مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند حایر یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی حایر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی حایر در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی حایر
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد
تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی حایر در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

در این مقاله اطلاعات کافی و لازم را در زمینه نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و ضمناً نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد به شما کاربران گرامی ارائه می نماید و سعی می کنیم که مطالب مفیدی را در زمینه تعمیر لباسشویی در مشهد به شما کاربران گرامی ارائه کنیم. همچنین به بررسی کامل دلایل قاطی شدن رنگ لباس در لباسشویی می پردازیم و این مورد را به صورت کامل بررسی می کنیم و سعی می کنیم که اطلاعات خوبی در زمینه به شما ارائه دهیم. تا با مطالعه و دقت به این مقاله از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد

قطعا برای هر یک از ما تا به حال حداقل یک بار پیش آمده است که لباسشویی ما در منزل دچار ایراداتی شود و فرآیند شستشو در لباسشویی به درستی کار نکند. در این صورت حتما باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد تماس بگیریم و سعی کنیم که مشکل را به کارشناس و متخصص حرفه ای این امر بسپاریم. تا به بهترین نحو لباسشویی ما عیب یابی و تعمیر شود، در هنگام بروز هر مشکلی در ماشین لباسشویی خود سعی کنید که حتماً به مراکز معتبر و نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و نمایندگی لباسشویی های در مشهد مراجعه کنید.

چرا که نمایند ها دارای کارشناسان و متخصصان بسیار زیادی در این زمینه می باشند، که در کمترین زمان ممکن آنها می تواند بهترین خدمات سرویس کاری و تعمیر کاری را در منزل به شما ارائه نماید. پس حتما توجه داشته باشید که در بروز هرگونه مشکلی به نمایندگی مربوطه لباسشویی خود مراجعه فرمایید و با سرویس به موقع از بروز صدمات بیشتر به ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

قاطی شدن رنگ لباس ها

یکی از مشکلاتی که به هنگام شستن لباس ها در ماشین لباسشویی با آن مواجه می شویم، قاطی شدن رنگ لباس ها با هم در ماشین های لباسشویی می باشد. که این مشکل برای اغلب افراد رخ می‌دهد به جهت جلوگیری نمودن از بروز این مشکل چند نکته را در این زمینه در این مقاله مطرح می‌کنیم و اگر آنها را بدانید و آنها را رعایت کنید از به وجود آوردن چنین مشکلی جلوگیری در محل می آید. اگر در زمان استفاده فرایند شستشو شما با مشکل مواجعه شد، به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد مراجعه کنید.

توضیح مختصر در مورد قاطی شدن رنگ لباس ها

سعی نمودیم که با توضیحات مختصر و در کمترین زمان ممکن خلاصه‌ای بسیار مفید در مورد دلایل قاطی شدن رنگ لباس را به صورت کامل توضیح دهید. علت های قاطی شدن رنگ لباس بسیار زیاد است، برخی از آنها شامل موارد زیر است:

 • مهمترین علت رنگ دادن لباس ها به هم داغ بودن بیش از حد آب در ماشین لباسشویی می باشد.
 • شستن بسیار زیاد و طولانی مدت سبب قاطی شدن رنگ لباس ها می شود.
 • به کارگیری بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی نیز سبب قاطی شدن رنگ لباس ها می شود.

شیوه های جلوگیری از این عمل بدین صورت است که لباس ها را بر طبق رنگ ها جدا کنید و آنها را جدا بشورید. یعنی لباس های تیره با لباس های تیره شسته شود و لباس هایی با رنگ روشن با لباس های رنگ روشن شسته شود. از تثبیت کننده رنگ در ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، از آب ولرم یا سرد برای شستشو لباس استفاده نمایید و به هیچ عنوان از آب خیلی گرم استفاده نکنید. اگر در هنگام استفاده از لباسشویی دچار مشکل شدید حتما با نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و نمایندگی لباسشویی های در مشهد در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

شیوه جلوگیری از قاطی شدن رنگ لباس ها

 • سعی کنید که لباس ها را با آب خیلی داغ نشوید، زیرا رنگ پارچه در این مواقع بیشتر در می آید و سبب می‌شود که این رنگ با رنگ های دیگر تداخل پیدا کند. در نتیجه از آب ولرم و یا آب سرد در زمان شستشو استفاده نمایید و به هیچ عنوان از آب خیلی گرم در فرایند شستشو استفاده نکنید.
 • در زمان به کارگیری از مواد شوینده سعی کنید، از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید و حد اعتدال را در زمینه بکارگیری از مواد شوینده رعایت کنید و از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید تا کمترین تداخل رنگی در لباس ها به وجود آید.
 • به کارگیری بیش از حد مواد شوینده به سبب می شود، که لباس ها سفیدک بزند. در نتیجه در زمان استفاده از مواد شوینده از جمله تاید و مایع لباسشویی به اندازه از مواد شوینده استفاده نمایید و استفاده بیش از حد آن سبب سفیدک زدن لباس ها و همچنین قاطی شدن رنگ لباس ها با هم می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد خود را بشناسید و برای تعمیر به آنها اعتماد کنید. از سپردن کار خود به افراد غیر متخصص این امر جدا خودداری کنید. چرا که تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است.

تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

تثبیت کننده رنگ در لباس ها

اگر تمایل دارید که لباس های شما با رنگ های دیگر لباس ها قاطی نشود ،حتماً از تثبیت کننده رنگ استفاده نمایید. تثبیت کننده رنگ سبب می‌شود که لباس ها در برابر انتقال رنگ مقاوم شود. مواد شیمیایی آنها می تواند ذرات شل یا سست رنگ را تثبیت نماید و از قاطی شدن رنگ لباس ها به هم جلوگیری به عمل می آورد. بدین ترتیب دیگر رنگ لباس ها با هم قاطی نمی شود.

پس اگر در این کار سر رشته ندارید و دچار این مشکل شده اید حتماً از تثبیت کننده رنگ استفاده نمایید و مشکل را به صورت اساسی رفع کنید. همچنین در صورت بروز هر نقصی در ماشین لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد مراجعه فرمایید.

کلام پایانی

با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات جامع و خوبی در زمینه دلایل قاطی شدن رنگ لباس ها با هم بدست آورید، همچنین با رعایت نمودن این نکات ذکر شده می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری به عمل آورید. جهت سرویس لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و ضمناً نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد مراجعه کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد:

تعمیر لباسشویی حایر در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *