مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکا در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر تکا در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکا در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر تکا در اهواز
تعمیرات مایکروفر تکا در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر تکا در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز

 مایکروفر ها از جمله ابزار ها و وسایلی هستند که کاربرد بسیار گسترده ای در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها دارند. افراد می‌ توانند با استفاده از مایکروفر ها بسیاری از کار های مربوط به آشپزی خود را تسهیل کرده و در مدت زمانی که برای پختن غذا صرف می کند صرفه جویی نمایند. مایکروفر تکا یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی است که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می‌ شود. به سبب این که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند و آن را برای خانه‌ های خود تهیه کرده و از آن استفاده کنند.

با این که این مایکروفر دارای کیفیت بالایی است و در ساخت آن از قطعات مرغوب استفاده شده است، اما این امکان وجود دارد که به دلیل استفاده نادرست طولانی مدت ایراد و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت کاربران و دارندگان می‌ توانند از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در  نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز مشغول به کار هستند.

مرکز تعمیر مایکروفر تکا در اهواز

خرابی‌ ها و نقص های رایج مایکروفر تکا

 برخی از ایراد ها و نقص ها وجود دارند که احتمال به وجود آمدن آن ها در مایکروفر تکا از سایر مایکروفر ها بیشتر خواهد بود. در صورتی که کاربران و دارندگان با این نقص ها آشنا شوند، قادر هستند در هنگام بروز هر گونه مشکل آن را شناسایی کرده و تا حد امکان آن را بر طرف کنند. البته لازم است بدانید که اغلب نقص های به وجود آمده در وسایل الکترونیکی بسیار تخصصی هستند، بنابراین افراد معمولی قادر به بر طرف کردن آنها نخواهند بود. به منظور تعمیرات مایکروفر ها نمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی خانگی است. کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز بسپارند‌. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین ایراد ها و نقص ها در مایکروفر تکا می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکا در اهواز

تعمیر مایکروفر تکا در صورت صدای زیاد دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های آزارد هنده ای که ممکن است در مایکروفر تکا به وجود آید، صدای زیاد دستگاه می باشد. به طور کلی در هنگام بروز این مشکل لازم است در ابتدا از اتصال صحیح سینی اطمینان حاصل فرمایید و سپس لازم است قطعه مگنترون و موتور دستگاه را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آنها را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این قبیل موارد بسیار تخصصی هستند، شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر مایکروفر تکا در صورت جرقه زدن دستگاه

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در ماکروفر تکا وجود دارد و بسیار خطرناک نیز هست، جرقه زدن دستگاه می باشد. اگر ظروف فلزی یا آب را داخل مایکروفر خود قرار دهید، احتمال جرقه زدن آن افزایش پیدا خواهد کرد‌. بنابراین پیشنهاد می‌ شود از قرار دادن آب و ظروف فلزی داخل دستگاه خود خودداری نمایید.  شما می توانید به منظور تعمیر مایکروفر تکا از مرکز تعمیر مایکروفر تکا در اهواز کمک بگیرید.متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز

 تعمیر مایکروفر تکا در صورت بسته نشدن درب دستگاه

 ممکن است کاربران و دارندگان مایکروفر تکا در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که درب دستگاه به خوبی بسته نمی شود. به طور کلی این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می‌ آید اما پیشنهاد می‌شود در هنگام بروز این ایراد میکروسوئیچ درب را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد و نقص در ضامن دری دستگاه وجود داشته باشد، بنابراین این قطعه را نیز با دقت چک کنید. شما می توانید به منظور تسهیل تعمیر مایکروفر خود از نمایندگی مایکروفر تکا در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است.

 تعمیر مایکروفر تکا در صورت کار نکردن دکمه های دستگاه

 ممکن است کاربران و دارندگان پس از قرار دادن غذا داخل مایکروفر و بستن درب ها متوجه شوند که دکمه های دستگاه کار نمی‌ کنند و هرچه آن ها را می فشارند دستگاه هیچ عکس العملی را نشان نمی دهد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در پنل لمسی پشت دکمه های مایکروفر تکا وجود داشته باشد، دکمه ها کار نخواهند کرد. بنابراین لازم است این پنل لمسی را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید و از آن جایی که بررسی و تعمیر این قطعه بسیار تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود دارندگان از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در مراکز تعمیر مایکروفر تکا در اهواز مشغول به کار هستند.

مرکز تعمیرات مایکروفر تکا در اهواز

 سخن پایانی

به این سبب که استفاده از مایکروفر ها نسبت به سال های گذشته رواج بسیار زیادی یافته است و بدون استفاده از آن ها بسیاری از کار های خانه و آشپزخانه مختل خواهند شد، پیشنهاد می شود کاربران و دارندگان در صورت مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در دستگاه خود هر چه سریع تر از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند.

مایکروفر تکا کیفیت بسیار بالایی داشته و در ساخت آن از قطعات با کیفیت و مرغوبی استفاده شده است اما ممکن است به دلیل استفاده نادرست و طولانی‌ مدت ایراد و نقص هایی در این مایکروفر به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نماید‌. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود یاری می رساند. نمایندگی مایکروفر تکا در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ها است.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در اهواز

 تعمیر مایکروفر تکا در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297