مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه  تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی  تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز
تعمیرات مایکروفر الکترواستیل در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز

 امروزه استفاده از وسایل الکتریکی نسبت به سال های گذشته افزایش بسیار چشمگیری یافته است.  یکی از پر کاربرد ترین وسایل الکتریکی که در اغلب خانه ها وجود دارند مایکروفر ها هستند. با استفاده از این وسیله افراد قادر هستند کار های مربوط به پخت و پز خود را در سریع ترین زمان و بدون کم ترین زحمت به انجام برساند. مایکروفر ها در برند های متنوعی تولید و بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می‌ شوند یکی از با کیفیت ترین برند های مایکروفر برند الکترواستیل می باشد. به سبب کیفیت بالای این دستگاه بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را برای خانه های خود تهیه کنند.

البته لازم است توجه داشته باشید که کیفیت این محصول سبب نمی‌ شود که ایراد و نقصی در آن به وجود نیاید و این امکان وجود دارد که به علت استفاده نادرست یا طولانی مدت مشکلاتی در دستگاه شما به وجود آید که در این صورت می توانید از مراکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک بگیرید‌. نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در این زمینه است. بنابراین شما می‌ توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر الکترواستیل در اهواز بسپارید.

مراکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز

 خرابی ها و نقص های رایج مایکروفر الکترواستیل

 همان طور که ذکر کردیم مایکروفر الکترواستیل جزو با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می‌ شود اما کیفیت بالای این محصول سبب می‌ شود که ایراد و نقصی در آن به وجود نیاید. اگر کاربران و دارندگان با ایراد و نقص های رایجی که ممکن است در این دستگاه به وجود آید، آشنا شوند قادر خواهند بود در هنگام بروز مشکل، آن را شناسایی کرده و تا حد امکان آن را تعمیر کنند. البته لازم است بدانید از آن جایی که تعمیر وسایل الکتریکی بسیار تخصصی هستند، اغلب کاربران و دارندگان از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک می گیرند. متخصصان و کارشناسان خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز مشغول به کار هستند.

مرکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز

 تعمیر مایکروفر الکترواستیل در صورت نچرخیدن سینی دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر الکترواستیل خود مشاهده کنید، نچرخیدن سینی دستگاه می باشد. به طور کلی این نقص به سبب وجود ایراد در موتور گرداننده سینی به وجود می‌ آید، بنابراین پیشنهاد می‌ شود موتور سینی را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. اگر پس از بررسی موتور گرداننده سینی متوجه شدید که ایرادی در آن وجود ندارد، سینی دستگاه را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و تکنسین های خبره‌ ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر مایکروفر الکترواستیل در صورت جرقه زدن دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایج و خطرناکی که ممکن است در مایکروفر الکترواستیل به وجود آید، جرقه زدن دستگاه می باشد. اگر متوجه شدید که دستگاه جرقه می زند، در ابتدا اطمینان حاصل فرمایید که ظرف فلزی یا آب درون دستگاه قرار نداده باشید، زیرا قرار دادن ظروف فلزی یا آب درون مایکروفر را سبب می شود، دستگاه جرقه بزند.  اگر متوجه شدید که این قبیل موارد را داخل دستگاه قرار ندادید، لازم است سیم ها و اتصالات دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. این مورد بسیار تخصصی بوده و پیشنهاد می شود برای تعمیر و بر طرف کردن آن از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک بگیرید. بنابراین بسیاری از افراد تعمیرات دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز می سپارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز

تعمیر مایکروفر الکترواستیل در صورت متوقف شدن دستگاه در حین کار

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر الکترواستیل به وجود آید، متوقف شدن دستگاه در حین کار می‌ باشد. بدین صورت که کاربران پس از قرار دادن غذا درون دستگاه و روشن کردن آن متوجه می‌ شوند که پس از چند دقیقه دستگاه به حالت اولیه خود بر می گردد. پیشنهاد می‌ شود برای برطرف کردن این مشکل سوئیچ درب دستگاه را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود در صورت بروز این مشکل از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر مایکروفر الکترواستیل در صورت گرم نکردن غذا

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص هایی که ممکن است در مایکروفر الکترواستیل خود مشاهده کنید گرم نکردن غذا می باشد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در قطعه مگنترون دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است این مشکل را در دستگاه خود مشاهده کنید، بنابراین پیشنهاد می‌ شود این قطعه را با دقت چک کنید. همچنین پس از بررسی این قطعه لازم است دیود و خازن دستگاه را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز کمک بگیرید. کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز بسپارند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترواستیل در اهواز

 سخن پایانی

امروزه استفاده از وسایل الکتریکی نسبت به سال گذشته افزایش بسیار قابل توجهی یافته است و بدون وجود این مسائل بسیاری از کار های خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها مختل می‌ شوند. بنابراین کاربران و دارندگان ملزم هستند در صورت مشاهده هر گونه ایراد و نقصی در دستگاه خود هرچه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. مایکروفر الکترواستیل کیفیت بسیار بالایی داشته و به سبب کیفیت بالای آن بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند از آن در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ های خود استفاده کنند.

اما با اینکه این دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارد، این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص شود که در این صورت پیشنهاد می‌ شود کاربران از متخصصان و کارشناسان کاربلد در این امر کمک بگیرند. نمایندگی های متنوعی در سرتاسر کشور همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز وجود دارند که به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رسانند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز

مرکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *