مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند بوش یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی بوش باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی بوش در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بوش
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بوش در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

اگر شما هم در منزل خود از ماشین لباسشویی برند بوش استفاده می کنید و دستگاه شما دچار ایراداتی شده که کارکرد آن را با مشکل مواجه کرده است و اکنون به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل و عیب یابی ماشین لباسشویی خود هستید، به جای درستی آمده اید! ما در این مطلب به بررسی مشکلات پر تکرار ماشین لباسشویی بوش خواهیم پرداخت. شما با استفاده از این راهنما می توانید ایرادات جزئی دستگاه خود را رفع نمایید، اما اگر به هر دلیلی قادر به حل مشکل نبودید فورا با ما در بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد تماس بگیرید و درخواست خود را برای اعزام تکنسین تعمیر لباسشویی در مشهد ثبت نمایید.

ایرادات رایج لباسشویی طبق نظر تیم نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی بوش ساده هستند و نیاز به ابزار خاصی ندارند. تنها با خواندن این مطلب کاربردی شما قادر خواهید بود این دسته از مشکلات را رفع نمایید. دسته ای دیگر از عیوب ماشین لباسشویی به دلیل پیچیدگی زیاد و حساسیت بالای قطعات باید حتما توسط تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد برطرف شود.

برای کمک به شما عزیزان تعدای از مشکلات پر تکرار ماشین لباسشویی بوش و نحوه عیب یابی هرکدام را در ادامه این مطلب از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد با شما در میان خواهیم گذاشت.

ماشین لباسشویی بوش روشن نمی شود

رایج ترین علت روشن نشدن ماشین لباسشویی، نرسیدن جریان برق به دستگاه است. اگر هیچ کدام از چراغ های دستگاه روشن نیستند احتمالا مشکل از دوشاخه و پریز است.

برای رفع مشکل ابتدا دوشاخه و پریز برق را چک کنید که سالم باشند. از یک فازمتر برای سنجش سلامت پریز استفاده کنید. در صورت وجود مشکل از تعمیرکاران تیم نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد کمک بگیرید‌.

اگر بعضی از چراغ های دستگاه روشن هستند نشان دهنده این است که ایرادی در برق رسانی دستگاه وجود ندارد. در این حالت مشکل می تواند از برد کنترلی و نمایشگر دستگاه باشد.

برای بررسی و تعویض برد کنترلی دستگاه می توانید با نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد

برنامه شستشو ماشین لباسشویی بوش شروع نمی شود

علت این مشکل ممکن است بسته نبودن صحیح درب، فعال بودن قفل کودک، فشردن دکمه استارت به مدت خیلی کوتاه یا خیلی طولانی باشد. برای عیب یابی طبق نظر تیم نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد می توانید موارد زیر را بررسی کنید.

اگر درب دستگاه به خوبی بشته نشده باشد و یا لباس یا شئ لای درب گیر کرده باشد، برنامه شستشو شروع نخواهد شد.

اگر بیشتر از حد مجاز لباس درون ماشین لباسشویی قرار داده باشید، ممکن است به درب ماشین فشار وارد شود و مانع از بسته شدن آن شود.

فعال بودن قفل کودک نیز می تواند مانع از شروع برنامه شستشو شود.

روش غیرفعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی بوش

کلید استارت را فشار دهید و به مدت ۳-۵ ثانیه نگه دارید. در این لحظه باید علامت CL از روز صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی حذف شود.

در روش دیگر، فشردن همزمان کلیدهای rpm و finished in و نگه داشتن آن برای مدت ۳ ثانیه باعث غیر فعال شدن قفل کودک خواهد شد.

همچنین اگر صفحه ماشین لباسشویی شما لمسی است، روی آن می توانید یک مربع روشن با علامت کلید و عبارت ۳ ثانیه زیر آن مربع خواهید دید. فشردن این علامت برای مدت زمان ۳ ثانیه موجب غیر فعال شدن قفل کودک می شود.

درب ماشین لباسشویی بوش قفل شده است

گاهی پس از پایان شستشو و یا حتی پیش از شروع به کار دستگاه ممکن است متوجه شوید که درب ماشین لباسشویی بوش قفل شده است و باز نمی شود. باز نشدن درب ماشین لباسشویی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد:

یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع خراب شدن سوییچ قفل دستگاه است که باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد تعویض شود.

ممکن است سیستم آبرسانی و تخلیه آب مشکل داشته باشد و تخلیه آب به موقع انجام نشود.

ممکن است سوئیچ فشار ایراد داشته باشد که لازم است توسط نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد تعویض گردد.

اگر قفل کودک فعال باشد، درب ماشین لباسشویی باز نخواهد شد. برای رفع مشکل همان طور که در بخش پیش توضیح دادیم باید قفل کودک را غیر فعال کنید.

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

دیگ ماشین لباسشویی بوش نمی چرخد

علت نچرخیدن دیگ می تواند موارد زیر باشد:

بار داخل لباسشویی نامتعادل است یا به عبارتی تراز نیست.

برنامه صحیحی برای شستشو انتخاب نشده است.

تسمه درام دستگاه پاره شده است. برای رفع مشکل با نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد تماس بگیرید.

زغال موتور ساییده شده و به اتمام رسیده است.برای رفع مشکل از تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد کمک بخواهید.

خرابی کلاچ، یاتاقان ها، کوپلینگ موتور، قفل درب و …

برای عیب یابی و رفع این مشکل طبق نظر تیم نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد می توانید به بررسی موارد زیر بپردازید:

میزان البسه داخل ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اگر حجم آن از میزان ظرفیت ماشین لباسشویی بیشتر است، مقدار لباس ها را کاهش دهید.

یکی دیگر از دلایل نچرخیدن دیگ لباسشویی، می تواند مربوط به برنامه انتخابی شستشو باشد. اطمینان حاصل کنید که برنامه مناسبی انتخاب شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد تماس حاصل نمایید.

البته به خاطر داشته باشید نچرخیدن دیگ گاهی طبیعی است و نیاز به عیب یابی وجود ندارد. مثلا اگر البسه درون لباسشویی پشمی باشند و یا میزان کف تولید شده درون دستگاه بیش از حد مجاز باشد، دیگ نخواهد چرخید.

دلیل دیگر این موضوع می تواند زغال موتور باشد که باید توسط تعمیرکار حرفه ای نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بررسی شود.

همچنین اگر کوپلینگ موتور لباسشویی شکسته است باید توسط تعمیرکار مجرب نمایندگی لباسشویی بوش در مشهد تعویض انجام شود.

نتیجه گیری و رفع مشکل طبق نظر تیم نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

در این مطلب، مشکلات متداول ماشین لباسشویی بوش بررسی شد. سعی ما بر آن بود تا مشکلاتی که بیشترین ثبت درخواست برای حضور تکنسین داشته اند را به شما معرفی کنیم و روش های عیب یابی را برای شما توضح دهیم تا خود شما در منزل بتوانید مشکل را رفع کنید و نیازی به حضور متخصص نداشته باشید.

به خاطر بسپارید اگر به هر دلیلی قادر به رفع مشکل نبودید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان صبور و با دقت ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند. سپس در صورت نیاز، متخصصین مجرب ما به منزل شما اعزام می شوند تا تعمیرات را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مشهد:

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *