مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کندی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در رشت
تعمیرات لباسشویی کندی در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کندی در رشت:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت

خراب شدن لباسشویی کندی از آن دسته معضلاتی است که اگر پیگیری و تعمیر نشود شنا را با مشکلات بزرگتری مواجه خواهد کرد. فرقی نمی‌کند که لباسشویی شما از چه برندی باشد، هر چقدر هم شرکت تولید کننده محصول با کیفیتی تولید کرده باشد باز هم لباسشویی همواره در معرض خراب شدن بوده و نیازمند تعمیرات است. نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت محلی با سابقه و قابل اطمینانی است که می‌تواند تمامی مشکلات لباسشویی شما را برطرف سازد. مرکز نمایندگی لباسشویی کندی در رشت با تکیه بر نیروی متخصص و سابقه درخشان خود در تعمیر لباسشویی در رشت خیال شما را در این بابت آسوده خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی کندی در رشت

مزایای نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت 

موارد زیر دلیل بر آن است که نمایندگی لباسشویی کندی در رشت به عنوان بهترین و شاخص‌ترین مراکز می‌تواند بهترین گزینه برای تعمیرات لباسشویی شما باشد. این نمایندگی در رشت مزایای بسیار زیادی دارد که عبارتند از:

 • سرعت و دقت بسیار بالا: این نمایندگی دارای کارشناسان و متخصصان بسیار مجربی است و انواع خرابی لباسشویی کندی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
 • تعمیرات در محل: با استفاده از خدماتی که نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت ارائه می‌دهد دیگر نیازی به حمل و نقل نخواهد بود و می توانید تمامی این خدمات را در محل دریافت کنید.
 • راهنمایی و مشاوره با بالاترین کیفیت: برای انجام آموز تخصصی و تعمیرات لباسشویی کندی،راهنمایی‌های کارشناسان ما به شما می‌تواند بسیار موثر واقع شور. کارشناسان نمایندگی لباسشویی کندی در رشت به بهترین شکل ممکن شما را همراهی می‌کنند.

در صورت خرابی شدن لباسشویی کندی چه کنیم؟

تعمیرات لباسشویی کندی و بررسی عیب لباسشویی فرایند تخصصی است و نیازمند دانش و مهارت خاصی می‌باشد. اگر اطلاعات و دانش کافی از لباسشویی کندی را ندارید بهتر است برای تعمیر آن اقدام نکنید. چرا که تعمیر توسط افراد نا آشنا، سبب خرابی بیشتر لباسشویی شما می‌شود. توجه داشته باشید که ممکن است در اثر بی احتیاطی این دسته افراد، برق گرفتگی نیز رخ دهد.

به همین دلیل بهتر است در صورت وجود هرگونه مشکل و خرابی در لباسشویی به مراکز و نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت مراجعه کنید. این مرکز به عنوان بهترین نمایندگی لباسشویی کندی در رشت شناخته شده است.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در رشت

خدمات پس از فروش نمایندگی لباسشویی کندی در رشت به چه صورت است؟

یکی از فاکتور‌های مهم در هنگام خرابی لباسشویی کندی استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی کندی خواهد بود. توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید از این خدمات استفاده کنید باید دارای گارانتی معتبر باشید. در هنگام استفاده از گارانتی، به تاریخ آن توجه کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی در لباسشویی کندی می‌توانید از گارانتی آن استفاده کنید و اقدام به تعمیر آن بکنید. اگر از گارانتی لباسشویی شما گذشته باشد یا کارت گارانتی را گم کرده‌اید می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی کندی در محل

خدمات تعمیر لباسشویی کندی در محل از جمله امکانات جدیدی است که نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت ارائه می‌دهد. برای اینکه بتوانید از این خدمات استفاده کنید می‌توانید با شماره نمایندگی لباسشویی کندی که در نزدیکی شما قرار دارد تماس بگیرید. متخصصان و تعمیرکاران ما در رشت، کمتر از یک ساعت با تمام تجهیزات خود درب منزل شما خواهند بود. خدمات تعمیر لباسشویی در محل از دسته خدماتی است که در ۷ روز هفته به مصرف کنندگان گرامی ارائه می‌شود. مزایای تعمیر لباسشویی در محل توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت عبارتند از:

 • در هزینه و زمان صرفه جویی می‌شود.
 • دیگر خطرات حمل و نقل لباسشویی شما را تهدید نکرده و از هزینه جابه‌جایی تا حد زیادی کم خواهد شد.
 • نظارت و کنترل خدمات

تعمیر لباسشویی کندی در رشت

تعمیر لباسشویی کندی چقدر زمان می‌برد؟

ماشین لباسشویی از آن دسته لوازمی است که همواره مورد توجه خانم‌ها قرار دارد. حتما شما هم کنجکاوید که بدانید تعمیر لباسشویی کندی چقدر زمان می‌برد؟ پس از اینکه درخواست خود را در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت ثبت نمودید، تعمیرکاران ما در کمتر از یکساعت در محل مورد نظر حاضر خواهند شد. پس از عیب یابی و توضیح عیوب به شما،تعمیرکاران و نیروی مجرب ما تعمیر را شروع خواهد کرد.  توجه داشته باشید که نمی‌توان زمان مشخصی را برای تعمیر بیان کرد اما نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت خدمات را با بهترین کیفیت در کمترین زمان ارائه خواهد داد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از دغدغه‌های بزرگ خانم‌ها و مصرف کنندگان لباسشویی کندی تعمیر صحیح آن است. تعمیرکاران لباسشویی کندی باید کاملا به سیستم این لباسشویی آشنا باشد و تجربه بسیار زیادی نیز داشته باشد. همواره به این نکته توجه داشته باشید که یک فرد متخصص آسیب بیشتری به لباسشویی شما وارد خواهد کرد. ویژگی‌های تعمیرکار نمایندگی لباسشویی کندی به شرح زیر است:

 • تعمیرکار نمایندگی لباسشویی کندی خدمات تعمیر را با کیفیت بالایی ارائه خواهد داد.
 • تعمیرکاران این لباسشویی اموزش‌های به روز و تخصصی را برای تعمیر آن دیده و سرعت تشخیص بسیار بالایی دارند.
 • قطعاتی که آیت تعمیرکاران از آن برای تعمیر لباسشویی کندی استفاده می‌کنند با گارانتی و فابریک است.
 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت خدمات خود را در ۷ روز هفته ارائه می‌دهند.

عیب یابی لباسشویی کندی توسط نمایندگی آن چگونه است؟

هنگامی که عیب یابی لباسشویی توسط تعمیرکاران نمایندگی انجام شود برخی از مشکلات بیشتر خودشان را نشان خواهند داد. به بیان دیگر تعمیرکاران نمایندگی ایراد‌های آشکار را مشاهده می‌کنند و مصرف‌کنندگان نیز بیشتر در جریان مشکلات لباسشویی خود قرار خواهند گرفت و با دقت بیشتری از لباسشویی خود استفاده می‌کنند. از رایج ترین عیوب ماشین لباسشویی کندی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بسته نشدن درب لباسشویی کندی
 • باقی ماندن مایع و پودر لباسشویی از فرایند شستشو
 • کند شدن لباسشویی کندی
 • نشتی آب لباسشویی
 • عدم تخلیه آب
 • تمیز نشستن لباس

سخن پایانی 

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت با به کارگیری قطعات فابریک و با گارانتی خدمات تعمیر را به بهترین نحو ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که نمایندگی لباسشویی کندی تمامی هزینه تعمیرات را پوشش خواهد داد. پس از اینکه از طریق شماره‌های درج شده با نمایندگی کندی تماس گرفتید، اپراتور مربوطه برای رفع مشکل شما را همراهی میکند و اگر مشکل حل نشد تعمیرکاران ما و نیروی مجرب ما در مدت زمان کمتر از یک ساعت برای تعمیر در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رشت:

تعمیر لباسشویی کندی در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *