مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم | تعمیر، نصب و سرویس

برند کندی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کندی در قم، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کندی در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کندی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در قم
تعمیرات لباسشویی کندی در قم

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کندی در قم:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم

دلایل خرابی ماشین لباسشویی می تواند گوناگون باشد. بعضی مواقع دلیل آن انقدر راحت است که شما می توانید با راهنمایی های مختلف مشکل را برطرف کنید. ولی خراب شدن ماشین گاهی انقدر دشوار و پیچیده است که حتما باید به یک متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم مراجعه کنید. ما تضمین می کنیم که نمایندگی لباسشویی کندی در قم بهترین است.

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی

شاید سخت ترین وضعیت همین باشد که ماشین لباسشویی روشن نشود. اما برای برطرف شدن این مشکل دشوار، راه حل های راحتی وجود دارد تا پیش از تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم آن ها را ارزیابی کنید. این راهکار ها مشمول موارد ذیل می باشد: پریز برق را بررسی کنید، اولین علت روشن نشدن ماشین، نرسیدن برق به سیستم است.

پس شما باید شارژر گوشی خود را به پریز وصل کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید. اگر محافظ برق را به سیستم وصل کردید آن را  بررسی کنید بدون شک احتمال دارد محافظ شما آسیب دیده باشد. دوشاخه را بررسی کنید شاید مشکل از سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی باشد.

با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم تماس بگیرید تا دستگاه شما را عیب یابی کند. در هر صورت اگر مشکل ماشین شما رفع نشد باید به تیم حرفه ای نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم مراجعه کنید تا یک متخصص ماهر برای تعمیر لباسشویی در قم اقدام کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم

دلیل خشک نشدن البسه ها در لباسشویی

اگر پس از در آوردن لباس ها از ماشین لباسشویی متوجه شدید که خشک نشده اند چند علت دارد که باید همه ی آن ها ارزیابی شوند. برخی از آن ها را خودتان می توانید بررسی کنید و بعضی دیگر احتیاج به بررسی تعمیرکار ماهر از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم دارد. ماشین لباسشویی را بدون خشک کن تنظیم کنید. همه ی برنامه ها آپشن خشک کردن البسه ها را ندارند.

اگر بار نخست نیست که از برنامه بهره گیری می کنید و مثل دفعه های پیش البسه ها را خشک شده تحویل نمی گیرید باید مورد بعد را بررسی کنید. لباس های زیاد سبب می شود که لباسشویی نتواند درست بچرخد تا در لحظه آخر آب اضافه را از البسه ها خارج کند. خارج نشدن آب باید به کمک نیروی متخصص در تعمیر لباسشویی کندی در قم چک شود.

دلیل باز نشدن در ماشین لباسشویی

درب لباسشویی به کمک میکروسوئیچ کار می کند. هنگامی که در باز نمی شود یا اینکه قفل است. احتمال دارد به خاطر میکروسوئیچ این مشکل به وجود آمده باشد. اما شکسته شدن درب ماشین هم می تواند سبب قفل شدن و باز نشدن درب ماشین لباسشویی شود. اگر بعد از تمام شدن کار لباسشویی، حتی گذشت چند دقیقه در آن باز نشد حتماً باید از یک تعمیرکار ماهر از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم کمک بگیرید. مشکل میکروسوئیچ به کمک تعمیر کار متخصص در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم بررسی می شود تا از سالم بودن یا خرابی آن اطمینان پیدا کنید. اگر خراب باشد باید عوض شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در قم

دلیل لرزش بسیار ماشین لباسشویی

لرزش ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد. از جمله،  تراز نبودن دستگاه، بی نظمی کمک های دیگ، خراب بودن پایه های دستگاه. تراز کردن کار راحتی است و می توانید توسط آچار مخصوص آن را تعمیر کنید‌. پایه های جلویی را کاملا باز کنید طوری که دیگر دستگاه در جای خود لغزش نکند.

اگر با تلاش زیاد نتیجه نگرفتید می توانید باید با یک تعمیرکار با تجربه در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم مراجعه کنید . پایه های ماشین حاوی یک روکش پلاستیکی هستند که احتمال دارد کم کم دچار اصطحکاک شوند و به آهن برسند. در هر صورت برای رفع مشکل خود از یک تعمیر کار در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم کمک بگیرید.

دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی

صدا های زیاد ماشین لباسشویی می تواند علت های گوناگونی داشته باشد و هرکدام معنی مختلفی دارد. شما می توانید با اهمیت به صدایی که ایجاد می شود علت را بررسی کنید‌ صدای خر خر و وز وز  و غیره. مواقعی صدا از خراب شدن بخش های دیگر مثل بلبرینگ و سه نظام بوده است. البته احتمال هم دارد خرابی از پمپ تخلیه باشد. در هر صورت برای بر طرف شدن مشکل و متوجه شدن علت صدا باید از تعمیرکاری در نمایندگی لباسشویی کندی در قم کمک بگیرید.

پی بردن علت خرابی ماشین لباسشویی به کمک تعمیرکار ماهر

همیشه می گویند که کار را به دست متخصص بسپارید چون عمر ماشین شما افزایش پیدا می کند‌. رو به رو شدن با خرابی های متداول موضوع عجیبی نیست. تعمیرکار ماشین لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم بسیار با تجربه است که وقت زیادی را برای تعلیم علم تئوری و تجربی تعمیر وسایل گذرانده است پس بدون هیچ نگرانی ماشین خود را به دست نیروهایی در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم بسپارید تا رضایت شما به دست بیاید.

تعمیر لباسشویی کندی در قم

رفع مشکل ماشین به کمک تعمیرکاران ماهر

برای اینکه ایرادات ماشین لباسشویی شما رفع شود باید تعمیرات دستگاه خود را به دست نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم  واگذار کنید و خدمات دریافت کنید. تعمیرکاران زیادی هستند که مبلغ زیادی دریافت می کنند و تخصصشان کافی نیست. اما نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم ماهرانه دستگاه شما را تعمیر می کند و هزینه ای  مقرون به صرفه دریافت می کنند.

سخن آخر

دوستان عزیز ما در ابن مقاله تمام تلاش خود را نمودیم که در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم ، دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی، دلیل خشک نشدن البسه ها در لباسشویی، دلیل باز نشدن در ماشین لباسشویی، دلیل لرزش بسیار ماشین لباسشویی، دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی، پی بردن علت خرابی ماشین لباسشویی به کمک تعمیرکار ماهر، رفع مشکل ماشین به کمک تعمیرکاران ماهر توضیحاتی را ارائه دهیم. به شما تضمین می کنیم که نمایندگی لباسشویی کندی در قم بهترین است‌ . نمایندگی لباسشویی کندی در قم رضایت همه را به دست آورده است مطمئن باشید پشیمان نمی شوید  در صورتی که سوالی داشتید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید. امیدواریم رضایت شما با خواندن این مقاله به دست آمده باشد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در قم:

تعمیر لباسشویی کندی در قم | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974811

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *