مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند کرال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کرال در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی کرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کرال در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کرال
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی کرال در مشهد
تعمیرات لباسشویی کرال در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کرال در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

به منظور شناخت با شیوه تعمیر لباسشویی کرال توصیه می کنیم ادامه این محتوا را دنبال کنید. در این مقاله نکات مهمی را در مورد شیوه تعمیرات لباسشویی به شما عرضه می کنیم. الزام است بدانید که نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد، یک مجموعه تخصصی و با تجربه است که تمامی خدمات و سرویس های مرتبط به تعمیر این دستگاه را عرضه می کند.

تکنسین ها ضمن به کار گیری از ابزار های پیشرفته، عیب دستگاه شما را مشخص می کنند و برای تعمیر لباسشویی در مشهد دست به کار می شوند. برای شناخت با نحوه تعمیرات لباسشویی کرال و شیوه بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد به ادامه مطلب توجه نمایید.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

شیر الکتریکی و نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

شیر الکتریکی موظف است مقدار آب ورودی به دستگاه را هنگام شستشو کنترل کند. شیر های موجود در ماشین لباسشویی دو نوع هستند، شیر الکتریکی آب سرد و شیر الکتریکی آب گرم. معیوب بودن شیر الکتریکی لباسشویی اصولا در شیر آب سرد به علت یخ زدگی آب در مسیر آن رخ می دهد.

در این موقعیت آب در لوله ها یخ می زند و موجب نشتی در شیر الکتریکی می شود. افرادی که دستگاهشان خراب شده است می توانند با رجوع به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد قطعات آسیب دیده خود را تعویض یا تعمیر کنند. نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

 

معیوب بودن موتور و نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

یکی از ایرادات شایع در ماشین لباسشویی، معیوب بودن موتور آن است. هنگامی که موتور خراب می شود هیچ کدام از ساختار داخل دستگاه نمی توانند فعالیت کنند و در نتیجه دستگاه از کار می افتد. به وجود آمدن مشکل و ایراد در موتور دستگاه اصولا با صدای عجیبی همراه است.

این صدا زمانی شنیده می شود که موتور آغاز به کار می کند‌. عیب یابی دستگاه که مربوط به موتور است باید توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد بررسی شود. نداشتن چرخش ماشین و شسته نشدن البسه، خشک نشدن البسه و به وجود آمدن ایراد در هر سیکل شستشو از جمله عواملی هستند که با دیدن آن ها می توان حدث زد که موتور دستگاه دچار مشکل شده است. کارشناسان در نمایندگی لباسشویی کرال در مشهد با توجه کامل، عیب  دستگاه را شناسایی می کنند و برای تعمیر یا تعویض دستگاه دست به کار می شوند.

 تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

برد ماشین لباسشویی

برد یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی به حساب می آید‌. اگر برد خراب شود تمامی برنامه هایی که از قبل تنظیم کرده بودید بی نظم خواهد شد. خراب شدن پنل جلویی دستگاه و خاموش شدن یکدفعه ای ماشین در هنگام کار از نشانه های مهم وجود بی نظمی های ساختاری در قسمت برد ماشین لباسشویی است.

‌ در این موقعیت گزینش نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد به عنوان یک مرکز معتبر برای بازیابی کارکرد برد دستگاه بهترین انتخاب است. تمامی مرحله های مرتبط با تعمیر لباسشویی کرال در نمایندگی لباسشویی کرال در مشهد بر پایه فاکتور های استاندارد و اصولی انجام می شوند. این نمایندگی با استفاده از دانش متخصصان با تجربه خود و بهره گیری از قطعات اصل برای تعویض قطعات اقدام می کنند.

 

ریست لباسشویی

کرال برند توانمندی در ایجاد و ساخت دستگاه های امروزی و پرکاربرد است. لباسشویی های کرال با عرضه ی آپشن های زیاد می توانند سال های بسیاری بدون مشکل فعال باشند. ولی این آپشن های فراوان دارای خرابی نبوده و در اثر موارد های متعدد دچار مشکل می شود. بعضی مواقع به خاطر مناسب نبودن ولتاژ ، تعداد زیاد البسه و فراتر از حد قطع شدن برق شهری، دستگاه خراب می شود و توقف پیدا می کند.

در این شرایط ریست کردن لباسشویی کرال بهترین راهکار است. ولی می توانید برای رفع مشکل دستگاه با نمایندگی لباسشویی کرال در مشهد تماس بگیرید. مشکل دستگاه به خاطر معیوب بودن قطعات آن است. پس از ریست کردن اگر مشکل دستگاه شما برطرف نشد به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد

المنت لباسشویی

المنت ماشین لباسشویی کرال موظف است که آب داخل دستگاه را گرم کند. شکل المنت در تمامی برند ها یکسان است. اگر المنت دچار مشکل شود آب گرم لباسشویی مهیا نمی شود که همین به مرغوبیت شستشوی البسه خدشه وارد می کند. معیوب بودن المنت را می توان از راه اخطار پدید آمده در صفحه نمایشگر متوجه شد.

متقضیان می توانند در صورت احتیاج به سرویس های مرتبط با نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد تماس حاصل کنند. کارشناسان از نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد بعد از تماس متقاضیان هماهنگی های لازم را انجام می دهند و برای تعمیر لباسشویی شما اقدام می کنند.

 

سوئیچ ماشین لباسشویی

از اساسی ترین اجزای لباسشویی سوئیچ درب می باشد. سوئیچ درب موظف است باز و بسته بودن درب ماشین را نظارت کند. معیوب بودن سوئیچ، جلوی بسته شدن درب سیستم را می گیرد و کارکرد دستگاه به طور کلی از بین می رود.

برای تعمیر سوئیچ لباسشویی اول درب دستگاه را باز کنید و لاستیک و فنر بیرونی اطراف درب را جدا نمایید. اگر فنر دور درب کهنه بود این را بدانید که قابل تعمیر نیست، کارشناسان از نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد فنر دور درب را عوض می کنن تا مشکل رفع شود.

نمایندگی لباسشویی کرال در مشهد

سخن آخر

نمایندگی لباسشویی کرال در مشهد با در اختیار داشتن ابزار های توسعه یافته و وسایل عیب یابی نوین، به آسانی می تواند تمامی عیب ها در انواع کالاهای کرال را تشخیص دهد و برای رفع و تعمیر آن ها اقدام کند. این مرکز معتبر بعد از برگزاری آزمون های دشوار و سخت، چندین متخصص و تعمیر کار را در مجموعه خود جمع کرده است تا بهترین خدمات را به افراد ارائه کنند.

اطمینان داشته باشید که این نمایندگی بسیار در زمینه تعمیرات لباسشویی تخصص دارد و می توانید بدون نگرانی دستگاه خود را به آن ها بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. هر سوالی که داشته باشید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، مشاوران مجرب ما پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند و شما را به خوبی راهنمایی می کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در مشهد:

تعمیر لباسشویی کرال در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *