مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند فاگور یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی فاگور باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی فاگور
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات لباسشویی فاگور در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

یکی از روش های پیدا کردن عیب ماشین لباسشویی فاگور اهمیت به عیب ظاهری و کارکرد دستگاه است. بعضی اوقات به وجود آمدن یک عیبی همچون نشتی آب  معیوب بودن پمپ را خبر می دهد  و تکنسین فورا پی می برد و برای سرویس آن اقدامات لازم را انجام می دهد.  ولی بعضی اوقات خود شما هم می توانید به سادگی ایراد دستگاه را حل کنید.

 ولی در مواقع مهم تر به تجربه و تخصص سرویس کار حرفه‌ای ازنمایندگی  تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد احتیاج خواهید داشت. در ادامه متن می خواهیم در ارتباط با مشکل های ماشین لباسشویی و تعمیر لباسشویی در مشهد توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد توضیحاتی کامل بدهیم.

تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

 

 نچرخیدن دیگ و نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

اگر دیگ دستگاه نمی چرخد در وهله اول دستگیره درب را از جهت ظاهری و سوئیچ با به کارگیری از مولتی سنج چک کنید و در شرایطی که ایراد داشت بخش های مربوطه را عوض نمایید . علت هی مهم چرخش نداشتن  درام را می توانیم به پاره شدن تسمه درایو از جای درست و ایراد داشتن بلبرینگ دیگ اشاره نماییم .بلبرینگ در میان درام قرار گرفته است و ایراد داشتن این قسمت سبب قفل شدن دیگ و در آخر جلوی حرکت درام را می گیرد.

 ایراد داشتن روتور و استاتور ممکن است سبب بروز این عیب شود. روتور و اساتور موظف است  میدان مغناطیسی مورد نظر برای فعالیت دیگ را ایجاد کند.  ایراد در کویل های قرار گرفته اطراف بر اساتور سبب چرخش دیگ می شود. اگر بخش های گفته شده ایراد داشت نیازاست  نیروهای متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد آن را عوض کنند.

 آخرین دلیل بروز این اتفاق، احتمال دارد به علت معیوب بودن موتور باشد با این وجود این علت کم رخ می دهد . اما حتما ابتدا باید به چک کردن مورد های دیگر بپردازید و قبل از عوض نمودن موتور، از رسیدن ولتاژ مناسب به موتور دستگاه مطمئن شوید این عمل باید به یاری نیروهای متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد انجام شود. نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد تخصص زیادی در این عرصه دارد.

نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد

 

 بوی سوختگی و نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

اتصالی سیم ها باعث بروز بوی سوختگی می شوند. در صورتی که این بو را شما احساس کردید باید به چک کردن پریز و سیم ها بپردازید. اگر سیم ها مشکل نداشتند حتما تسمه درایو مشکلی برایش پیش آمده. دیگ دستگاه به کمک فشار وارد  شده به وسیله تسمه درایو چرخش دارد و اگر پاره شد سایش حاصل از چرخش نادرست تسمه یا دیگر بخش ها سبب بروز بوی سوختگی می شود.

 در این وضعیت باید از متخصصان با تجربه از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد تماس بگیرید تا شما را کمک کنند. به غیر از همه ی گفته ها،   قرقره درایو با گذشت زمان کهنه و خراب خواهد شد و در آخر کارآیی خود را از دست می دهد. قرقره ها امکان دارد زنگ بزنند و این مسئله باعث بروز سایش  شدید و بروز بوی سوختگی می شوند. اگر این مسائل گفته شده بی عیب بودند باید کارشناسان از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد مشکل را پیدا کنند‌

 اما احتمال دارد موتور دستگاه فاگور معیوب شده باشد. موتور دستگاه اصلی ترین قسمت در لباسشویی است. مشکل در موتور باعث گرم شدن شدید دستگاه و  بروز بوی سوختنی می شود. توجه نمایید که که ایراد در قطعه های دیگری همچون قرقره موجب خرابی موتور می شود. پس باید به کارشناسان از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد مراجعه نمایید. نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد فورا ایراد را حل می کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

 

تخلیه نشدن آب لباسشویی فاگور

سد در خروجی آب، شیلنگ و راه تخلیه و ایراد در پمپ تخلیه و حتی معیوب بودن برد دستگاه سبب خالی نشدن آب می شود . در صورت سد بودن خروجی هر کدام از مورد های گفته شده باید گرفتگی ها را حل نمایید. اما باید تعمیر  صفحه یا برد دستگاه  را به سرویس کاران از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد واگذار کنید. نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد مشکل را به سادگی حل می کند.

 سوخت برد لباسشویی

اگر برد دستگاه شما مشکل پیدا کرو همیشه احتیاج به عوض کردن آن نمی باشد. ولی اگر نیم سوز شده باشد باید به وسیله متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد تعمیر شود . برد دستگاه بخش اصلی است که نظارت فرآیند شستشو را از اول روشن شدن ماشین تا خاموشی آن بر عهده دارد. لطفا دستگاه خود را بدون هیچ واسطه ای به برق وصل نکنید.

  از سیستم  الکترونیکی نوسان گیر برای دستگاه بهره برداری کنید، ولی این عملیات باید به یاری متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد باشد عالی است. اگر برق شهری شما سبب نوسان شد برد دستگاه خراب می شود. دستگاه را به شدت سنگین نکنید بودن لباس های زیاد در ماشین می تواند موجب رسیدن رطوبت به صفحه بشود و آن را بسوزاند‌. برای این که مشکلات دستگاه بیشتر نشود آن را به نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد واگذار کنید تا مشکل را رفع کنند. نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد گزینه ای فوق العاده برای تعمیر ماشین است.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد

اتصالی برق بدنه ماشین

یکی از علت های ایراد در ماشین لباسشویی که ممکن است با  آن مواجه شوید این است که شما وقتی که دست خود را به بدنه دستگاه می زنید احساس برق گرفتگی می کنید این مسئله دو دلیل دارد قبل از چک کردن آن باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور درمشهد تماس بگیرید.

علت اول این است که امکان دارد  یکی از قسمت های برقی دارای اتصال بدنه باشد و یا کابل های رابط داخل دستگاه خراب باشند. در این وضعیت باید به کمک نیروهای  متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد چک کنید اگر یکی از قسمت های برقی دستگاه خراب است باید عوض شوند اگر آن ایرادی نداشت باید دنبال کابل های خراب شده بگردید در هرصورت باید کابل بندی را به طور کلی عوض نمایید تا مشکل حل شود. در نتیجه بدون هیچ مشکلی نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد این عیب را برطرف می کند.

سخن آخر

ما در این محتوا به طور کلی سعی کردیم در ارتباط با تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد و نچرخیدن دیگ  و غیره توضیحاتی را عرضه کنیم.  به شما اطمینان صد در صد می دهیم نمایندگی لباسشویی فاگور در مشهد برترین و منحصر به فرد ترین انتخاب برای تعمیر و تعویض دستگاه است. اگر سوالی داشتید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. امیدواریم از مقاله راضی بوده باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد:

تعمیر لباسشویی فاگور در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *