مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر سانی در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر سانی در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند سانی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر سانی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای سانی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر سانی
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر سانی در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر سانی در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر سانی در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

استفاده از مایکروفر برای شما مزیت‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. تا حد زیادی در وقتتان صرفه‌جویی شده و می‌توانید به سادگی و در زمانی کوتاه خوراکی‌های خود را گرم کنید. در کنار تمام این نقاط مثبت، مانند تمام لوازم برقی دیگر خرابی‌ها می‌توانند برای شما دردسرساز شوند. در چنین شرایطی بهترین گزینه‌ای که می‌توانید امتحان کنید درخواست کمک از نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان خواهد بود.

در اغلب موارد ایرادهای مایکروفر به راحتی قابل تشخیص نخواهد بود و برای عیب یابی و تعمیر نیاز به کمک افراد حرفه‌ای خواهید داشت. با وجود مراکز تعمیراتی بسیار زیاد بهتر است کار تعمیر دستگاه خود را به هرکسی نسپرده و تنها با نمایندگی‌های معتبر سانی در شهر خود در تماس باشید. ساکنین زنجان می‌توانند برای تعمیر مایکروفر در زنجان با نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان تماس بگیرند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

بررسی علت جرقه زدن دستگاه به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

یکی از اولین عواملی که می‌تواند باعث جرقه زدن مایکروفر شما شود قرار گرفتن ظروف فلزی داخل آن است. حتی اگر بخش کوچکی از ظرف شما فلزی است با جرقه درون دستگاه خود مواجه خواهید شد. پایه‌های فلزی غیراستاندارد در برخی مایکروفرها نیز می‌توانند باعث جرقه زدن دستگاه شوند.

اگر از موارد گفته شده مطمئن هستید باید به دنبال راه دیگری برای بررسی علت این مشکل در دستگاه خود باشید. ممکن است جرقه‌های دستگاه شما به خاطر ایراد در یکی از قطعات آن ایجاد شده باشد که در چنین شرایطی بهترین راه عیب یابی و تعمیر دستگاه تماس با کارشناسان در نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان خواهد بود.

بررسی علت از کار افتادن دکمه‌های مایکروفر سانی

اولین چیزی که در زمان از کار افتادن دکمه‌های مایکروفر باید بررسی شود صفحه کنترل دستگاه شماست. می‌توانید برای بررسی دقیق این قطعه از نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان کمک بخواهید. در صورتی که صفحه کنترل خراب باشد به احتمال زیاد اعداد روی صفحه نمایش نشان داده نشده یا تنها خط‌هایی را خواهید دید.

ممکن است به دنبال خراب شدن لحیم‌ها یا ایراد در یکی از خازن‌ها صفحه کنترل مایکروفر شما خراب شده باشد. قطعی در مدارهای مربوط به دستگاه نیز می‌تواند باعث کار نکردن دکمه‌های مایکروفر شود. اغلب می‌توان این مشکل را با یک لحیم‌کاری ساده برطرف نمود. اگر نیاز به کمک و راهنمایی‌های بیشتری داشتید با همکاران ما در نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

بررسی علت عدم چرخش سینی گردان در مایکروفر سانی

یکی از اولین چیزهایی که در زمان نچرخیدن سینی مایکروفر به ذهنتان می‌رسد بروز ایراد در موتور مربوط به آن است. به احتمال بسیار زیاد برای بررسی این موتور یا تعویض آن به کمک‌های تخصصی از نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان نیاز خواهید داشت. البته موارد دیگری نیز در چرخش سینی مایکروفر اثرگذار هستند.

به عنوان مثال شاید به دنبال استفاده از ظرف‌های سنگین روی سینی به شفت آن آسیب رسانده باشید. یا اینکه به دنبال بروز ایراد در کوپلینگ موتور چرخاننده شاهد ایراد در چرخش سینی هستید. یکی دیگر از موارد مرتبط با خرابی چرخش سینی قرار گرفتن مانعی در مسیر آن است. برای مثال داخل دستگاه کثیف شده و مسیر عبور سینی مسدود شده است. برای رفع این مشکل دستگاه را تمیز کرده و در صورت حل نشدن ایراد با نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان در تماس باشید.

بررسی علت روشن نشدن مایکروفر به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

اگر درب مایکروفر شما کاملاً درست بسته نشده و چفت نگردد دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. در چنین حالتی یک بار درب را باز و بسته کنید. البته ممکن است ایرادی در سوییچ درب ایجاد شده باشد و مانع از چفت شدن آن گردد. می‌توانید برای تعویض سوییچ از نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان کمک بخواهید.

در بسیاری از موارد روشن نشدن مایکروفر به خاطر کار نکردن و ایراد در قطعه‌ای به نام سوییچ سرامیکی خواهد بود. نوسان‌های شدید در جریان برق می‌تواند باعث اختلال در روند کار این سوییچ شود. دقت داشته باشید ایراد در روند برق‌رسانی نیز می‌تواند مانع از روشن شدن دستگاه شما شود. دو شاخه و پریزها را چک کرده و از سالم بودن سیم‌کشی‌ها مطمئن شوید. اگر ایراد ادامه داشت و نتوانستید راهی برای رفع آن پیدا کنید با نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان در تماس باشید.

نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان

بررسی علت گرم نشدن غذا در مایکروفر سانی

مگنترون یکی از قطعات سازنده مایکروفر شماست که با تولید فرکانس به گرم شدن غذاهای داخل دستگاه کمک می‌کند. اگر ایرادی در این قطعه به وجود بیاید مواد غذایی درون دستگاه گرم نمی‌شوند. در چنین حالتی برای تعویض مگنترون با نمایندگی مایکروفر سانی تماس بگیرید.

فیوز حرارتی نیز در مایکروفر شما مانع از افزایش دمای بیش از اندازه می‌شود. خراب شدن این فیوز نیز روی گرم شدن مواد خوراکی در مایکروفر اثر دارد. در ادامه سالم بودن دیود را نیز بررسی کرده و اگر نتوانستید خودتان علت مشکل را پیدا کنید با نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان در تماس باشید.

بررسی علت روشن نشدن چراغ به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

اولین احتمالی که در زمان روشن نشدن چراغ مایکروفر وجود دارد سوختن لامپ آن است که مشکل خاصی نبوده و با تعویض لامپ برطرف خواهد شد. اما اگر با این کار بازهم مشکل شما حل نشد احتمال ایراد در صفحه کنترل اصلی مایکروفر را بررسی نمایید. می‌توانید برای این کار از کارشناسان در نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان کمک بخواهید.

ایرادی دیگری که ممکن است باعث روشن نشدت لامپ دستگاه شما شده باشد بروز اشکال در سوکت لامپ آن می‌باشد. اگر در کارهای برقی تخصصی ندارید خودتان سعی در تعویض سوکت نداشته و حتماً از کارشناسان در نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان راهنمایی بخواهید. به احتمال زیاد با تعویض سوکت مشکل شما برطرف خواهد شد.

تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

بررسی علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر سانی

یکی از اولین چیزهایی که در زمان خاموش شدن ناگهانی مایکروفر باید بررسی کنید سالم بودن فن دستگاه شماست. شاید با تعمیر موتور فن یا تعویض این قطعه مشکل شما برطرف گردد. اما اگر ایرادی در فن مایکروفر وجود نداشت چفت درب را بررسی کنید. ممکن است چفت آن شل شده یا میکروسوییچ درب خراب شده باشد. اتصال کوتاه در برد الکتریکی نیز ممکن است این وضعیت را ایجاد کند. بهتر است برای حل مشکل با نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان

تعمیر مایکروفر سانی در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *