مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
مرکز تعمیرات مایکروفر مای تگ در اهواز
تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز

 مایکروفر مای تگ سال های زیادی است که توانسته در بین مشتریان محبوب شود. این برند دارای قطعات با کیفیتی است و می تواند تا سال های متمادی برای شما کار کند. اما هر دستگاه مایکروفر بعد از مدتی استفاده ممکن است خراب شود. به دلیل این که در ساخت مایکروفر از قطعه های زیادی استفاده می شود، اختلال و فرسودگی در هر یک از این قطعه ها می تواند عملکرد و کارایی دستگاه شما را با اشکال مواجه سازد. اما تعمیر یا تعویض هر کدام از بخش های مایکروفر نیاز به تعمیر اساسی دارد.

 در صورتی که نتوان آن قطعه را تعمیر کرد لازم است که قطعه مورد نظر تعویض شود. اما عوض کردن هر قطعه در هر برند از دستگاه مایکروفر نیاز به تخصص بالا دارد. لازم است که حتما از قطعه همان برند برای کار تعویض، بهره برد تا دستگاه با مشکل رو به رو نشود. تعمیرات مایکروفر مای تگ در اهواز توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز با بهترین قیمت انجام می شود. این مرکز دارای تعمیرکاران با تجربه کاری بالا است که می توانند به رفع عیب دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن بپردازند.

مرکز تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز

نمایندگی مایکروفر مای تگ در اهواز در همه ساعت های شبانه روز و ایام تعطیل همه نوع خدمات مربوط به تعمیر دستگاه مایکروفر را برای مشتریان انجام می دهد. لازم است بدانید که نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز با ارائه گارانتی معتبر بعد از انجام تعمیر ضمانت کار خود را تضمین می نماید. به علت همین موضوع است که مراجعان نمایندگی مایکروفر مای تگ در اهواز، سال های زیادی است که کار تعمیر مایکروفر خود را با خیالی آسوده به این مرکز واگذار می نمایند.

 در رابطه با هر گونه ایرادی که برای مایکروفر مای تگ در اهواز رخ دهد، مرکز تعمیرات مایکروفر مای تگ در اهواز بهترین راه حل را ارائه می دهد.

 در نظر داشته باشید که مراجعه به برخی مراکزی که دارای تخصص کافی نباشند می تواند دستگاه شما را با صدمات زیادی رو به رو سازد.

تعمیرات مایکروفر مای تگ در اهواز

اشکالات رایج در دستگاه مایکروفر مای تگ 

توجه داشته باشید که بیشتر اشکالاتی که در مایکروفر رخ می دهد بسیار رایج هستند. علت رجوع مشتریان به نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز اغلب همین مواردی است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 • لامپ مایکروفر خاموش است

نمایندگی مایکروفر مای تگ در اهواز همواره با مشتریانی رو به رو است که از خاموشی لامپ دستگاه مایکروفر مای تگ شکایت دارند. همان طور که می دانید هر دستگاه مایکروفر دارای یک عدد لامپ می باشد. این لامپ کار اطلاع رسانی در مورد این که چه هنگام دستگاه شما خاموش است و چه زمان روشن است را بر عهده دارد.

همچنین این لامپ شما را از وضعیت غذایی را که در درون مایکروفر قرار داده اید باخبر می کند. این که مدل دستگاه مایکروفر شما چه باشد می تواند در دشواری تعویض آن اثر بگذارد. در برخی از مدل های مایکروفر لازم است در صورت خرابی لامپ، بدنه مایکروفر به صورت کامل باز شود. چنان چه لامپ مایکروفر از سلامت کامل برخوردار باشد و دارای هیچ اشکالی نباشد امکان دارد که ایراد از برد دستگاه باشد. بنابراین باید برد دستگاه به درستی مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد این کار توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز انجام گیرد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مای تگ در اهواز

 • بررسی دلیل کار نکردن فن خروجی مایکروفر

 یکی از دلایلی که مشتریان به نمایندگی مایکروفر مای تگ در اهواز رجوع می کنند کار نکردن فن خروجی مایکروفر مای تگ می باشد. در نظر داشته باشید که این ایراد می تواند به فیلتر هوا یا قطعه های متحرکی که در دستگاه قرار دارند مربوط باشد.

زمانی که فن خروجی دچار اختلال می شود لازم است که چند بخش از دستگاه را به درستی مورد بررسی قرار بدهید. برای برطرف کردن این مساله می توان از فیلتر مشبک یا زغالی و یا نظافت و تمیز کردن آن ها بهره برد. در بیشتر مواقع این تنها راه حل برای برطرف شدن ایراد است. برای این کار لازم است که همه قطعه های متحرک از دستگاه جدا شوند و به طور کامل نظافت شوند. سپس به درستی در جای اصلی خود قرار بگیرند. چنان چه مجموعه فن خروجی ایراد دارد لازم است که عوض شود.

 • علت کار نکردن صفحه لمسی

چنان چه صفحه لمسی به درستی کار نمی کند می تواند مربوط به برد کنترل و سوییچ ممبران باشد. از رایج ترین اشکالات در مایکروفر مای تگ که می تواند ایجاد اختلال نماید کار نکردن صفحه لمسی در دستگاه است. در این حالت بایستی در زمان فشار دادن دکمه ها صدای بوق شنیده شود. چنان چه تاچ پد کار نمی کند می تواند به برد کنترل یا سوییچ ممبران یا همان کلید غشایی ربط داشته باشد.

در واقع سوییچ ممبران می تواند کارکرد هر دکمه را تعیین کند. اگر این قطعه دچار مشکل نبود مساله می تواند از برد باشد. در نظر داشته باشید که برد دستگاه مایکروفر می تواند همه عملکردها را مدیریت نماید. بنابراین اختلال در آن می تواند سبب شود تا صفحه لمسی به درستی کار نکند. تشخیص درست این موارد را باید به تکنسین های ماهر تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز واگذار نمایید. کارشناسان این مجموعه می توانند در زمانی بسیار مناسب مساله را به بهترین شکل برطرف نمایند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز

 • سر و صدای زیاد در مایکروفر 

سر و صداهای زیاد و غیر معمول در دستگاه مایکروفر می تواند به علت خرابی در برخی از قطعات باشد که باید به درستی مورد بررسی قرار بگیرند. برای مثال لازم است که مگنترون، دیود با ولتاژ بالا، فن خنک کننده، صفحه و موتور متحرک به درستی مورد ارزیابی قرار بگیرند. همچنین لازم است که غلتک راهنما و کوپلر یا فن خنک کننده چک شوند. هر قطعه ای که لازم باشد باید تعویض گردد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز

 تعمیر مایکروفر مای تگ در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344