مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر .دلمونتی در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر دلمونتی در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز

دلمونتی از جمله برندهای محبوب در بین خریداران دستگاه مایکروفر است. به دلیل این که برند دلمونتی از بهترین قطعه ها در تولید مایکروفر استفاده می کند توانسته بسیار مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد. اما امکان دارد بعد از مدتی استفاده از دستگاه مایکروفر دلمونتی متوجه اختلال در عملکرد آن شوید.

 اما باید بدانید که در بیشتر مواقع عیوب دستگاه مایکروفر دلمونتی قابل برطرف شدن است. لازم است در صورت خرابی در مایکروفر خود با نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز تماس بگیرید.

نمایندگی مایکروفر دلمونتی در اهواز از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران زبده در مجموعه استفاده می کند. بنابراین در صورت هر گونه خرابی و اختلال در دستگاه شما، این مجموعه می تواند بهترین راهکار را به شما ارائه دهد.

 در نظر داشته باشید که قیمت تعمیرات در این مرکز بسیار منصفانه است و شما می توانید با خیالی راحت وسیله خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز واگذار نمایید. بهره گیری از بهترین قطعه ها در امر تعمیر می تواند ضامن بقای دستگاه شما تا سال های زیادی باشد.

مرکز تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز

 نمایندگی مایکروفر دلمونتی در اهواز در همه ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت 24 ساعته در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. در صورتی که تمایل داشته باشید نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز با اعزام بهترین نیروها به مرکز هر گونه خرابی دستگاه شما را به بهترین شیوه حل می کند.

تعمیرات مایکروفر دلمونتی در اهواز همواره با ارائه بهترین خدمات توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را به خود معطوف دارد.

 باید بدانید که نمایندگی مایکروفر دلمونتی در اهواز بعد از انجام تعمیرات مایکروفر دلمونتی به شما گارانتی معتبر اعطا می کند.

مرکز تعمیرات مایکروفر دلمونتی در اهواز

 خرابی های مرسوم در دستگاه مایکروفر دلمونتی

معمولا دستگاه های مایکروفر می توانند به سبب پاره ای از مشکلات رایج خراب شوند. در زیر به مهم ترین علل خرابی های دستگاه های مایکروفر دلمونتی و دلیل رجوع مشتریان به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز اشاره می کنیم.

 • روشن نشدن مایکروفر یکی از مهم ترین علل مراجعه مشتریان به مرکز تعمیرات مایکروفر دلمونتی در اهواز

بسیاری از مراجعانی که به نمایندگی مایکروفر دلمونتی در اهواز رجوع می کنند از روشن نشدن مایکروفر خود شکایت می کنند. باید بدانید که این مساله بسیار رایج است و به راحتی توسط متخصصان نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز برطرف می شود.

لازم است بدانید که باید مساله روشن نشدن مایکروفر را جدی بگیرید. چنان چه در رفع این عیب تاخیر ایجاد نمایید خرابی در مایکروفر شما گسترده تر و بیشتر خواهد شد. در نتیجه مجبور می شوید برای حل مشکل بودجه بیشتری را صرف نمایید. برای این که این ایراد در مایکروفر حل شود لازم است که در ابتدا کابل و شاخه دستگاه به درستی مورد ارزیابی قرار بگیرند. اگر ایراد و اشکال به این قطعه ها مربوط نبود لازم است که قطعه های دیگر دستگاه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز مورد بررسی قرار بگیرند.

به طور معمول خرابی در قطعاتی مانند دیود، خازن، ترموستات یا ترانس ولتاژ بالا سبب ایجاد این مشکل می شود.

 • سرو صداهای زیاد مایکروفر از دیگر دلایل مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی 

 زمانی که دستگاه مایکروفر دلمونتی در وضعیت تراز قرار نگرفته باشد می تواند سبب ایجاد صداهای ناهنجار شود. همچنین چنان چه سینی دستگاه به درستی در سر جای خود قرار نگرفته باشد نیز با این مساله رو به رو می شویم. برای حل این مساله می توانید به نمایندگی مایکروفر دلمونتی در اهواز رجوع نمایید تا مساله شما به صورت اساسی برطرف شود.

 در نظر داشته باشید که شکستگی در فن تهویه موتور نیز می تواند سبب ایجاد صدا در مایکروفر دلمونتی شود. در صورتی که اشکال از این قسمت باشد لازم است که قطعه مورد نظر با قطعه سالم عوض شود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز

 • دلیل داغ نشدن غذا 

 از دیگر اشکالات رایج در دستگاه مایکروفر داغ نشدن غذا به وسیله دستگاه است. اگر درجه حرارت دستگاه به صورت نادرست تنظیم شده باشد می تواند سبب رخداد این مساله شود. در نتیجه غذا درون مایکروفر دلمونتی نمی تواند بپزد و یا این که می سوزد. شما می توانید دفترچه راهنما را با دقت مطالعه نمایید تا روش تنظیم دمای دستگاه را به خوبی یاد بگیرید و این اشکال را برطرف نمایید.

 از دیگر عللی که می تواند سبب شود تا غذا درون دستگاه داغ نشود از کارافتادگی فن دستگاه مایکروفر است. اگر ایراد از فن باشد لازم است که به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز مراجعه نمایید تا این ایراد به صورت اصولی رفع شود.

 • علت نچرخیدن سینی دستگاه مایکروفر 

 اگر سینی چرخان در دستگاه مایکروفر به درستی حرکت نکند سبب می شود تا غذا به خوبی داغ نشود و یا نپزد. همچنین این امکان وجود دارد که بخشی از غذا بسوزد و بخشی دیگر از غذا به صورت خام بماند. این مساله می تواند بسیار آزار دهنده باشد.

 لازم است بدانید که اگر حجم غذای داخل ظرف زیاد باشد و یا این که از ظرف بزرگی داخل مایکروفر استفاده نمایید این مورد نیز می تواند سبب ایجاد این مشکل شود.

 از دیگر عللی که می تواند سبب شود تا سینی مایکروفر نچرخد، خرابی ردر موتور دستگاه یا کوپلر مایکروفر می باشد.

 برای برطرف ساختن این ایرادات لازم است که به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز رجوع نمایید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در اهواز

 • ایجاد دود از  مایکروفر دلمونتی

ممکن است در حین کار کردن با دستگاه مایکروفر دلمونتی متوجه شوید که دستگاه دود می کند. در نظر داشته باشید که علت دود کردن دستگاه می تواند مربوط به تمیز نشدن داخل دستگاه باشد. به دلیل این که ممکن است ذرات و چربی های غذای باقی مانده درون دستگاه بر اثر دمای بالا بسوزند و ایجاد دود نمایند. برای این که با این مساله رو به رو نشوید لازم است که پس از هر بار استفاده داخل محفظه را نظافت نمایید.

 • چرا  مایکروفر دلمونتی جرقه می زدند؟

جرقه زدن دستگاه مایکروفر نیز می تواند یک مشکل اساسی باشد که می توان با یافتن دلیل اصلی آن را برطرف نمود. اگر مشاهده کردید که دستگاه شما جرقه می زند لازم است که جنس ظرف غذا را بررسی کنید. ظروف فلزی در برخورد با امواج الکترومغناطیسی داخل دستگاه ایجاد جرقه می کنند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز

 تعمیر مایکروفر دلمونتی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297