مراحل ثبت درخواست  تعمیر مایکروفر بیم در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر بیم در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر بیم در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیرات مایکروفر بیم در اهواز
تعمیر مایکروفر بیم در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر بیم در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز

 امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی از جمله مایکروفر ها افزایش قابل توجهی یافته اند و در هر خانه حداقل یک عدد مایکروفر وجود دارد. با استفاده از این وسایل افراد قادر هستند کار های مربوط به پخت و پز و آشپزخانه خود را در سریع ترین زمان و با کمترین زحمت به انجام برسانند. مایکروفر بیم یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که در بازار های فروش لوازم خانگی به فروش می رسد. با وجود این که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی داشته و از قطعات مرغوبی در ساخت آن استفاده شده است اما این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف همچون استفاده طولانی مدت یا استفاده نادرست دچار ایراد و نقص شود که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز  دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه در این زمینه است. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارند.

مرکز تعمیر مایکروفر بیم در اهواز

 خرابی‌ ها و نقص های رایج مایکروفر بیم

 با وجود کیفیت بسیار بالای مایکروفر بیم در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می‌ آید. در این صورت کاربران می‌ توانند از نمایندگی های مختلفی که در سرتاسر کشور همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرند. آشنایی و تشخیص مشکلات و نقص های مایکروفر بیم به کاربران کمک می کند که در هنگام مواجه شدن با هر گونه ایراد و نقصی آن را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند. البته از آن جایی که اغلب نقص های مایکروفر ها بسیار تخصصی هستند، لازم است افراد از نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرند.

 تعمیر مایکروفر بیم در صورت جرقه زدن دستگاه یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است بسیار خطرناک نیز باشد، جرقه زدن مایکروفر بیم می باشد. به طور کلی قرار دادن آب و ظروف فلزی سبب بروز این مشکل می‌ شوند، بنابراین پیشنهاد می‌ شود کاربران و دارندگان تا حد امکان از قرار دادن ظروف فلزی و آب در دستگاه خود خودداری نمایند. شما می‌ توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز مشغول به کار هستند. از آن جایی که این متخصصان بسیار باتجربه هستند، شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر ماکروفر بیم در اهواز بسپارید.

مرکز تعمیرات مایکروفر بیم در اهواز

 تعمیر مایکروفر بیم در صورت سوختن لامپ دستگاه

 لازم است زمانی که درب دستگاه را باز می‌ کنید و در تمامی فرایند پخت، لامپ داخل ماکروفر روشن باشد. اگر متوجه شدید که دستگاه روشن نیست لازم است لامپ آن را تعویض کنید. اگر پس از تعویض لامپ متوجه شدید همچنان لامپ خاموش بوده یا کم نور است، باید  اتصالات و سیم های مایکروفر را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی و تمرین قطعات بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود از مراکز تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرید.

 تعمیر مایکروفر بیم در صورت کار نکردن دکمه های دستگاه

 به طور کلی این مشکل تنها به دلیل مشکل و نقص در پنل لمسی دستگاه به وجود می‌ آید. بنابراین پیشنهاد می‌ شود این پنل را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این قطعه بسیار تخصصی است، اغلب کاربران و دارندگان از نمایندگی تعمیر ماکروفر بیم در اهواز کمک می‌ گیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در مرکز تعمیر مایکروفر بیم در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر بیم در اهواز بسپارید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز

 تعمیر مایکروفر بیم در صورت بسته نشدن درب دستگاه

ممکن است دارندگان و کاربران پس از قرار دادن مواد غذایی داخل مایکروفر و زمانی که قصد دارند درب دستگاه را ببندند، متوجه شوند درب دستگاه بسته نشده یا به خوبی بسته نمی شود، در این صورت احتمالا ایراد و نقصی در ضامن درب یا میکروسوئیچ درب دستگاه به وجود آمده است. بنابراین لازم است این دو قطعه را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آنها را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید به منظور تسهیل تعمیر مایکروفر خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرید. از آن جایی که متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز مشغول به کار هستند، کاربران و دارندگان می‌ توانند تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز بسپارند.

 سخن پایانی

 همان طور که می دانید امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری یافته است. دارندگان می توانند با استفاده از وسایل الکترونیکی خود کار های خود را در کم ترین زمان و به راحت ترین شکل ممکن انجام دهند. یکی از پر طرفدار ترین وسایل الکترونیکی مایکروفر ها هستند که در اغلب خانه ها حداقل یک عدد مایکروفر پیدا می شود. مایکروفر بیم یکی از پر کاربرد ترین مایکروفر ها و با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که می توانید در بازار های فروش لوازم خانگی بیابید. به سبب کیفیت بالای این مایکروفر بسیاری از افراد از آن در خانه های خود استفاده می کنند.

البته توجه داشته باشید که کیفیت بالای این دستگاه سبب نمی‌ شود که از ایراد و نقص مستثنی شود و این امکان وجود دارد که در برخی مواقع به دلایل مختلف مشکلاتی در این دستگاه به وجود آید. شما می توانید در هنگام بروز این قبیل مشکلات از نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر بیم در اهواز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بیم در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر بیم در اهواز

 تعمیر مایکروفر بیم در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297