مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند کرال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کرال در زنجان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی زنجان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کرال در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کرال
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات لباسشویی کرال در زنجان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی کرال در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کرال در زنجان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

هنگامی که لباسشویی با مشکل کارکرد روبرو می شود باید در نمایندگی لباسشویی کرال در زنجان به دنبال یک نقصی بود که سبب بر هم زدن هماهنگی میان قطعات و اجزای اصلی و فرعی این وسیله شده است و برای تعمیر لباسشویی در زنجان اقدام کنید.

قطعات این دستگاه به صورت همسو و موازی با یکدیگر در جهت افزایش راندمان و توان دستگاه مشغول به فعالیت هستند هر یک از آن ها دارای وظایف از قبل تعریف شده اند که اگر در هنگام اجرای این وظایف یک عدم تعادل جزیی نیز ایجاد شود باعث بر هم ریختن کلی برنامه ها و از رده خارج کردن دستگاه می شود.

در این هنگام برای انجام فعالیت های مرتبط با برطرف کردن مشکل باید به دنبال نمایندگی لباسشویی کرال در زنجان بود؛ زیرا کار تخصصی نیاز به داشتن فضایی مجهز با ابزارهای کاربردی و افراد خبره آن کار است که این مورد فقط در نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان امکان پذیر است.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

رفع خرابی مخزن یا گالن در نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

مخزن یک قطعه بزرگ در لباسشویی است، جایی که لباس ها در آن قرار داده می شود، جایی که آب درون آن برای شستن لباس ها ریخته می شود و جایی که برای انجام کار شستشو نیاز به چرخیدن دارد.

هر لباسشویی دارای دو مخزن است که یک مخزن در بیرون و توسط همه ی افراد قابل مشاهده بوده و یک مخزن در پشت لباسشویی قرار داشته و فقط هنگام باز کردن پیچ مهره ها می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

در واقع برای متصل کردن مخزن پشتی از مخزن جلویی لباسشویی به عنوان یک تکیه گاه استفاده می شود. زمانی که مخزن درونی لباسشویی بر اثر عوامل مختلفی از مخزن جلویی جدا شود باید بلافاصاله دستگاه از برق کشیده شود زیرا از طریق این نقص آب به قطعات دیگر رسیده و باعث ایجاد اتصلات خطرناک برقی می شود و به همین منظور باید سریع ذستگاه به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان فرستاده شود تا علت به وجود آمده به صورت کاملا واضح موشکافی شود.

یک دلیل شایعی که اسباب این اتفاق بوده افزایش فشار بر اثر سنگینی لباس های قرار داده شده درون مخزن این دستگاه یوده که باععث شکستگی قطعه اتصال دهنده شده است و یا این که بر اثر نشت آب و ریختن آن بر روی پیچ ها به مرور زنگ زدگی و پوسیدگی به وجود آمده تا جایی که سبب ساییده شدن کامل آن ها شده اند؛ بنابراین هر فرد معمولی امکان بر طرف کردن این مشکل را نخواهد داشت و باید حتما مراحل کار توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان صورت گیرد.

نمایندگی لباسشویی کرال در زنجان

شکستن شیر آب ورودی لباسشویی

برای این که کار شستشو توسط لباسشویی با دقت انجام شود باید مخزن پر از آب شود، این کار توسط شیرهای ورودی انجام می شود، اگرشکستگی و یا سوراخ جزیی بر روی بدنه شیر ورودی به وجود آید باید در نمایندگی تعمیر لباسشویی در زنجان شیر عوض شود زیرا یک شیر تعمیر نشده بعد از مدنی کار مجدد دچار نقص ازهمان قسمتی قبلی خواهد شد و مجدد به نمایندگی لباسشویی در زنجان نیاز پیدا می کند.

با توجه به این که تمام فرایندهای دستگاه های امروزی به صورت کاملا خودکار و از طریق ارایه برنامه قبیلی به آن ها انجام می شود. این مورد برای لباسشویی نیز وجود داشته و مخازن لباسشویی به صورت اتوماتیک در حالی که از قبل برای ان ها برنامه هایی تعریف شده اند باعث پر کردن گالن های آب خواهد شد، هنگامی که یک اختلال کوچک دربرنامه های کامپیوتری این دستگاه به وجود آید اقدامات ارسال به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان باید صورت گیرد؛ زیرا دادن برنامه مجدد به این وسیله فقط از طریق مهندسین نمایندگی تعمیر لباسشویی رخ خواهد داد در غیر این صورت یک کد اشتباه می تواند همه قطعات لباسشویی را با مشکلات اساسی و ریشه ای مواجهه کند.

هنگامی که برنامه دستگاه دچار مشکل می شود ممکن است بر اثر سرعت زیاد آب شیرهای لباسشویی شکسته شوند و این مورد خود می تواند عملا یک لباسشویی را سوخته و اسباب ارسال آن به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان را میسر کند.

تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

تعمیر پمپ تخلیه در نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

پمپ تخلیه قطعه ای کلیدی و اثربخش محسوب می شود که اگر درون لباسشویی تعبیه نشود امکان خروج آب از این دستگاه وجود نخواهد داشت، بنابراین هنگام بروز مشکلات احتمالی درون این پمپ باید از لباسشویی تا زمانی که کارهای تعمیراتی پمپ در نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان انجام نگرفته استفاده نکرد.

این قطعه با انجام حرکت ها و فعالیت های چرخشی و انتقالی سبب خروج آب کثیف ناشی از شستشو می شود؛ بنابراین اگر این قطعه خراب شود و کاربر متوجه آن نگردد ممکن است با باز بودن شیر درون ماشین، کل مخزن پر شده و آب های اضافی سطح زمین را کاملا خیس کند؛ در این شرایط  اولین راه حل ابتدا از برق کشیدن لباسشویی و سپس بستن شیر فلکه است. مرحله دوم فرستادن دستگاه به نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان برای تعمیر پمپ تخلیه می باشد.

واشرهای متعددی برای اتصال این پمپ در زیر مخزن قرار داده شده اس که اگر یک واشر نز پاره شده باشد ممکن است سبب ایجاد خرابی و نیاز به نمایندگی لباسشویی کرال در زنجان پیدا شود.

علاوه بر این گاهی پمپ تخلیه به وسیله یک قطعه زباله گرفته می شود این زباله ها ممکن است از طریق لباس ها به پمپ تخلیه برسند در این صورت اگر مشکل در سریع تریمن زمان توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان برطرف نشود؛ این زباله ها درون پمپ تخلیه روی هم انباشته خواهد شد تا جایی که پمپ به طور کامل پاره می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان

پاره شدن شیلنگ لباسشویی

این شیلنگ به پمپ تخلیه متصل شده است و به نحوی پمپ از طریق این قطعه کار منتقل کردن آب به بیرون از لباسشویی ار انجام می دهد. با توجه به این که جنس این قطعه عموما پلاستیک بوده در معرض نقایصی مانند پوسیدگی، پارگی و دیگر موارد قرار دارد که اگر درون این قطعه اشکالی ایجاد گردد باید سریع در نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان، شیلنگ سالم جایگزین گردد؛ زیرا ادامه دار شدن مشکل این قطعه می تواند باعث خراب شدن پمپ تخلیه نیز گردد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در زنجان:

تعمیر لباسشویی کرال در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 33364507-024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *