مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم | تعمیر، نصب و سرویس

برند مدیا یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی مدیا در قم، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی مدیا در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی مدیا

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در قم
تعمیرات لباسشویی مدیا در قم

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی مدیا در قم:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم

 اگر به دنبال تعمیرات لوازم خانگی خود در کمترین زمان و بهترین قیمت هستید نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم گزینه مناسبی می باشد. نمایندگی لباسشویی مدیا در قم با استفاده از قطعات با کیفیت، به یکی از پرطرفدارترین مرکز تعمیر لباسشویی در قم تبدیل شده است. با نمایندگی لباسشویی مدیا در قم دیگر نگران تعویض قطعه ماشین لباسشویی خود نباشید. زیرا نمایندگی لباسشویی مدیا در قم از بهترین قطعات متناسب با برند ماشین لباسشویی شما استفاده می کند.

تعمیر کردن ماشین لباسشویی مدیا به صرفه تر است یا تعویض آن

اگر ماشین لباسشویی شما نو می باشد بهتر است آن را تعمیر کنید. ولی اگر ماشین لباسشویی شما قدیمی است و عمر خودش را کرده است خریدن ماشین لباسشویی به صرفه تر می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم

بررسی تعدادی از مشکل های رایج در ماشین لباسشویی:

ماشین لباسشویی به صورت صحیح لباس هارا نمی شوید و خوب آب کشی نمی نماید:

اگر بعد از انجام مرحله شستشو مشاهده کردید که ماشین لباس شویی به درستی لباس هارا آب نمی کشد در اولین قدم باید ظرف حاوی مواد شوینده ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

مواد شوینده آن باید به اندازه ریخته شده باشد و تعداد لباس های ماشین لباسشویی باید متناسب با نوع ماشین لباسشویی باشد. بعد از بررسی این عوامل باید به بررسی پمپ آب، دکمه های مربوط به آن، بررسی سالم بودن در ماشین لباسشویی، و محفظه ای که آب از آن وارد می شود بپردازید.

اگر مشکل ادامه داشت با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم در کمترین زمان ممکن افرادی را به محل اعزام می کند.

چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

اگر ماشین لباسشویی شما روشن باشد ولی چرخشی نداشته باشد، یا در آن محکم بسته نشده است و یا درست تنظیم نبودن ماشین لباسشویی عامل این مشکل است.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در قم

چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

روشن شدن ماشین لباسشویی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر کسی رخ بدهد. این مشکل ممکن است به دلیل قطع بودن سیم ها و یا درست کار نکردن دوشاخه باشد. و یا می تواند خراب بودن میکروسوییچ باشد.

این مشکل ممکن است بر اثر خراب بودن موتور نیز رخ بدهد، در این صورت باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

یکی دیگر از مشکلات ماشین های لباسشویی سروصدا کردن آن می باشد. در ماشین لباسشویی های امروزی از یک فناوری برای بی صدا کردن آن هنگام کار استفاده می شود.

اگر ماشین لباسشویی شما از نوع جدید است باید برای سلامتی ماشین لباسشویی خود هر چه سریع تر با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

علت این که ماشین لباسشویی لرزش دارد چیست؟

اگر ماشین لباسشویی شما می لرزد باید آن را با سطح زمین هم‌سطح کنید و یا موتور آن را چک کنید که باری روی آن نباشد. اگر همچنان لرزش داشت با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

نشان دادن متعدد کد های خطا روی نمایشگر ماشین لباسشویی مدیا:

ماشین های لباسشویی جدید دارای فناوری نمایش خرابی بر روی صفحه نمایشگر می باشند. اگر شما با این خطاها آشنایی ندارید کافی است تا با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس حاصل فرمایید. نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم همه اطلاعات مربوط به کدهای خطا را در اختیار شما می گذارد.

وقتی که لباسشویی آب نمی کشد چه کار باید کرد؟

آب گیری نکردن دستگاه یک مشکل تخصصی می باشد که شما به تنهایی قادر به حل این مشکل نمی باشید. وقتی این مشکل را مشاهده کردید باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید تا با افرادی متخصص به تعمیر ماشین لباسشویی شما بپردازند.

تعمیر لباسشویی مدیا در قم

وقتی خشک کن لباسشویی حرکت نمی کند چه کاری باید انحام دهیم؟

اگر ماشین لباسشویی شما بعد از شستشو، لباس هارا خشک نمی کند خود شما نمی توانید به تنهایی این کار را انجام دهید و برای آن باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی درحال کارکردن متوقف می شود؟

بعضی وقت ها امکان دارد که ماشین لباسشویی در هنگام کارکردن و در مراحل شستن لباس، آب کشی و خشک کردن از کار بایستد.

برخی از افراد با دیدن این مشکل بی توجهی کرده و فقط آن را روشن و خاموش می کنند. با نادیده گرفتن این مشکل باعث می شوید که ماشین لباسشویی هزینه ها و خرابی های بیش تری ایجاد کند. پس به سرعت با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین های لباسشویی:

خرابی ماشین لباسشویی هزینه های بالایی را شامل می شود. این هزینه ها متناسب با قطعاتی که در ماشین لباسشویی استفاده شده است، مارک آن و نوع ماشین لباس شویی متفاوت می باشد. تیم ما با شناخت بهترین و ارزان ترین فروشنده ها قطعات لباسشویی با کیفیت و با قیمت مناسبی را استفاده می کند.

در صورت خرابی شیرآب باید چه اقدامی انجام دهیم؟

در صورت خراب بودن شیرآب، باید لوله کشی منزل را چک کنید که خرابی نداشته باشد. شاید شیر ورودی ماشین لباسشویی شما معیوب باشد که در این صورت باید با جایگزین کردن شیر ورودی سالم، آن را برطرف نمایید.

چرا وقتی دستگاه خاموش است همچنان آب وارد مخزن می شود؟

این مشکل یکی از رایج ترین مشکل ها می باشد که مراجعان زیادی به این دلیل به ما رجوع می کنند. شما باید شیر برقی را از بدنه ماشین لباسشویی خود بیرون کشیده و آن را به دقت چک کنید. بعد از آن شیر برقی را به وسیله متخصصان ماهر عوض کنید.

خراب بودن شیر ورودی ماشین لباسشویی باعث می شود که حتی در موقعی که ماشین لباسشویی خاموش است آب گیری کند. در این مواقع تعمیر امکان پذیر نیست و فقط باید آن را عوض کنید.

سخن پایانی:

تعمیر ماشین لباس شویی کاری بسیار حساس است. برای تعمیر آن باید از افرادی ماهر استفاده نمایید وگرنه باید هزینه بیش تری برای تعمیر دوباره آن پرداخت کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم با استفاده از قطعاتی متناسب با برند و کیفیتی بالا در سریع ترین زمان ممکن می تواند ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنید. با نمایندگی لباسشویی مدیا در قم در ارتباط باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در قم:

تعمیر لباسشویی مدیا در قم | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974811

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *