مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند نف یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی نف در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی نف باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی نف در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی نف
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در مشهد
تعمیرات لباسشویی نف در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی نف در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد

در این مقاله به بررسی نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نف در مشهد می پردازیم و جهت آشنایی بهتر و بیشتر شما با انواع ماشین لباسشویی در مورد تشخیص دادن خراب بودن کمک فنر ماشین های لباسشویی و همچنین تعمیر لباسشویی در مشهد مطالب مفیدی را بیان می کنیم. که به شما عزیزان کمک می کند با تشخیص به موقع از خرابی بیشتر ماشین لباسشویی خود جلوگیری به عمل آورید و مشکل را به سرعت رفع کنید که باعث بروز صدمات بیشتر به قطعات دیگر نشود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد

نمایندگی لباسشویی نف در مشهد

اگر که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل و نقص فنی شده است و به همین دلیل باعث شده است که در کارهای روزمره شما اختلالاتی پیش آید، حتماً باید جهت سرویس به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نف در مشهد مراجعه کنید. چرا باید به نمایندگی مراجعه کنیم؟

به این دلیل باید به نمایندگی لباسشویی خود مراجعه کنیم، که از متخصصین زبده و ماهر در این زمینه کمک بگیرید و در کوتاهترین زمان ممکن با مراجعه آنها به منزل ما لباسشویی ما در بهترین سطح تعمیر و سرویس شود. همچنین قیمت نمایندگی ها نسبت به سایر مراکز دیگر منصفانه تر و بر اساس تعرفه مشخص می باشد. در نتیجه در هنگام بروز هر ایراد و نقصی به سرعت با نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد مراجعه نماید.

خراب بودن کمک فنر ماشین لباسشویی

به جهت تشخیص دادن خراب بودن کمک فنر ماشین لباسشویی می بایست موارد بسیار مهم و لازم در این زمینه را بدانیم و این ها را یک به یک کنترل کنیم، تا فرایند عیب یابی کمک فنر ماشین لباسشویی ما به خوبی انجام شود. در این بین به وظیفه کمک فنر ماشین لباسشویی نیز اشاره نماییم، در این مقاله موضوعات بسیار خوبی در این زمینه را مطرح نمودیم و در مورد شیوه تشخیص این مشکل و نحوه تعویض فنر ماشین لباسشویی و وظیفه این قطعه توضیحات کامل را بیان خواهیم نمود.

تعمیر لباسشویی نف در مشهد

توضیحات کوتاه در مورد خراب بودن کمک فنر ماشین لباسشویی

در بخشی زیر توضیحات مختصری را بیان نموده ایم که در یک زمان کوتاه و با خواندن این مطلب با شیوه تشخیص خراب بودن کمک فنر ماشین های لباسشویی بیشتر آشنا شوید:

 وظیفه کمک فنر ماشین لباسشویی چیست؟ از جمله وظایف کمک فنر ماشین لباسشویی جداسازی مخزن از محفظه می باشد، تا در هنگام چرخیدن مخزن با سرعت بسیار زیاد با محفظه برخورد نداشته باشد و آسیبی به آن نرسد. شیوه تشخیص مشکل در فنر ماشین های لباسشویی چیست؟ اصلی ترین و مهمترین علائم خراب بودن کمک فنر ماشین های لباسشویی لرزش بسیار زیاد ماشین های لباسشویی است. جهت بررسی هر یک از موارد فوق به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نت در مشهد مراجعه کنید.

 شیوه تعویض کمک فنر لباسشویی

 • در مرحله اول می بایست دو شاخه برق ماشین لباسشویی را از برق جدا کنیم.
 • بعد لوله تخلیه ماشین لباسشویی و شیر برقی را از شیر جدا می نماییم.
 • کمک فنر به بخش بیرونی ماشین لباسشویی متصل است، از این رو می بایست پیچ های متصل به پنل دستگاه را برداریم و آن پنل را از دستگاه جدا کنیم.
 • پس از باز نمودن پنلی جلو و پشت ماشین لباسشویی دمپر زیر دیگ ماشین لباسشویی مشخص می شود.
 • در این حین باید پیچ های بالایی را از ماشین لباسشویی جدا کنیم تا مخزن جدا گردد.
 • بعد از برداشتن دمپر ، واشر مربوطه را باز می کنیم.
 • پس از آن تمامی موارد فوق را مجددا انجام دهید تا آن را دوباره نصب کنیم.

اگر برایتان انجام دادن این مراحل سخت است به سرویس کار و نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نف در مشهد مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در مشهد

وظیفه کمک فنر ماشین لباسشویی

در ماشین های لباسشویی قدیمی کمک فنر وجود نداشت، ولی در حال حاضر در تمامی ماشین لباسشویی های جدید کمک فنر نصب شده است و از یک طرف به مخزن لباسشویی و از سمت دیگر به بدنه ماشین لباسشویی متصل می گردد.

 از جمله وظایف کمک فنر جداسازی مخزن از محفظه لباسشویی می باشد، تا در هنگام چرخش با سرعت زیاد به محفظه برخورد نکند و آن آسیبی نبیند. از دیگر وظیفه های کمک فنر جلوگیری از لرزش ماشین های لباسشویی می باشد و اگر می بینید که ماشین لباسشویی شما دچار لرزش بسیاری شده، حتماً باید کمک فنر آن را عوض کنید و جهت تعمیر می بایست به مراکز معتبر و نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد مراجعه کنید.

 در زمان شستن و همچنین آبکشی نمودن لباس ها در دستگاه با سرعت بسیار زیاد شروع به چرخیدن می‌کند و چرخیدن دیگ با سرعت بدون لرزش امکان پذیر نیست. از این جهت اگر که تعادل وزن دیگ از بین رود سبب لرزش شدید مخزن می گردد.

سازندگان فنر هایی را در ماشین لباسشویی قرار دادند تا این فنر ها، لرزش را کنترل و متوقف نماید و چرخش دیگ را به حالت تعادل برساند و در نتیجه کمک فنر یکی از وسیله های بسیار ضروری در ماشین های لباسشویی می باشد که جهت بررسی سالم بودن کمک فنر باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد مراجعه کنید.

تعمیرات لباسشویی نف در مشهد

شیوه تشخیص دادن خراب بودن کمک فنر

شیوه تشخیص دادن خراب بودن کمک فنر ماشین لباسشویی یک کار تخصصی کرده‌اند این کار سر رشته ندارید می بایست به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نت در مشهد تماس بگیرید. اگر که دستگاه شما دارای لرزش بسیار زیادی بود و کمک فنر آن دچار مشکل شده است، که کمک فنر ماشین لباسشویی شما دارای نقص و خرابی گردیده است.

چرخش دیگ در ماشین های لباسشویی با لرزش بسیار و صدای زیاد و غیر قابل تحمل همراه می‌شود در صورت چنین مشکلی فوراً شستشو در ماشین لباسشویی خود را متوقف نمایید و ماشین لباسشویی را خاموش کنید.

کلام پایانی

در صورت بروز هر لرزش زیادی در ماشین لباسشویی خود با نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی نت در مشهد مراجعه نماید و سریع آن را تعمیر نماید تا مشکلات جدی دیگری برای ماشین لباسشویی شما به وجود نیاید. می توانید خودتان با استفاده از این مطلب این موضوع را تشخیص دهید و نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در مشهد:

تعمیر لباسشویی نف در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *