مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

چرا ماشین لباسشویی مابه می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی مابه بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی مابه به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی مابه در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی مابه بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی مابه اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند مابه یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی مابه در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی مابه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی مابه در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی مابه

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی مابه در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی مابه در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

با مشکلات شایع ماشین لباسشویی مابه آشنایی دارید؟ ماشین های لباسشویی مابه از محبوبیت خاصی بهره مند هستند و طیف وسیعی از قابلیت ها و برنامه های شستشو را در دسترس افراد قرار می دهند. هرچند که ماشین لباسشویی مابه عمر طولانی دارد ولی هر از گاهی دچار مشکل می شود که باید آن را برطرف کنید

در این محتوا قصد داریم درمورد مشکلات ماشین لباسشویی مابه و راه های تعمیر لباسشویی در مشهد توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد توضیحاتی را بیان کنیم. تا آخر محتوا با ما همراه باشید. حتی خودتان هم به تنهایی می توانید مشکلات جزئی دستگاه را عیب یابی و برطرف کنید. اگر مشکلات ماشین لباسشویی شما تخصصی بود می توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

معیوب بودن پمپ تخلیه و نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

یکی از مشکلات شایع ماشین لباسشویی بی نظمی در پمپ تخلیه دستگاه است. پمپ تخلیه اصولا پس از ۵ سال عملکردش دچار مشکل می شود. عملکرد پمپ تخلیه اگر مشکل پیدا کند با ارور ماشین لباسشویی روبه رو خواهید شد.

اگر دستگاه شما به خوبی تخلیه نمی کند، مشکل در پمپ تخلیه است که باید جستجو کنید، ممکن است در پمپ تخلیه شئ کوچک یا مو گیر کرده باشد. بعضی مواقع امکان دارد پمپ تخلیه صدای بلندی به وجود بیاورد. آبگیری نکردن دستگاه و ایجاد صدا یکی از نخستین علائم های خرابی در پمپ است و به این معنا است که پمپ عملکرد درستی ندارد.

می توانید برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد تماس بگیرید. اگر پمپ را بررسی کردید و داخلش چیزی بود آن را دربیاورید. اگر در داخل پمپ چیزی پیدا نکردید ولی صدای زیادی ایجاد شد آن را به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد عوض کنید. به کمک نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد این روش ها را انجام دهید، ماشین لباسشویی را از برق در بیاورید، دو پیچ براکت عقب دستگاه را باز کنید، جاپودری را به طور کلی خارج کنید.

پیچ هایی که موظف هستند پودر را در جای خود نگه دارند بردارید. درب سمت چپ دستگاه را باز و کنار بگذارید. آب های موجود در شلنگ را تخلیه کنید و آن را کنار بگذارید. پیچی که در انتهای تخلیه است را از حالت سفتی در بیاورید و پاک کنید. پیچی که صفحه جلویی را در جای خود  نگهداشته بردارید.

نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد

درب دستگاه را باز کنید و گیره نواری را بردارید. صندوق عقب را از صفحه جلویی جدا کنید و به درون محفظه فشار بدهید. کویل بخش پایینی قفل درب را جدا نمایید. درب را ببندید و چهار پیچ مربوط به بالا را بردارید. زمانی که می خواهید آخرین پیچ را بردارید حتما پنل با دست نگهداری شود. شلنگی که به پمپ تخلیه متصل است را بردارید. در قسمت جلویی، پیچ هایی که پمپ تخلیه را در جای خود نگه داشته اند را باز نمایید. پمپ را در بیاورید. سیم را جدا نمایید و به این دقت کنید که سیم ها به کدام قسمت می روند.

برای احتیاط از اتصالات عکس گرفته شود. پوشش مربوط به نیروی محرکه را خارج کنید. نیروی محرکه پمپ جدید نصب نمایید و دوباره گام های پیش را با العکس تکرار نمایید و ماشین را ببندید. نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد به خوبی می تواند عیب های دستگاه را برطرف نماید.

معیوب بودن سیم ها و نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

یکی دیگر از مشکلات شایع در ماشین لباسشویی معیوب بودن سیم های موتور آن است. این مسئله اصولا به خاطر ایراد در سیم ها است که به موتور متصل هستند. مشکل در سیم ها به خاطر ارتعاش می باشد. که همین رابطه ی بین برد و نیروی محرکه را با بی نظمی رو به رو می کند. اگر این مشکل رفع نشد شما اول باید موتور داخل دستگاه را پیدا کنید و تمام اتصلات را ارزیابی کنید. اگر احساس کردید سیمی سوخته است باید آن را به وسیله نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد عوض کنید.

 تعمیر لباسشویی مابه در مشهد

توقف پیدا کردن لباسشویی

دلایل متعددی سبب خاموش نمودن دستگاه  در زمان کار می شود:

ایراد در سوئیچ درب

اگر سوئیچ ایرادی داشت باید نخست آن را چک کنید و بعد آن را تعمیر نمایید اگر این عیب باز هم به وجود آمد باید سوئیچ درب را عوض نمود.

ایراد در زبانه و قفل درب دستگاه

خیلی ساده با جایگزین نمودن قفل درب دستگاه با یک گونه یکسان ، از خاموش شدن  دستگاه در زمان کار جلوگیری نمایید.

ایراد در تایمر الکترونیک

اگر تایمر ماشین دچار عیب شد و زمان به اتمام رسیدن کار را به خوبی تشخیص نداد، امکان دارد در هنگام شستشوی لباس لباسشویی معیوب و خاموش شود. در این صورت باید نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد عیب دستگاه را پیدا کند. مطمئن باشید تعمیرکاران متخصص از نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد مشکل را به آسانی حل می کنند.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی مابه در مشهد
باز نشدن درب دستگاه

از دیگر ایراد های شایع لباسشویی باز نشدن درب است. درب ماشین از وارد شدن هوا به درون ماشین لباسشویی جلوگیری می نماید. اگر با وجود آب در داخل دستگاه، درب لباسشویی باز نمی شود. برای رفع این ایراد، دستگاه را مجدد روشن و آبکشی نمایید.
پس از خشک شدن البسه درب باز می گردد. دلیل دیگر باز نشدن درب دستگاه بودن آب در دیگ است.

در این شرایط با روشن نمودن مجدد لباسشویی آب اضافی تخلیه می شود و به سادگی درب باز خواهد شد. اگر عیب دستگاه برطرف نشد باید نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد ایراد را مشخص کند‌. متخصصان با تجربه از نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد با سرعت بالا عیب را حل می کنند می نمایند. بر اساس بررسی های زیاد اشخاص از نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد رضایت زیادی داشته اند.

سخن آخر

همراهان عزیز و گرامی ما در این محتوا تلاش کردیم در مورد انواع خرابی لباسشویی و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد توضیحاتی را عرضه کنیم. اگر دستگاه شما مشکلاتی از جمله باز نشدن درب، خراب شدن موتور و غیره پیدا کرد فورا آن را به نمایندگی لباسشویی مابه در مشهد بسپارید. برای اطلاعات بهتر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در مشهد:

تعمیر لباسشویی مابه در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *