نیاز به بررسی دارد. درصورتی‌که برای رفع این مشکل به راهنمایی‌های بیشتری نیاز داشتید با نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز در تماس باشید.

بررسی علت گرم نشدن غذا در مایکروفر میله

اولین بخشی که در این مشکل نیاز به بررسی خواهد داشت درب مایکروفر شماست. درست بسته نشدن درب مانع از گرمای کافی در مایکروفر می‌شود. بعد از درب نوبت به بررسی مگنترون خواهد رسید. اگر با تعمیر این قطعات مشکل حل نشده است باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز کمک بخواهید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز

 تعمیر مایکروفر میله در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *