مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر دلونگی در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند دلونگی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر دلونگی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای دلونگی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر دلونگی
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر دلونگی در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

مایکروفر ها یکی از مهم ترین وسایل و لوازم در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها هستند که در تسهیل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه نقش اساسی را ایفا می کنند.  مایکروفر دلونگی یکی از باکیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی است که به سبب کیفیت بالای آن بسیاری از کارکنان ترجیح می‌ دهند این مایکروفر را برای منزل خود تهیه کنند. با وجود کیفیت بالای این وسیله این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران هر چه زود تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور ایران وجود دارند که به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله مایکروفر ها یاری می رسانند‌. یکی از بهترین نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان بوده که دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

ایراد ها و نقص های رایج مایکروفر دلونگی

 به طور کلی نقص‌ ها و ایراد های رایجی وجود دارند که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آیند، که در این صورت پیشنهاد می‌ شود کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر مایکروفر خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. کاربران می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان دارای کارشناسان بسیار خبره ای است.  برخی از رایج ترین ایراد ها و نقص هایی که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آید، به شرح زیر هستند.

علت نچرخیدن سینی مایکروفر دلونگی

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آید، نچرخیدن سینی دستگاه است. در این صورت ممکن است ایراد هایی در قطعاتی از دستگاه وجود داشته باشد. برای مثال ممکن است موتور گرداننده مایکروفر دلونگی دچار نقص شده باشد و به همین سبب سینی به خوبی نچرخد‌. از جمله دیگر دلایل دلایل رایجی که سبب بروز این مشکل می شود، می‌ توان به تجمع چربی و ذرات غذا در زیر سینی مایکروفر اشاره کرد که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان اقدام به تمیز کردن آلودگی‌ های زیر سینی نمایند. پیشنهاد می شود برای تعمیر مایکروفر خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات است.

نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر دلونگی

 یکی از اساسی ترین مشکلاتی که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آید، گرم نشدن غذا درون دستگاه می باشد. در این صورت ممکن است ایراد ها و نقص‌ هایی در قطعات متفاوت دستگاه همچون مگنترون یا دیود مایکروفر وجود داشته باشد. از دلایل دیگر این مشکل می توان به خرابی میکروسوئیچ درب مایکروفر دلونگی اشاره کرد. پیشنهاد می شود کاربران و دارندگان در صورت بروز این چنین مشکلات از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی هست‌. کاربران می‌توانند با اطمینان خاطر از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان مشغول به کار هستند کمک بگیرند‌.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر دلونگی

 اگر کاربران و دارندگان مایکروفر دلونگی متوجه شوند که لامپ دستگاه روشن نمی شود، احتمالاً  ایراد و نقصی در منبع برق ورودی و یا سوکت های لامپ وجود دارد. از دیگر دلایل به وجود آمدن این ایراد می توان به سوختن چراغ داخلی مایکروفر یا خرابی برد الکترونیکی دستگاه اشاره کرد. از آن جایی که بر طرف کردن این قبیل نقص ها نیاز به تخصص بالایی دارند، پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است.

علت کار نکردن گریل مایکروفر دلونگی

 یکی دیگر از نقص‌ های رایجی که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آید، کار نکردن گریل دستگاه می باشد. به طور معمول این ایراد و نقص به سبب وجود مشکل در المنت یا ترموستات دستگاه به وجود می‌ آید. البته در برخی موارد نیز به سبب ایراد و نقص در برد الکترونیکی مایکروفر دلونگی،  گریل دستگاه به خوبی کار نخواهد کرد. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود ازجمله مایکروفر یاری می رساند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در این زمینه است.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

علت روشن نشدن مایکروفر دلونگی

 یکی از ایراد ها و نقص های اساسی که ممکن است در مایکروفر دلونگی به وجود آید، روشن نشدن دستگاه است. به طور معمول به سبب وجود ایراد و نقص در برد الکترونیکی دستگاه این مشکل را در مایکروفر دلونگی مشاهده خواهید کرد. دارندگان قادر هستند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرند.  متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در زنجان مشغول به کار هستند.

علت جرقه زدن مایکروفر دلونگی

 به طور کلی جرقه زدن مایکروفر دلونگی به دلایل مختلفی رخ می‌ دهد، اما از جمله دلایل رایج این امر می توان به خرابی سر لامپ مگنترون دستگاه اشاره کرد. البته ممکن است به سبب آسیب دیدن ورق میکا یا ورق نسوز درون مایکروفر دلونگی نیز این اتفاق رخ دهد. بنابراین لازم است کاربران این ورق را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ایراد و نقص در آن، آن را تعویض کنند‌. شما می توانید برای تعمیر مایکروفر دلونگی خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله مایکروفر ها است.

 علت کار نکردن کلید های پنل مایکروفر دلونگی

 به طور کلی اگر کاربران و دارندگان مشاهده کنند که کلید های پنل مایکروفر دلونگی کار نمی کند، احتمالاً ایراد و نقصی در پنل نمایشگر دستگاه وجود دارد‌. بنابراین لازم است برد نمایشگر دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص آن را تعمیر کنید.  همچنین لازم است برد الکترونیکی دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید زیرا در صورت وجود آسیب در این قطعه نیز ممکن است کلید های پنل نمایشگر کار نکند. شما می توانید برای تشخیص صحیح علت این مشکل از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.

سخن پایانی

 یکی از مهم ترین وسایلی که در خانه ها و آشپزخانه ها وجود دارند، مایکروفر ها هستند. مایکروفر دلونگی یکی از باکیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار های فروش است، بنابراین خیلی محتمل نیست که ایراد‌ هایی در این دستگاه به وجود آید امل در صورت مشاهده ایراد و نقص در مایکروفر دلونگی دارندگان و کاربران می توانند از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان مشغول به کار هستند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان

تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *