مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم | تعمیر، نصب و سرویس

برند پاکشوما یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی پاکشوما

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم
تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

تعمیر کردن لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. ماشین لباسشویی امروز یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین لوازم مورد نیاز در هر خانه محسوب می‌شود که کارخانه‌های ساخت و تولید لوازم خانگی، مدام تکنولوژی‌ها و آپشن‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کنند که باعث شده با توجه به اضافه شدن آپشن‌ها و برنامه‌های جدید، در صورت خراب شدن آن‌ها  تعمیر لباسشویی در قم نیازمند نیرو‌های متخصص و کاربلد که متد‌های جدید را فراگرفته‌اند نیاز هستند.

پس همانند هر وسیلۀ دیگری نیاز به مراقبت و مواظبت دارد. البته برند‌های مختلفی از این وسیله در بازار‌ها یافت می‌شود و قیمت‌های آن‌ها هم متفاوت است ولی در هر صورت کاربرد آن‌ها یکی است و شاید در بعضی از موارد با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته باشند. در این مقاله می خواهیم در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم سخن بگوییم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

تعمیرات لباسشویی در منزل

فرقی نمی‌کند که مدل ماشین از چه نوع مارک و برندی باشد چه خارجی باشد چه داخلی به دلیل اینکه همۀ دستگاه‌ها اعم از بوش، ال جی، و سامسونگ با اسنوا و ارج ایا امکان برای آن‌ها وجود دارد که بنا به دلایلی با اختلال و مشکل روبه رو شود. پس خراب شدن ماشین لباسشویی یک مسئلۀ مهم است و نیاز به تعمیر دارد تا هم لباس کثیف روی هم تلنبار نشود و هم بتوان از به وجود آمدن آسیب حدی‌تر به دستگاه که ممکن است است طول عمر آن را کم نشود جلوگیری شود.

 پس مهم است که اگر ماشین لباسشویی خراب شد باید در منزل به تعمیر آن پرداخت و یا اینکه به تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای در این زمینه دسترسی وجود داشته باشد. یک نکته‌ای که باید به یاد داشت این است که باید به یک تعمیر کار ماهر این کار سپرده شود که بدون معطل گذاشتن فرد، خیلی دقیق و حرفه‌ای نسبت به رفع مشکل دستگاه و باگرداندن کارایی و کیفیت آن اقدام کند. نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم جزء بهترین نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم می باشد که می توانید برای تعمیر لباسشویی خود به این نمایندگی مراجعه نمایید.

اگر مشکل به گونه‌ای باشد که حتماً باید قطعه‌ای از ماشین عوض شود امکان تهیه کردن قطعات اورجینال از مراکز مجاز فراهم است و قطعۀ یاد شده هم به نحوه استاندارد و مطابق فاکتور‌های کارخانه روی دستگاه سوار می‌شود. حتی اگر دستگاه قدیمی هم باشد و نیازمند تعمیر داشته باشد باید به این نکته توجه داشت که کسی برای تعمیر انتخاب شود که به خوبی با زیرو بم آن وسیله آشنایی داشته باشد. برای تعمیر لباسشویی می توانید به بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم

چه زمانی ممکن است به متخصص تعمیر لباسشویی وجود داشته باشد؟

مشکلاتی که ممکن است ماشین لباسشویی نیازمند به تعمیر داشته باشد متعدد و گسترده هستند، ممکن است لباسشویی اصلاً نچرخد یا اینکه اصلاً روشن شود، اصلاً لباس را خشک نکند و یا بدتر از آنکه نشتی آب داشته باشد یا مثلاً در آن روی حالت قفل گیر کرده و یا در باز و بسته نشود و یا ممکن است که ماشین لباسشویی به ظاهر کار خود را انجام دهد اما هنوز رد کثیفی و لک روی آن‌ها هنوز باقی مانده باشد.

برخی از این مشکلات راه حل به نسبت آسانی دارند و شاید بتوان مشکل آن را به راحتی حل کرد و حتی اصلاً نیازی به تعمیر کار هم نداشته باشد. اما در زمانی ماشین لباسشویی اتصالی برقی داشته باشد باید خیلی مراقب بود و شخص نباید خودش اقدام به تعمیر آن کند و باید به بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم مراجعه نماید.

برند پاکشوما یکی از بهترین برندها و محبوب ترین ها در ایران است و مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آنها و به دلیل اینکه خدمات با کیفیت تری به مردم ارائه می دهند. زمانی که ماشین لباسشویی از کار می افتد در چنین شرایطی به منظور تعمیر  لباسشویی در قم باید سریعا  ماشین لباسشویی به نمایندگی در قم برده شود.  انتخاب کردن مرکز نمایندگی تعمیر پاکشوما در قم از نظر مشتریان به خاطر دلایل زیادی است. آنچه نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم را از بقیه متمایز می کند تعمیر لوازم خانگی در مکان مورد نظر مشتری است .

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم، تخصصی ترین خدمات را در محل مورد نظر مشتری انجام می دهد نمایندگی تعمیرات در قم به بهترین شکل ممکن می توانند ایراد های برطرف شده در ماشین لباسشویی را بر طرف کنند. دستمزدهایی که نمایندگی پاکشوما در قم می گیرد دقیقا مطابق با نرخ تصویب شدۀ می باشد.

یکی از مزیت هایی که نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم دارد استفاده کردن از قطعات اورجینال و با کیفیت است. برای ثبت کردن درخواست برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی پاکشوما در قم برقرار کردن تماس با شماره های نوشته شده در سایت های مجموعه است.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

دلیل لرزش ماشین لباسشویی چیست ؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که می تواند باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی شود تراز نبودن ماشین لباسشویی کی باشد ، چون ماشین باید  بر روی یک سطح صاف و بدون شیب قرار گیرد. اگر ماشین لرزش زیادی داشته باشد و حرکت کند این امکان وجود دارد که فنرهای نگهدارنده که وظیفۀ جدا نگه داشتن مخزن از محفظۀ لباسشویی و نگهدارندۀ مخزن را بر عهده دارد. در واقع وظیفۀ اصلی این فنرها از بین بردن لرزش ماشین لباسشویی در حین چرخش می باشد .

نکات مراقبت از ماشین لباسشویی

مراقبت کردن از ماشین لباسشویی لازمه اش رعایت نکاتی است که در ادامه به آنها پرداخته می شود : پرهیز کردن از تحمیل اضافه بار به دستگاه ، تمیز کردن واشر لاستیکی درب دستگاه، بررسی کردن منظم فیلتر ماشین لباسشویی این مورد از جمله مهم ترین موارد در زمینۀ مراقبت است، پرهیز از استفاده کردن از آب داغ در دستگاه چون سبب می شود که قطعات غیر فلزی همانند واشرهای پلاستیکی درب دستگاه از بین برود، باز گذاشتن درب دستگاه پس از هر بار شستشو، تمیز کردن سینی شوینده، قرار ندادن جسم سنگین بر روی دستگاه، آرام باز و بسته کردن درب ماشین، استفاده کردن از مواد شویندۀ مناسب.

گارانتی ماشین لباسشویی

برای فعال شدن گارانتی این نوع از محصولات لازم است تا نصب و راه اندازی آن به وسیلۀ تیم متخصص انجام گیرد  و جعبۀ آن نباید قبل از مراجعه کردم به کارشناسان باز شود . دقت داشتن در نصب و تنظیم صحیح محل قرار گیری از جمله نکات پر از اهمیت برای نگهداری درست از ماشین لباسشویی می باشد. از همین رو کارشناسان باید به شکل تخصصی برای نصب کردن ماشین لباسشویی اقدام کرده و پس از آن توصیه های مورد نیاز را در مورد استفاده از دستگاه به مشتری ارائه خواهد کرد. کارت گارانتی ماشین لباسشویی با محجموعه ای از شرایط مشخص شده به وسیلۀ کارشناسان صادر می شود و دستگاه به مدت یک سال گارانتی خواهد شد. در صورتی که نیازمند تعویض قطعات برای ماشین وجود داشته باشد مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند و قطعات تا 36 ماه گارانتی هستند .

چرا تعمیر آنلاین بهترین انتخاب است؟

تعمیر کردن آنلاین ماشین لباسشویی در تمامی تفاط ایران وجود دارد. متخصصان و تکنسین‌های با اخلاق و مشتری مدار تعمیر آنلاین با مهارت و توانایی خود در زود‌ترین زمان ممکن می‌توانند مشکل دستگاه را شناسایی و بعد از اعلام کردن هزینه فرآیند تعمیر رت در صورت موافقت شروع کنند. از جمله مزایای استفاده از خدمات آنلاین نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم برای ماشین لباسشویی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

تعمیر کردن ماشین لباسشویی پاکشوما در محل مورد نظر بدون نیاز به جابه جایی آن، خدمت‌رسانی سریع، دقیق و یا کیفیت، استفاده کردن از قطعات اورجینال و فابریک برای تعمیر کردن لباسشویی پاکشوما، ارائۀ برگۀ ضمانت نامه اصالت و کیفیت قطعاتی که در آن استفاده شده است، انجام دادن انواع تعمیرات لباسشویی توسط تکنسین و نیرو‌های کار بلد، ارائه کردن فاکتور هزینۀ خدمات و قطعات با جزئیات کامل و شفاف و در آخر قیمت به صرفه به دلیل حذف کردن واسطه‌ها.

 هزینه‌های تعمیرات آنلاین در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین قبل از عیب‌یابی نمی‌توان یک مبلغ را مشخص کرد با این وجود نیرو‌های آنلاین بعد از پیدا کردن عیب دستگاه هزینه را به صورت شفاف و با جزییات کامل اعلام کرده و پس از تأیید شما پروسۀ تعمیر را آغاز می‌کند. فاکتور‌هایی که بر روی هزینه تعمیر لباسشویی مؤثرند عبارت‌اند از: هزینۀ ایاب و ذهاب تعمیرکار، هزینۀ عیب‌یابی، هزینۀ تعویض قطعات مختلف ماشین لباسشویی که برای خود هزینه‌های مختلفی را در پی دارد. تعمیر کردن آنلاین به خاطر حذف واسطه‌ها رای خرید کردن و تعمیر قطعات، انواع مختلف قطعات را با بهترین قیمت و پایین‌ترین از نرخ بازار به مشتریان عرضه می‌کند.

یکی از راه‌ها برای برطرف کردن مشکلاتی همانند توقف در قرآیند شست و شو یا قطع و وصل کردن ولتاژ انجام می‌شود ریست کردن آن است که اغلب دستگاه‌های ماشین لباسشویی این دکمه را دارا می‌باشند. پس با رعایت کردن نکات مختلف می‌توان از خراب شدن ماشین جلوگیری کرد و عمر استفاده کردن از آن را افزایش داد.  نمایندگی های زیادی برای تعمیرات ماشین های لباسشویی وجود دارد و مرکز تعمیرات قم هم یه دلیل سرویس داشتن تکنسن های متعدد و با تجربه این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات  را ارائه کنند.

سخن پایانی

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشتریان است و درستی و صداقت در کار آنها برای کسانی که حداقل یک بار به آنها سر زده اند اثبات شده است . نحوۀ استخدام نیرو و پرسنل در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم در حقیق بعد از گذراندن آموزش های تخصصی در مراکز معتبر است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم:

تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974811

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *