مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر فلر در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر فلر در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر فلر در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر فلر در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر فلر در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز

 تعمیر مایکروفر فلر در اهواز برای زمانی که با نقص مایکروفر خراب می شود، معتبرترین مکان جهت تعمیرات مایکروفر فلر در اهواز است.

خرابی مایکروفر در بین کاربران لوازم خانگی بسیار رایج است. اگر چنین مشکلی ایجاد شده باشد، لازم نیست خودتان سعی کنید مشکل را برطرف کنید، بلکه بهتر است برای حل مشکل با مرکز خدمات نمایندگی مایکروفر فلر در اهواز تماس بگیرید.

شما می توانید سعی کنید برخی از خرابی ها را خودتان حل کنید، اما برای این کار باید حداقل درک کمی از تعمیرات مایکروفر فلر بدانید. این مقاله می توانید دانش خوبی در خصوص انواع خرابی های رایج در مایکروفر فلر به شما بدهد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر فلر در اهواز

چرا مایکروفر فلر من روشن نمی شود؟

مانند بسیاری از لوازم خانگی دیگر، مشکل برق در مایکروفر نیز وجود دارد. هدف فیوز پریدن محافظت در برابر قطع ناگهانی برق و افزایش ولتاژ در شبکه برق است. تشخیص فیوز با ردیابی مسیر سیم کشی منتهی به مگنترون یا ترانسفورماتور ولتاژ آسان تر است.

طبق تجربه ی کارکنان نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز یک فیوز فشار قوی در مایکروفر وجود دارد. برای قطع برق یک گره معیوب که باعث اتصال کوتاه می شود طراحی شده است. به طور مشابه، منبع تغذیه مایکروفر به طور کلی قطع می شود. به عنوان مثال، اگر مگنترون از کار بیفتد، در غیاب دیود ولتاژ بالا، اتصال کوتاه نگهدارنده بسته (چوب پنبه) را از کار می اندازد. برای بررسی و رفع فیوز می توانید از نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز کمک بگیرید.

درخواست کمک از نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز برای زمانی که مایکروفر فلر جرقه می زند

این نقص به ندرت اتفاق می افتد ولی در صورت وقوع منجر به مشکلات بیشتر می شود. طبق گفته ی نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز مایکروفر فلر به چند دلیل جرقه می زند:

 • ظروف پلاستیکی در داخل دستگاه قرار می گرفت: به هیچ وجه نباید غذا را در مایکروفر در ظروف پلاستیکی گرم کرد. اگر این قانون را نادیده بگیرید، صدای ترک در مایکروفر شنیده می شود و دستگاه شروع به جرقه زدن می کند. واقعیت این است که در حین کار دستگاه، قوس الکتریکی بین المنت گرمایشی و ظرف پلاستیکی در حال ذوب می افتد. هنگام انتخاب ظروف برای دستیار خود مراقب باشید!
 • المنت گرمایشی سوخته نیز می تواند باعث ایجاد جرقه شود: گاهی در اثر حرارت دادن غذا، چربی ها در المنت گرمایشی می نشینند. مراقبت نادرست مایکروفر فقط باعث تسریع روند انباشته شدن بقایای مواد غذایی بر روی گریل ها می شود که ممکن است آتش بگیرد. با گذشت زمان، دیفیوزر خراب می شود.با کمک نمایندگی مایکروفر فلر در اهواز می توانید به مراقب بهتر مایکروفر خود بپردازید.
 • اگر مایکروفر شروع به جرقه زدن کرده، بوی سوختگی از خود متصاعد می کند و دوده روی دیواره های المنت گرمایشی جمع شده است، دیفیوزر خراب است و نیاز به تعویض در دارد.

مرکز تعمیر مایکروفر فلر در اهواز

مایکروفر فلر گرم نمی کند

اگر مایکروفر گرم نمیشود، دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد. هر یک از واحدهای مایکروفر درگیر در فرایند گرمایش دخیل است، بنابراین نقص یکی از آنها مستلزم عدم گرمایش در مایکروفر است. طبق تحقیقات نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز علت این نقص مربوط به خرابی موارد زیر است:

 1. ضریب شکست خورد: گره ای که مسئول افزایش ولتاژ برای تامین مگنترون است، اما در عین حال جریان را کاهش می دهد. این برای تولید امواج مایکروفر ضروری است. تعمیر این قطعه سخت است اما در کارگاه نمایندگی مایکروفر فلر در اهواز به راحتی تعویض می شود.
 2. ترانسفورماتور از کار افتاده است: این برای تبدیل جریان متناوب برای تغذیه به مگنترون طراحی شده است، نوعی منبع تغذیه مگنترون است. بدون ترانسفورماتور گرما تولید نمی شود.
 3. مگنترون معیوب: عنصر اصلی تولید کننده گرما که امواج مایکروفر را تولید می کند. برای تعویض این قطعه باید دانش خوبی داشته باشید زیرا این قطعه در موتور مایکروفر قرار دارد. نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز برای تعویض این قطعه بهترین عملکرد را دارد.
 4. ماژول کنترل معیوب: در مایکروفر با کنترل الکترونیکی، تمام فرآیندها توسط ماژول کنترل برد مدیریت می شود. این قطعه معمولاً بلافاصله در پشت پانل کنترل جلو قرار دارد.ماژول مایکروفرها تحت تاثیر افت ولتاژ است. معمولاً وقتی برد کنترل خراب می شود، مایکروفر شروع به گرم کردن را متوقف می کند. برای تعمیر این قطعه می توانید با مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید.

مراکز تعمیر مایکروفر فلر در اهواز

چرا عملکرد مایکروفر فلر با زمزمه قوی همراه است؟

اگر مایکروفر شما صدای بلندی از خود تولید می کند، به احتمال قوی خراب شده است. مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز دلایل این نقص را به صورت زیر بیان کرده است:

 • مگنترون از کار افتاده است: این منجر به کار طولانی مدت با توان کامل، افزایش ولتاژ می شود.
 • فن معیوب
 • ترانسفورماتور ولتاژ بالا خراب شده است: این عنصر دستگاه به دلیل اتصال کوتاه یکی از سیم پیچ ها بیش از حد معمول شروع به زمزمه کردن می کند که باعث ایجاد بار زیادی می شود. این نقص با دود یا بوی شیرین یک سیم پیچ سوخته همراه است.

برای رفع هر سه این مشکل باید اطلاعات بالایی از تعمیرات مایکروفر فلر در اهواز داشته باشید. مرکز نمایندگی مایکروفر فلر در اهواز برای رفع این نقص ها راهکارهای عالی با هزینه ی کم دارد.

چگونه عمر مایکروفر فلر خود را افزایش دهیم؟

برای اینکه مایکروفر سال ها به شما خدمت کند، باید به طور دوره ای به آن توجه کنید و قوانین گفته شده در مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز را دنبال کنید:

 • همیشه مایکروفر خود را تمیز کنید و نگذارید بر روی المنت گرمایشی مواد غذایی بریزد
 • مایکروفر خالی را روشن نکنید.
 • از قرار دادن ظروف پلاستیکی در داخل دستگاه خودداری کنید.
 • دستگاه را از نظر آسیب مکانیکی بررسی کنید.
 • دستگاه ها نیز مانند افراد نیازمند توجه و مراقبت هستند. از مایکروفر به درستی استفاده کنید.
 • هنگام بروز هرگونه مشکلات در مایکروفر فلر سریعا با مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز تماس بگیرید.

تعمیرات مایکروفر فلر در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر فلر در اهواز

 تعمیر مایکروفر فلر در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *