مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
مرکز تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر تکنو در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز

 مایکروفر وسیله ای است که در آشپزخانه محل کار یا خانه بسیار کاربردی است. زیرا با این وسیله مفید می توانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاه غذای خود را گرم کنید. اما ممکن است پس از مدتی استفاده از مایکروفر متوجه اشکالاتی در آن شوید. لازم است بدانید که اغلب ایراداتی که ممکن است برای مایکروفر تکنو پیش بیاید به راحتی قابل برطرف شدن هستند. بنابراین اصلا جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز به آسانی دستگاه خود را تعمیر نمایید. در نظر داشته باشید که نمایندگی مایکروفر تکنو در اهواز کمترین قیمت را در قیاس با سایر نمایندگی ها از مشتریان خود می گیرد.

کارشناسان تعمیر مایکروفر در اهواز با بهره گیری از بهترین و زبده ترین پرسنل برای هر نوع خرابی در دستگاه مایکروفر تکنو بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. کافی است در صورت هر گونه اشکال در دستگاه خود فورا با این مجموعه تماس برقرار بگیرید تا متخصصان نمایندگی مایکروفر تکنو در اهواز در اسرع وقت به محل مورد نظر شما مراجعه نمایند. در نظر داشته باشید که امکان مراجعه تعمیرکاران این مرکز به محل کار یا خانه شما وجود دارد. بنابراین دیگر لازم است نیست برای جا به جایی دستگاه خود هزینه ای پرداخت نمایید.

تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز

 

دلیل رضایت مشتریان از مرکز تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز

 رضایت مشتریان از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز همواره به صورت صد در صدی بوده است. کارشناسان مجموعه به دلیل این که مهارت ها و دوره های لازم را در زمینه تعمیرات مایکروفر تکنو در اهواز دیده اند می توانند بهترین راهنمایی و مشاوره را به شما انجام دهند.

 از دیگر خدماتی که مرکز تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز برای مراجعان گرامی انجام می دهد این است که در صورت نیاز به تعویض قطعات از بهترین برندها برای دستگاه مایکروفر شما بهره می گیرد. در نظر داشته باشید که این مورد می تواند بسیار مهم باشد. هر چه از قطعه های با کیفیت تر و اصلی در دستگاه استفاده شود عمر دستگاه شما بالاتر می رود. همچنین امکان خرابی سایر قطعه ها به صفر کاهش پیدا می کند.

 دلایل رایج خرابی 

بسیاری از خرابی ها در همه دستگاه ها یکسان هستند. در زیر سعی داریم تا به بررسی رایج ترین علل خرابی در دستگاه مایکروفر اشاره کنیم.

 • برطرف کردن خاموش شدن دستگاه  

حتما برای شما هم پیش آمده است که در هنگام کار کردن با دستگاه مایکروفر تکنو ناگهان متوجه خاموش شدن آن شده باشید. برای این که این عیب به راحتی رفع شود لازم است که چند قطعه مهم در دستگاه به طور صحیح مورد بررسی قرار بگیرند. اولین کاری که متخصصان نمایندگی مایکروفر تکنو در اهواز انجام می دهند چک کردن میکرو سوییچ ها در دستگاه می باشد. ممکن است میکرو سوییچ ها بسته و باز شدن در را به غلط تشخیص بدهند. اگر درب مایکروفر تکنو باز بماند سبب می شود تا در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد شود. بنابراین هر گونه ایراد در میکرو سوییچ ها سبب خاموش شدن دستگاه می شود. عوض کردن این قطعات می تواند بهترین راه برای حل این مساله باشد.

در نظر داشته باشید که خراب شدن دیگر بخش های مایکروفر نیز می تواند باعث خاموشی دستگاه شود. برای مثال تخریب صفحات لمسی یا کلیدهای دستگاه و یا فرسودگی برد اصلی در دستگاه می تواند سبب خاموشی مایکروفر شود.

تعمیرات مایکروفر تکنو در اهواز

 • بررسی علت جرقه زدن 

بسیاری از افرادی که به نمایندگی مایکروفر تکنو در اهواز رجوع می کنند اذعان می دارند که دستگاه آن ها در حین کار جرقه می زند. در نظر داشته باشید که برخی از عوامل می تواند باعث بروز این مشکل شود که در زیر به آن ها اشاره می نماییم:

 1. اشکال در اتصالات درونی دستگاه

 2. بهره گیری از ظرف های از جنس فلز یا استیل و یا سایر طروفی که دارای برخی از تزیینات فلزی هستند.

 3. هر گونه کثیفی داخل دستگاه

 4. استفاده از ظرف های لب پریده داخل دستگاه مایکروفر

 5. صدمات ناشی از هر گونه ضربه به قطعه های درونی دستگاه مایکروفر تکنو

 برای این که این مشکل برطرف شود لازم است که هر گونه کثیفی در قطعه های دستگاه تمیز شود. همین طور در نظر داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز به راحتی این ایراد را در مایکروفر خود حل نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز

 • صداهای زیاد و غیر معمول در دستگاه مایکروفر تکنو

 بسیاری از مراجعان از صداهای غیر عادی دستگاه در هنگام کار کردن با آن شکایت دارند. این مساله نیز ممکن است به علل مختلفی روی دهد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 1. کثیفی ریل پایین سینی

 2. اشکال در چگونگی قرار گرفتن سینی، شفت و ریل

 3. مشکل در فن دستگاه

 4. استفاده نکردن از سه پایه برای مایکروفر

 برای این که این ایراد به درستی برطرف شود لازم است که شما با متخصصان تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز تماس بگیرید تا این مساله به بهترین نحو ممکن برطرف شود. به طور کلی می توان گفت که صداهای ناهنجاری که از دستگاه مایکروفر شنیده می شود می تواند در صورت درست قرار دادن سینی، شفت و ریل سینی برطرف شود. همچنین لازم است که ریل پایین سینی مایکروفر به طور اصولی تمیز شود.

 • علت روشن نشدن گریل 

 بسیاری از افراد که به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز رجوع می کنند از روشن نشدن گریل در مایکروفر تکنو شکایت دارند. این مساله می تواند مربوط به مولردی مانند ایرادات در المنت، ترموستات و برد باشد. در صورتی که که برای برنامه گریل کلید استارت را فشار می دهید و المنت گریل روشن می شود و به رنگ قرمز در می آید نشانه سلامت دستگاه مایکروفر تکنو می باشد. اما اگر المنت روشن نمی شود لازم است که با تعمیرکاران مایکروفر تکنو در اهواز تماس بگیرید تا ایراد به صورت اساسی برطرف شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکنو در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز

 تعمیر مایکروفر تکنو در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297