مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر مجیک در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند مجیک یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مجیک، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مجیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر مجیک
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر مجیک در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان

مایکروفر را از جمله مهم‌ ترین و پرکاربرد ترین وسایل در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها هستند. به صورتی که بدون استفاده از این وسایل بسیاری از کار های خانه و آشپزخانه مختل خواهد شد‌. یکی از بهترین و با کیفیت ترین مایکروفر هایی که بسیاری از افراد در خانه های خود از آن استفاده می کنند، مایکروفر مجیک بوده که شما می‌توانید آن را در بازار های فروش لوازم خانگی بیابید.

در صورتی که ایراد و نقص در این مایکروفر به وجود آید، کاربران می‌ توانند از نمایندگی های مختلفی که در سرتاسر کشور وجود دارند کمک بگیرند‌. یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان است.

متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر مایکروفر در زنجان را به نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان بسپارند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان

خرابی ها و ایراد های رایج مایکروفر مجیک

 همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم ممکن است در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در مایکروفر مجیک به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هرچه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. آشنایی با ایراد ها و نقص ها این امکان را به کاربران می دهد که در صورت بروز مشکل بتوانند آن را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند. البته ناگفته نماند که اغلب ایراد های مایکروفر ها را نمی توانید خودتان برطرف کنید و لازم است از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود یاری می رساند‌. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان مشغول به کار هستند. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین نقص ها و ایراد ها در مایکروفر مجیک می پردازیم‌.

 

تعمیر مایکروفر مجیک در صورت روشن نشدن دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر مجیک به وجود آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. به طور کلی اگر ایرادی در ولتاژ برق ورودی یا سیم های اتصالات دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است دستگاه روشن نشود. همچنین خرابی خازن یا قطعه مگنترون دستگاه نیز از دیگر عواملی هستند که سبب بروز این مشکل می‌ شود. بنابراین لازم است این قطعات و این موارد را به خوبی چک کنید تا در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و تکنسین های بسیار با تجربه ای در نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان مشغول به کار هستند.

تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان

تعمیر مایکروفر مجیک در صورت صدا دادن دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر مجیک به وجود آید، صدا دادن دستگاه می باشد. به طور کلی اگر سینی دستگاه به طور درستی داخل مایکروفر قرار نگرفته باشد، ممکن است صداهای نا معمولی را از آن بشنوید. همچنین از جمله دیگر دلایل می‌ توان به خرابی کوپلینگ ها، ریل ها و غلتک دستگاه اشاره کرد. بنابراین باید این موارد را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده ایراد و نقص در آن ها، آنها را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان بسپارند‌.

 

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر مجیک

 این امکان وجود دارد که کاربران در حین کار کردن با دستگاه متوجه شوند‌‌ که مایکروفر به صورت ناگهانی خاموش می شود یکی از دلایل این مشکل، گرم شدن بیش از حد دستگاه است. بنابراین از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری نموده و همچنین اگر ایرادی در فیوز داخلی ترموستات دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است مایکروفر مجیک به طور ناگهانی خاموش شود‌. اگر پس از بررسی این موارد متوجه شوید که ایرادی در آن وجود ندارد، پیشنهاد می شود برد الکتریکی دستگاه را نیز بررسی کنید. شما می توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان در این زمینه کمک بگیرید‌‌. نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان دارای متخصص و تکنسین های بسیار خبره ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است.

نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان

تعمیر مایکروفر مجیک در صورت سوزاندن اغلب غذا ها

 کاربران توجه داشته باشند که در زمان قرار دادن غذا داخل مایکروفر زمان پخت غذا را در حد معمول تنظیم کنند زیرا اگر زمان پخت غذا از مقدار معمول بیشتر باشد، احتمال سوختن غذا افزایش می یابد‌. اگر هیچ مشکلی در مدت زمان وجود نداشته باشد و همچنان غذاهایتان بسوزد، احتمالا ایرادی در برد الکترونیکی یا المنت حرارتی مایکروفر مجیک وجود دارد. بنابراین قطعات را باید چک کنیم و در صورت وجود ایراد آنها را تعمیر و تعویض کنید. شما می توانید در این روز از نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان وجود دارند به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله مایکروفر را یاری می رسانند.

 

تعمیر مایکروفر مجیک در صورت کار نکردن گریل مایکروفر

یکی دیگر از ایراد ها و نقص هایی که ممکن است در مایکروفر به وجود آید‌، کار نکردن گریل دستگاه می باشد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در المنت حرارتی ترموستات مایکروفر مجیک وجود داشته باشد، احتمال دارد دستگاه امکان گریل کردن خود را از دست دهد. بنابراین برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید برای تعمیرات دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مای کروفر مجیک در زنجان انجام کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجید در زنجان مشغول به کار هستند.

 

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان

 سخن پایانی

 به سبب استفاده بسیار زیادی که مایکروفر امروز در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها دارند، بسیار لازم و ضروری است در هنگام بروز هر گونه مشکل در این دستگاه ها اقدام به تعمیر آن ها نمایید تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوید و همچنین در کار های خانه اختلال به وجود نیاید‌. یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی که در  بازار های فروش لوازم خانگی وجود دارند، مایکروفر مجیک بوده که بسیاری از افراد از مایکروفر در خانه های خود استفاده می کنند. در این متن سعی کردیم شما را با برخی از روش‌ های ایراد و نقص هایی که ممکن است در مایکروفر به وجود می‌آیند، آشنا کنیم شما می توانید در صورت بروز این مشکلات از نمایندگی های مختلف ایران همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان مشغول به کار هستند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مجیک در زنجان

تعمیر مایکروفر مجیک در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *