مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز | تعمیر، نصب و سرویس

برند حایر یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در شیراز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی شیراز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی حایر در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی حایر
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در شیراز
تعمیرات لباسشویی حایر در شیراز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی حایر در شیراز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز

لباسشویی  یکی از پر کاربرد ترین وسایل موجود در آشپزخانه است که در صورت نبود آن افراد خانه با مشکلات زیادی روبه رو می شوند. لباسشویی حایر یکی از برند های پرکاربرد در بین ایرانیان است. این برند لوازم خانگی و همچنین ماشین لباسشویی های با کیفیتی تولید و طراحی و به بازار های فروش عرضه می کند. ماشین لباسشویی حایر بسیار با کیفیت بوده اما همانند محصولات دیگر ممکن است ماشین لباسشویی حایر نیز به دلایل مختلف دچار نقص و خرابی شود که در این صورت شما باید از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز به کاربران در تعمیر لباسشویی در شیراز یاری می رساند. نمایندگی لباسشویی حایر در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

نمایندگی لباسشویی حایر در شیراز

خطاها و خرابی های ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی حایر بسیار هوشمند بوده و دارای صفحه دیجیتالی است. هنگامی که خطایی رخ دهد و یا مشکلی برای ماشین لباسشویی پیش آمده باشد، کدی را بر روی صفحه دیجیتال نشان خواهد داد که کاربران با دانستن مفهوم و معنای آن کد می توانند به اصلاح و رفع عیوب آن بپردازید. در اینجا قصد داریم شما را انواع ارور های ماشین لباسشویی حایر آشنا کنیم. ارور های این دستگاه به شرح زیر هستند.

تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا H1

ارور H1 یکی از متداول ‌ترین ارور ها در ماشین لباسشویی حایر بوده که به سبب وجود ایراد و نقص در ترمیستور دستگاه این ارور را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده خواهید کرد. بنابراین برای رفع این ارور لازم است ترمیستور را با دقت مورد بررسی قرار دهید. کاربران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی حایر در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز

تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا H4

این ارور و کد خطا را زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنید که دمای آب متعادل نباشد. بنابراین احتمالاً ایراد و نقصی در ترموستات ماشین لباسشویی وجود دارد.  بررسی و تعمیر ترموستات امری تخصصی بوده بنابراین لازم است از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز کمک بگیرید.  نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

 تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا H5

این ارور نشانگر وجود ایراد و نقص در المنت لباسشویی حایر است. بنابراین لازم است این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. متخصصان و تکنسین های با تجربه ای در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز مشغول به کار هستند که می‌توانند به شما در این امر یاری برسانند.

تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا H6 و H8

این کد های خطا بیانگر وجود نقص و ایراد در المنت لباسشویی حایر هستند. بنابراین لازم است المنت را با دقت بررسی کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز به کاربران در جهت تعمیر انواع ارور های به وجود آمده در ماشین لباسشویی حایر کمک خواهد کرد.

 تعمیر لباسشویی حایر در صورت وجود آمدن ارور و خطا PFE

اگر این ارور را بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی حایر مشاهده کردید، بدانید ایراد و نقصی در تخلیه آب لباسشویی به وجود آمده است. بنابراین لازم است لوله خروجی و فیلتر تخلیه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی حایر در شیراز

 تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا IE

اگر آب گیری دستگاه دچار مشکل شده باشد ارور IE بر روی صفحه نمایشگر نمایان می شود. برای رفع این ارور لازم است شیر آب ورودی را با دقت بررسی کنید و در صورت وجود نشتی آن را تعمیر کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند. متخصص و تکنسین های خبره ای در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز مشغول به کار هستند.

تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا OE

اگر ایراد و نقصی در سیستم تخلیه لباسشویی حایر وجود داشته باشد، ارور OE مشاهده می‌ شود. بنابراین لازم است لوله خروجی آب را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین ممکن است ایرادی در پمپ تخلیه به وجود آمده باشد. بنابراین پمپ را نیز با دقت چک نمایید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز کمک بگیرید.

 تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا UE

اگر کاربران بیش از ظرفیت مجاز لباس درون لباسشویی قرار دهند، ارور UE بر روی صفحه نمایشگر نمایان می شود. بنابراین پس از مواجه شدن با این ارور از حجم لباس ها بکاهید.  البته ممکن است این کد خطا به سبب بالانس نبودن ماشین لباسشویی بر روی سطح زمین نیز به وجود آید.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در شیراز

تعمیر لباسشویی حایر در صورت بروز ارور و کد خطا LE

اگر ارور و کد خطای LE را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده نمودید، باید بدانید که احتمالاً درب دستگاه بازمانده است. اگر پس از بررسی درب متوجه شدید که درب دستگاه کاملاً بسته است، ممکن است این ارور به سبب ایراد و نقص در میکروسوئیچ درب به وجود آمده باشد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن، آن را تعمیر کنید. کاربران می‌ توانند از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرند.

جمع بندی

در نهایت لازم به ذکر است که دستگاه ها و لوازم مختلف خانه و آشپزخانه فارغ از کیفیتشان، ممکن است پس از گذشت مدت زمانی از استفاده آنها و یا همچنین به علت استفاده اشتباه از آن ها دچار آسیب شوند. در صورت آسیب دیدن و نقص در لوازم خانه همانند لباسشویی کابران و استفاده کنندگان می توانند از متخصص و کارشناسان این امر کمک گرفته و با صرف کمترین هزینه و کمترین وقت دستگاه خود را تعمیر کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز به شما در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند. همچنین لازم است بدانید متخصصان و کارشناسان خبره ای در نمایندگی لباسشویی حایر در شیراز مشغول به کار هستند‌.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در شیراز:

تعمیر لباسشویی حایر در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *