مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

چرا ماشین لباسشویی حایر می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی حایر بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی حایر به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی حایر در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی حایر بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی حایر اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند حایر یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی حایر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی حایر در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی حایر

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد
تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی حایر در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

در این مقاله اطلاعات کافی و لازم را در زمینه نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و ضمناً نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد به شما کاربران گرامی ارائه می نماید و سعی می کنیم که مطالب مفیدی را در زمینه تعمیر لباسشویی در مشهد به شما کاربران گرامی ارائه کنیم. همچنین به بررسی کامل دلایل قاطی شدن رنگ لباس در لباسشویی می پردازیم و این مورد را به صورت کامل بررسی می کنیم و سعی می کنیم که اطلاعات خوبی در زمینه به شما ارائه دهیم. تا با مطالعه و دقت به این مقاله از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد

قطعا برای هر یک از ما تا به حال حداقل یک بار پیش آمده است که لباسشویی ما در منزل دچار ایراداتی شود و فرآیند شستشو در لباسشویی به درستی کار نکند. در این صورت حتما باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد تماس بگیریم و سعی کنیم که مشکل را به کارشناس و متخصص حرفه ای این امر بسپاریم. تا به بهترین نحو لباسشویی ما عیب یابی و تعمیر شود، در هنگام بروز هر مشکلی در ماشین لباسشویی خود سعی کنید که حتماً به مراکز معتبر و نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و نمایندگی لباسشویی های در مشهد مراجعه کنید.

چرا که نمایند ها دارای کارشناسان و متخصصان بسیار زیادی در این زمینه می باشند، که در کمترین زمان ممکن آنها می تواند بهترین خدمات سرویس کاری و تعمیر کاری را در منزل به شما ارائه نماید. پس حتما توجه داشته باشید که در بروز هرگونه مشکلی به نمایندگی مربوطه لباسشویی خود مراجعه فرمایید و با سرویس به موقع از بروز صدمات بیشتر به ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

قاطی شدن رنگ لباس ها

یکی از مشکلاتی که به هنگام شستن لباس ها در ماشین لباسشویی با آن مواجه می شویم، قاطی شدن رنگ لباس ها با هم در ماشین های لباسشویی می باشد. که این مشکل برای اغلب افراد رخ می‌دهد به جهت جلوگیری نمودن از بروز این مشکل چند نکته را در این زمینه در این مقاله مطرح می‌کنیم و اگر آنها را بدانید و آنها را رعایت کنید از به وجود آوردن چنین مشکلی جلوگیری در محل می آید. اگر در زمان استفاده فرایند شستشو شما با مشکل مواجعه شد، به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد مراجعه کنید.

توضیح مختصر در مورد قاطی شدن رنگ لباس ها

سعی نمودیم که با توضیحات مختصر و در کمترین زمان ممکن خلاصه‌ای بسیار مفید در مورد دلایل قاطی شدن رنگ لباس را به صورت کامل توضیح دهید. علت های قاطی شدن رنگ لباس بسیار زیاد است، برخی از آنها شامل موارد زیر است:

  • مهمترین علت رنگ دادن لباس ها به هم داغ بودن بیش از حد آب در ماشین لباسشویی می باشد.
  • شستن بسیار زیاد و طولانی مدت سبب قاطی شدن رنگ لباس ها می شود.
  • به کارگیری بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی نیز سبب قاطی شدن رنگ لباس ها می شود.

شیوه های جلوگیری از این عمل بدین صورت است که لباس ها را بر طبق رنگ ها جدا کنید و آنها را جدا بشورید. یعنی لباس های تیره با لباس های تیره شسته شود و لباس هایی با رنگ روشن با لباس های رنگ روشن شسته شود. از تثبیت کننده رنگ در ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، از آب ولرم یا سرد برای شستشو لباس استفاده نمایید و به هیچ عنوان از آب خیلی گرم استفاده نکنید. اگر در هنگام استفاده از لباسشویی دچار مشکل شدید حتما با نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و نمایندگی لباسشویی های در مشهد در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی حایر در مشهد

شیوه جلوگیری از قاطی شدن رنگ لباس ها

  • سعی کنید که لباس ها را با آب خیلی داغ نشوید، زیرا رنگ پارچه در این مواقع بیشتر در می آید و سبب می‌شود که این رنگ با رنگ های دیگر تداخل پیدا کند. در نتیجه از آب ولرم و یا آب سرد در زمان شستشو استفاده نمایید و به هیچ عنوان از آب خیلی گرم در فرایند شستشو استفاده نکنید.
  • در زمان به کارگیری از مواد شوینده سعی کنید، از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید و حد اعتدال را در زمینه بکارگیری از مواد شوینده رعایت کنید و از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید تا کمترین تداخل رنگی در لباس ها به وجود آید.
  • به کارگیری بیش از حد مواد شوینده به سبب می شود، که لباس ها سفیدک بزند. در نتیجه در زمان استفاده از مواد شوینده از جمله تاید و مایع لباسشویی به اندازه از مواد شوینده استفاده نمایید و استفاده بیش از حد آن سبب سفیدک زدن لباس ها و همچنین قاطی شدن رنگ لباس ها با هم می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد خود را بشناسید و برای تعمیر به آنها اعتماد کنید. از سپردن کار خود به افراد غیر متخصص این امر جدا خودداری کنید. چرا که تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است.

تعمیرات لباسشویی حایر در مشهد

تثبیت کننده رنگ در لباس ها

اگر تمایل دارید که لباس های شما با رنگ های دیگر لباس ها قاطی نشود ،حتماً از تثبیت کننده رنگ استفاده نمایید. تثبیت کننده رنگ سبب می‌شود که لباس ها در برابر انتقال رنگ مقاوم شود. مواد شیمیایی آنها می تواند ذرات شل یا سست رنگ را تثبیت نماید و از قاطی شدن رنگ لباس ها به هم جلوگیری به عمل می آورد. بدین ترتیب دیگر رنگ لباس ها با هم قاطی نمی شود.

پس اگر در این کار سر رشته ندارید و دچار این مشکل شده اید حتماً از تثبیت کننده رنگ استفاده نمایید و مشکل را به صورت اساسی رفع کنید. همچنین در صورت بروز هر نقصی در ماشین لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد مراجعه فرمایید.

کلام پایانی

با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات جامع و خوبی در زمینه دلایل قاطی شدن رنگ لباس ها با هم بدست آورید، همچنین با رعایت نمودن این نکات ذکر شده می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری به عمل آورید. جهت سرویس لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد و ضمناً نمایندگی لباسشویی حایر در مشهد مراجعه کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در مشهد:

تعمیر لباسشویی حایر در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *