مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

چرا ماشین لباسشویی زیمنس می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی زیمنس بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی زیمنس به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی زیمنس بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی زیمنس اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند زیمنس یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

محتوای برگه

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی زیمنس

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در مشهد
تعمیرات لباسشویی زیمنس در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

اگر در منزل خود ماشین لباسشویی زیمنس دارید و با آن به مشکل خورده‌اید اصلا نگران نباشید زیرا در این مطلب کاربردی می‌خواهیم به شما بگویم که چگونه باید ایرادات ماشین لباسشویی را رفع نمایید. این متن راهنما به  تشریح کامل مشکلات ماشین لباسشویی زیمنس می‌پردازد و شما را برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی در مشهد راهنمایی می‌کند تا دیگر نیازی به حضور تعمیرکار در منزل نداشته باشید. خاطر داشته باشید چنانچه به هر دلیلی موفق به رفع مشکل ماشین لباسشویی خود نشدی متخصصین کاربلد ما به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستند تا برای رفع مشکل به شما کمک کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

کدهای خطای لباسشویی طبق نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

زیمنس یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه انجام اتوماسیون در کشور آلمان است. این شرکت خود را پیشگام فن آوری توصیف می‌کند و در زمینه تولید لوازم برقی خانگی یکی از معروف ترین و محبوب ترین‌ها در کل دنیا به حساب می‌آید. البته این به این معنا نیست که این وسیله برقی خراب نمی‌شود. دارندگان ماشین لباسشویی زیمنس بارها حین استفاده با خطا‌های گوناگونی بر روی نمایشگر لباسشویی خود مواجه شده‌اند. به همین دلیل در ادامه به معرفی این کدهای خطا خواهیم پرداخت تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید و بتوانید خودتان در منزل به رفع مشکل بپردازید.

خطای‌ E16 ماشین لباسشویی زیمنس

اگر این کد بر روی نمایشگر دستگاه شما ظاهر شد به این دلیل است که میکروسوئیچ درب عمل نکرده است. در این حالت باید اجزای قفل و میکروسوئیچ به دقت بررسی شود. چنانچه خود شما نتوانستید مشکل را حل کنید کافیست با یک تماس از متخصصین ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد کمک بخواهید.

کد خطای E17 ماشین لباسشویی زیمنس

این کد وقتی نشان داده می‌شود که زمان آبگیری از حد مجاز بیشتر شده باشد. دلیل آن ممکن است بسته بودن شیر آب باشد. همچنین لازم است که آکوا توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در مشهد بررسی شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در مشهد

خطای E18 ماشین لباسشویی زیمنس

این کد وقتی نشان داده می‌شود که مدت زمان تخلیه آب بیش از زمان معمول طول کشیده باشد. برای عیب یابی و رفع این خطا باید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • برد الکترونیکی ماشین لباسشویی زیمنس را بررسی کنید و در صورت لزوم با کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد آن را تعویض نمایید.
  • پمپ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید.
  • شلنگ تخلیه را نیز بررسی کنید تا مسدود و یا خراب نشده باشد. چنانچه شلنگ مشکل داشت با نمایندگی لباسشویی زیمنس در مشهد تماس بگیرید تا آن را تعویض نمایند.
  • فیلتر دستگاه را چک کنید که کاملا تمیز باشد در صورت نیاز فیلتر را با آب بشویید.
  • پمپ مگنتی ماشین لباسشویی را بررسی کنید و اگر ایراد داشت آن را تعویض نمایید.

کد خطای E19 ماشین لباسشویی زیمنس

این خطا نشان می‌دهد که برای گرم شدن آب زمانی بیشتر از حد معمول طول کشیده است.

برای برطرف کردن این خطا باید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • ولتاژ دستگاه را بررسی نمایید که ضعیف نباشد. اگر ولتاژ کم بود باید با نمایندگی لباسشویی زیمنس در مشهد تماس بگیرید.
  • المنت ماشین لباسشویی را بررسی کنید که خراب نشده باشد. اگر مشکلی وجود داشت از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد بخواهید تا المنت را عوض کند.

کد خطای E20 ماشین لباسشویی زیمنس

این خطا نشان می‌دهد که المنت ماشین لباسشویی خراب شده و دمای دستگاه از حد مجاز بیشتر شده است.

برای عیب یابی ابتدا دستگاه را از برق بکشید تا دمای بالا موجب سوختگی ماشین لباسشویی نشود. سپس فوراً با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد تماس بگیرید.

خطای E21 ماشین لباسشویی زیمنس

خطا نشان دهنده خرابی سیستم کنترل اصلی ماشین لباسشویی می‌باشد. اگر این خطا نمایش داده شود دستگاه دیگر روشن نمی‌شود و یا اگر در حین شستشو است متوقف خواهد شد.

برای برطرف کردن این کد خطا باید سیستم کنترل دستگاه را به خوبی بررسی نمایید. بررسی این سیستم یک کار کاملا تخصصی است و باید توسط یک فرد متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد انجام شود.

خطای E22 ماشین لباسشویی زیمنس

این خطا به دلیل ایراد در سنسور حرارتی می‌باشد بدین ترتیب که این سنسور دچار اتصال کوتاه خواهد شد.

برای رفع خطای شماره ۲۲ ماشین لباسشویی زیمنس باید سنسور حرارتی و سیم‌های مرتبط با آن را بررسی نمایید. در صورتی که نتوانستیم مشکل را برطرف کنید بهتر است با نمایندگی لباسشویی زیمنس در مشهد تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

خطای شماره E23 ماشین لباسشویی زیمنس

این خطا زمانی رخ می‌دهد که آکوا استاپ دستگاه فعال شود. آکوا استاپ زمانی فعال می‌شود که لباسشویی شما دچار نشتی آب شده باشد پس دلیل نمایش این خطا می‌تواند پارگی لوله تخلیه و یا شلنگ پر‌کننده و یا نصب نادرست محفظه ماده شوینده باشد. برای رفع مشکل از نمایندگی لباسشویی زیمنس در مشهد کمک بگیرید.

به طور کلی برای برطرف کردن این خطا باید ابتدا دستگاه را از برق بکشید و لوله‌ها و شلنگ‌های تخلیه را چک کنید که دچار پارگی نشده باشند. همچنین محفظه مواد شوینده را چک کنید که درست نصب شده باشد. اگر خطا برطرف نشد به احتمال زیاد اکو استاپ خراب شده و برای تعمیر آن باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد کمک بگیرید.

خطای E25 ماشین لباسشویی زیمنس

نمایش داده شدن این خطا روی صفحه نمایشگر دستگاه به این دلیل است که سنسور آکوا دچار مشکل شده و یا خراب است.

برطرف کردن این کد خطا باید ابتدا سنسور آکوا و سپس سنسور کف دیگ لباسشویی را بررسی نمایید. بهتر است برای انجام این کار از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد کمک بگیرید.

ارور E26 ماشین لباسشویی زیمنس

این خطا به دلیل وجود یک ایراد در سنسور فشار آنالوگ دستگاه رخ می‌دهد. سنسور فشار قطعه‌ای است که میزان آب موجود در ماشین را مشخص می‌کند و به برد اصلی کنترل دستگاه می‌گوید که آیا آب ماشین کاملا پر و کاملا خالی شده است یا خیر.

برای برطرف کردن این کد خطا باید سنسور فشار آنالوگ را بررسی کنید. این کار نیاز به دانش و تجربه دارد بنابراین برای انجام آن حتما از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد کمک بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد

در این مطلب کاربردی به بررسی ایرادات ماشین لباسشویی زیمنس پرداختیم و روش‌های عیب یابی را برای شما به طور کامل شرح داده‌ایم تا خود شما بتوانید در منزل مشکلات جزئی ماشین لباسشویی خود را حل نمایید. اما چنانچه قادر به حل مشکل نبودید توصیه ما به شما این است که در اسرع وقت با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت شود و متخصصین ما پس از انجام هماهنگی‌های لازم به محل شما اعزام شوند و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل را حل نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد:

تعمیر لباسشویی زیمنس در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *