مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت | تعمیر، نصب و سرویس

برند بکو یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی بکو در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی رشت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی بکو در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بکو
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در رشت
تعمیرات لباسشویی بکو در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بکو در رشت:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت

تعمیر قطعات خراب شده لباسشویی به وسیله نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو انجام‌می شود، علاوه بر این نقص در هر جزیی از لباسشویی که رخ دهد در یک مدت زمان کم توسط نمایندگی لباسشویی بکو در رشت تعمیر می گردد.

لباسشویی بکو شامل تجهیرات صنعتی بوده که این تجهیزات خود نیز دارای زیر مجموعه های مختلفی است. به طور مثال موتور لباسشویی بکو علاوه بر بدنه کلی آن که از جنس فلز بوده، شامل بخش های جزئی تر نیز می شود اجتماع این بخش ها کنار یکدیگر سبب به حرکت در آمدن موتور خواهد شد، بنابراین عواملی نیز بر روی کارایی آن تاثیر منفی گذاشته و ایجاد نقص می کند که در چنین شرایطی جهت خودکار کردن مجدد لباسشویی باید آن را به نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت  به جهت تعمیر لباسشویی در رشت سپرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت

رفع نقص خشک کن دستگاه در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت

خشک کن از ابزار کارامد لباسشویی بوده که به وفور از آن استفاده می شود زیرا کمک بزرگی برای خشک کردن لباس ها بوده و زمان خشک کردن آن ها را کوتاه تر می کند؛ از این رو هنگام خرابی در خشک لباسشویی باید سریع از نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت درخواست تعمیر دستگاه را نمود زیرا بدون خشک کن عملا فعالیت ها با وقفه روبرو خواهد بود.

خرابی می تواند در مخزن لباسشویی رخ دهد و یا این که دلیل خرابی می تواند چرخ خشک کن بوده و یا این که سوئیچ مربوط به آن معیوب شده باشد، هر کدام از این اجزا جز قطعات ضروری خشک بوده که رفع آن توسط هر تعمیرکاری صورت نخواهد گرفت؛ زیرا هنگام تعمیر باید قطعات اصلی آن در دسترس باشند تا کارایی لباسشویی بکو مانند قبل شده و ماندگاری و سلامت دستگاه افزایش یابد، در نتیجه تعمیر توسط مهندسین ‌نمایندگی لباسشویی بکو در رشت به اضافه کاری نیاز نداشته و بلافاصله بعد از تعویض چرخ، فن، مخزن خشک کن، لباسشویی بکو کار خود را ادامه خواهد داد.

تعمیر لباسشویی بکو در رشت

عدم آبکشی لباس ها در لباسشویی

بر اساس فناوری های نوین،  لباسشویی های امروزی قادر به انجام تمام کارهای مربوط به شستشوی لباس هستند، در گذسته لباسشویی ها فقط اعمال شستن و خشک کردن را انجام می دادند و آبکشی توسط آن ها انجام نمیشد ولی امروزه با اضافه کردن قطعات جدید به لباسشویی سرعت شستشو  و قدرت خشک کردن لباس افزایش یافته است.

اما هنگامی که در لباسشویی های اتوماتیک امروزی عدم آبکشی مشاهده شد، باید احتمال خرابی در قطعات کاربردی را داد قطعاتی که برای بازبینی آن باید حتما  از مهارت دیده گان نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت کمک گرفت. با توجه به این که آبکشی فرآیند حیاتی در شستشوی لباس ها محسوب می شود برای تعمیر آن باید دقت کافی به خرج داد تا آسیب مجدد ادامه دار نگردد و  مشکل عدم آبکشی به طور کامل برطرف گردد.

هنگام نقص در آبکشی خازن ها اولین قطعاتی هستند که مورد بررسی قرار می گیرند، به دلیل این که خرابی در خازن می تواند جلوی آبکشی را بگیرد. هنگامی که اتصالات خازن قطع شده باشند، اتصالاتی که قطع شدن آن می تواند به دلیل قطع شدن سیم کویل ها رخ دهد، بنابراین در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت اعمال تعمیراتی به صورت حرفه ای انجام خواهد گرفت.

رفع لرزش دستگاه در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت

در  حالت معمول لباسشویی در هنگام شستشو باید هیچ لرزش نداشته باشد، و کاملا به حالت ایستایی در یک تقطه ثابتی قرار بگیرد، اما در برخی موارد هنگام  ریختن لباس ها و آبگیری لباسشویی بکو بعد از روشن شدن آن متوحه لرزش شدید آن می شوید دلیل لرزش لباسشویی بکو می تواند قطعات دربرگیرنده آن باشد، به طور مثال در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت متوجه از تعادل خارج شدن کلید زمان لباسشویی شده و با بر هم خوردن تنظیم این قطعه میزان سرعت مورد نیاز برای شستشوی لباس افزایش می یابد و با افزایش یافتن سرعت  شستشو لباسشویی شروع به لرزش می کند.

بنابراین، می توان معیوب بودن تسمه های لباس شویی را دلیل این رخداد دانست با توجه به این که تسمه ها به عنوان عوامل اصلی در جهت فیکس کردن لباسشویی محسوب می شوند هنگامی که خرابی در آن ایجاد می شود باید در نمایندگی لباسشویی بکو در رشت به تعمیر آن پرداخت. به همین منظور کارمندان نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت در اولین اقدام تسمه را جدا نموده و یک تسمه فابریک‌را جایگزین ‌می کنند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در رشت

ایجاد سر و صدا در لباسشویی

شستشوی لباس ها در یک لباسشویی سالم بدون وجود صدا انجام می شود اما هنگامی که با شستن لباس ها لباسشویی شروع به ایجاد صدا نمود، نقص درونی سبب وجود این رخداد خواهد شد نقصی که اگر نسبت به رفع آن کوتاهی صورت گیرد، کل لباسشویی به مرور زمان از کار خواهد افتاد.

از قطعات مهمی که  سلامت آن ها می تواند جلوی ایجاد سر و صدا را بگیرد پولی لباسشویی است، اگر پولی ها به هر دلیل شل شده و در جایگاه اصلی خود خارج شوند، پیامد آن ایجاد سرو صدا در لباسشویی خواهد بود.

برای تعمیر پولی باید در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت این قطعه عوض شود، با تعویض قطعه اگر مشکل برطرف نشد و سر و صدا مجدد ادامه داشت باید مخازن بررسی شود زیرا مشکل می تواند از مخرن لباسشویی باشد که این مورد نیز باید در نمایندگی لباسشویی بکو در رشت رفع گردد.، اگر بعد از حل مشکل خازن دوباره هنگام روشن شدن دستگاه سر و صدا به وجود آمد ممکن است که به علت های مختلف یک شی اضافی  بین دو قطعه مرتبط با قطعات شستشو  گیر کرده باشد که همین مورد دلیل صدای زیاد لباسشویی گردد.

علاوه بر موارد بیان شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی در رشت برای رفع مشکل سر و صدا قطعات دیگر نیز مورد بازبینی قرار می گیرند یکی از این قطعات مهم بلبرینگ ها بوده که درون موتور قرار دارند و با معیوب شدن آن ها علاوه بر ایجاد سر و صدا در لباسشویی، عملکرد کل لباسشویی و اعمال شستن که فعالیت اصلی بوده دچار رخنه گردیده و باید در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت این مشکلات برطرف شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رشت:

تعمیر لباسشویی بکو در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *