مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

چرا ماشین لباسشویی بکو می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی بکو بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی بکو به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی بکو در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی بکو بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی بکو اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند بکو یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی بکو در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی بکو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی بکو در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بکو

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در مشهد
تعمیرات لباسشویی بکو در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی بکو در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

در این مقاله در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد و همچنین نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد صحبت می کنید و مطالب خوب و کارآمدی را جهت آشنایی بهتر و بیشتر شما کاربران گرامی ارائه می دهیم. همچنین به بررسی علت خرابی گیربکس می پردازیم. مطالبی از قبیل اینکه گیربکس ماشین لباسشویی چیست و وظیفه گیربکس چه چیزی می باشد و همچنین در مورد تعمیر لباسشویی در مشهد، مطالب خوب و عالی را بیان می کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد

همه ما در آشپزخانه خود یک لباسشویی داریم، که جهت امور شستشو از آن استفاده می کنیم و از طریق آن انواع لباس و سایر موارد قابل شستشو را به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن شست و شو می دهیم. اگر که ماشین لباسشویی ما دچار نفص فنی و مشکلی شود باید به سرعت آن را تعمیر کنیم، که بتوانیم به امور روزمره خود برسیم.

در صورت احتیاج به تعمیر و سرویس می بایست به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد مراجعه نمایید و سعی کنید همیشه از مراکز معتبر تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی استفاده کنید. در نتیجه سعی کنید همواره در صورت لزوم به نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد اعتماد نماید و کار خود را به آنها بسپارید.

خرابی گیربکس لباسشویی

خراب شدن و یا در اصطلاح معیوب شدن گیربکس ماشین های لباسشویی علت های بسیاری دارد، که در این مقاله به بررسی این علت ها می پردازیم و اطلاعات کافی و لازم در این باره را به شما کاربران گرامی ارائه می‌دهیم.

در پایان مقاله و با خواندن آن می‌ توانید به ‌راحتی دلایل خرابی گیربکس و مشکل در لباسشویی خود را بشناسید و با آن آشنا شوید و در صورت داشتن تخصص خودتان آن را تعمیر کنید و اگر در این کار تخصص و مهارتی ندارید می توانید جهت تعمیر به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد و همچنین نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد مراجعه فرمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در مشهد

توضیح مختصر در مورد علت خراب شدن گیربکس

گیربکس در همه لباسشویی ها یک قطعه بسیار مهم می باشد. وظیفه اصلی گیربکس چرخاندن دیگ ماشین لباسشویی است. علت های خرابی گیربکس بسیار مختلف است. از جمله شایع ترین دلایل خرابی آن به کارگیری از تنظیمات غلط در هنگام شست و شو، استفاده نکردن به موقع از دستگاه، توجه نداشتن به ظرفیت ماشین لباسشویی و استفاده پی‌درپی از ماشین لباسشویی و داغ شدن ماشین لباسشویی است. جهت بررسی ماشین لباسشویی خود می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد و همچنین نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد مراجعه کنید.

تعمیر گیربکس لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

ماشین های لباسشویی با موتور گیربکسی کار می کند و اغلب همه ما با شنیدن اسم گیربکس ناخودآگاه به یاد گیربکس ماشین می افتیم. در صورتی که ماشین لباسشویی هم دارای گیربکس مخصوص به خود است و گیربکس تاثیر بسیار مهمی در فرآیند شستشو دارد. گیربکس یکی از اصلی ترین قطعه های انواع ماشین لباسشویی می باشد، اگر که در این قطعه مشکلی به وجود آید و خراب شود ماشین لباسشویی ما دیگر کار نخواهد کرد. از این رو گیربکس تاثیر بسیار مهمی در همه ماشین های لباسشویی داشته است.  در نتیجه پس از خراب شدن این قطعه می‌ بایست در کوتاه ترین زمان ممکن با نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی بکو در مشهد

ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی در دو مدل ماشین لباسشویی گیربکسی و ماشین لباسشویی تسمه ای در بازار موجود هستند. یکی از قطعه های بسیار مهم است که در اغلب ماشین های لباسشویی دوقلو هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. لباسشویی هایی که دارای گیربکس هستند، حرکت را در شستشو انجام می دهد و زمانی که میدان الکتریکی در آنها برقرار شود میدان مغناطیسی ایجاد خواهد شد و من موتور بر این اساس شروع به چرخیدن می کند.

وظایف گیربکس ماشین لباسشویی

برای درک بهتر این که وظیفه گیربکس چیست؟ نخست باید با روند شست و شو و فرآیند شستشو در ماشین لباسشویی آشنا باشیم. نخستین مرحله شستشوی ماشین لباسشویی مربوط به چرخیدن مخزن می باشد. این مرحله در گذشته به وسیله موتور و تسمه امکان پذیر بود و در حال حاضر این مرحله توسط گیربکس انجام می شود.

علت به کارگیری از آهنربایی که در ساخت ماشین های لباسشویی گیربکس دار به کار گرفته می‌شود، میدان مغناطیسی به وجود می‌آید و به علت این میدان مغناطیسی مخزن ماشین لباسشویی ما شروع به چرخیدن می کند و فرآیند شستشو آغاز می‌شود. یکی از وظایف مهم گیربکس چرخاندن دیگه ماشین لباسشویی و آغاز کردن فرآیند شستشو است، اگر این فرآیند دچار اختلالاتی شده است و گیربکس ماشین لباسشویی شما خراب است می بایست با نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد و همچنین نمایندگی لباسشویی بکو در مشهد در ارتباط باشید.

تعمیرات لباسشویی بکو در مشهد

دلایل مهم خراب شدن گیربکس

علت های خراب شدن گیربکس در ماشین لباسشویی همانگونه که بیان کردیم مختلف است. در بخش زیر موارد مهم اثرگذار  در خراب شدن گیربکس را بیان می‌کنیم و آنها به شرح زیر است:

  • به کار گرفتن از تنظیمات شستشوی نادرست سبب می شود، که لباس های داخل ماشین لباسشویی آسیب ببینند و ماشین لباسشویی هم دچار نقص فنی شود. در نتیجه در هنگام استفاده از تنظیمات شستشو بسیار دقت داشته باشید.
  • هر از چند گاهی باید ماشین لباسشویی ما سرویس شود، تا از بروز خسارت های بیشتر و همچنین خرابی گیربکس جلوگیری به عمل آید.
  • به ظرفیت ماشین لباسشویی خود توجه کنید و بر اساس آن در آن لباس قرار دهید و قرار دادن بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی سبب می‌ شود که گیربکس آن و سایر قطعات زودتر خراب شود.
  • استفاده کردن پی‌درپی از ماشین لباسشویی سبب گرم شدن این قطعات می شود و باعث می شود که به مرور زمان این قطعه ها از کار بیفتند.

کلام پایانی

حتما جهت سرویس گیربکس به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد مراجعه نماید و کار تعمیرکاری خود را به آنها بسپارید. گیربکس یکی از اصلی ترین قطعه های ماشین لباسشویی است که می توانید جهت سرویس آن به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد اعتماد نماید. با مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی در زمینه دلایل خرابی گیربکس بدست می آورید و می توانید در صورت بروز خرابی آن را به سرعت تشخیص دهید و سریع جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در مشهد:

تعمیر لباسشویی بکو در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *