مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز | تعمیر، نصب و سرویس

برند بوش یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در شیراز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی در شیراز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی بوش در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بوش

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی بوش در شیراز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در شیراز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بوش در شیراز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

ماشین لباسشویی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم خانگی است که اگر مشکل و ایرادی پیدا کند، همه افراد ترجیح می دهند سریعا دستگاه را تعمیر کنند. علاوه بر این همه به دنبال تعمیر لباسشویی با هزینه ای معقول هستند. همچنین تعمیر دستگاه با قطعات اصلی و با کیفیت از موارد حائز اهمیت است. اگر لباسشویی شما دچار ایراد شده و به دنبال تعمیرگاهی مطمئن و حرفه ای هستید، نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز و حومه آماده خدمت رسانی به شماست. نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز سابقه درخشانی در زمینه تعمیر لباسشویی در شیراز و لوازم خانگی دیگر دارد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا اطلاعاتی درباره نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز کسب کنید.

نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز

علت انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

خرابی ماشین لباسشویی می تواند بسیار آزار دهنده باشد، به علاوه مشکلات مکرری که برای دستگاه پیش می آید ممکن است به منجر ایرادی جدی شود. لذا پیشنهاد می شود در انتخاب نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز دقت کنید، زیرا در صورت تعمیر غیراصولی و عدم تشخیص صحیح مشکل در نهایت مجبور به پرداخت هزینه بیشتری خواهید شد و طول عمر مفید دستگاه شما کاهش می یابد. تعمیر لباسشویی بوش خود را با آسودگی خاطر به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز بسپارید تا از کیفیت قطعات استفاده شده و هزینه نهایی تعمیرات مطمئن باشید. در صورت تماس با این مجموعه، ابتدا مشکل لباسشویی شناسایی شده و با به کارگیری تجهیزات به روز و با کیفیت ایراد دستگاه را برطرف می کنند. اکثر ایرادات وارده در لباسشویی های بوش با هزینه معقولی قابل تعمیر هستند اما اگر قطعه داخل دستگاه دچار نقص فنی شده و نیاز به تعویض باشد، هزینه تعمیر افزایش خواهد داشت.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در شیراز به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و شرایط گوناگون هزینه نهایی را تغییر می دهد. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت می توان به میزان خرابی، مدت زمان برطرف کردن ایراد و لزوم تعویض قطعات دستگاه اشاره کرد. تمامی این موارد به میزان قابل توجهی در هزینه تعمیرات تاثیر می گذارند. البته باید توجه داشته باشید برخی از افراد سودجو در بازار جهت جلب توجه مشتریان، با هزینه کمتری اقدام به تعمیر دستگاه می کنند. اما هزینه کلی برای برطرف کردن ایرادات یا تعویض قطعه باید طبق استاندارد خاص بازار و قیمت های تصویب شده باشد. به همین علت اگر هزینه نهایی بسیار پایین بود، باید به کیفیت کار مشکوک شوید، زیرا دلیلی برای دریافت هزینه کمتر وجود ندارد. هزینه پایین تعمیرات به معنی استفاده از قطعات تقلبی، عدم رفع ایراد به طور کامل و متخصص نبودن نیروی کار است. استفاده از قطعات غیراصل و بی کیفیت در مدت زمان کوتاه موجب بروز مشکل مجدد شده و برکارکرد و طول عمر مفید لباسشویی تاثیر خواهد داشت. پیشنهاد می شود به جای هزینه به فکر کیفیت تعمیر باشید زیرا در غیر این صورت باید هزینه بیشتری بپردازید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

مزایای نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز

همواره پیشنهاد می شود برای تعمیر لباسشویی بوش و استفاده از خدمات پس از فروش آن به نمایندگی بوش مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز، استان فارس، در جهت تعمیر اصولی لباسشویی شما خدمت رسانی می کند. یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز قابلیت تعمیر دستگاه در محل است. حمل و نقل ماشین لباسشویی به علت وزن بالایی که دارد، بسیار دشوار است؛ به همین دلیل تعمیرکاران متخصص این مجموعه در محل شما حاضر می شوند. علاوه بر این کارشناسان مجموعه همواره در سریع ترین حالت ممکن در محل حاضر شده و خدمات تعمیر و سرویس دهی را به بهترین شکل انجام می دهند. مشتری می تواند زمان تعمیر دستگاه خود را تعیین کرده و متخصصان پس از هماهنگی، اقدام به ارائه خدمات می کنند. همچنین تمامی هزینه های دریافتی از مشتری مطابق تعرفه های اتحادیه صورت می گیرد. نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز، بهترین انتخاب برای تعمیر لباسشویی شماست، زیرا خدمت رسانی با کیفیت و سرعت بالا را سرلوحه خود قرار داده است.

تعمیر لباسشویی بوش در شیراز

ایرادات رایج در تعمیر لباسشویی بوش

لباسشویی مانند سایر لوازم برقی در طی زمان دچار ایراد و نقص فنی می شود. این ایرادات گاهی قابل رفع بوده و گاهی نیازمند تعویض قطعات هستند. اکثر مشتریان می خواهند بدانند تعمیر لباسشویی به صرفه تر است یا اینکه دستگاه جدیدی تهیه کنند. مشاوران نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز همواره مشتریان را راهنمایی کرده و با درنظر گرفتن شرایط، بهترین راه حل را ارئه می دهند. به علت هزینه زیاد خرید لباسشویی بوش، تهیه دستگاه جدید صرفه اقتصادی نخواهد داشت و تا حد ممکن باید آن را تعمیر کرد. شرکت‌ های تولیدی لباسشویی برای مطلع کردن تعمیرکار از وضعیت دستگاه، کدهای خطا را طراحی کردند که درصورت وجود مشکل، کد مخصوص به آن روی صفحه نمایش مشاهده می شود. اغلب این کدها و نحوه رفع ایراد در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی توضیح داده شده است. برخی از کدها نیز در دفترچه ثبت نشده و باید توسط متخصصان این زمینه عیب یابی و رفع شود. از ایرادات متداول در ماشین لباسشویی بوش می توان عدم آبگیری دستگاه، روشن نشدن لباسشویی، توقف عملیات حین کار، نشتی لباسشویی، سر و صدای زیاد دستگاه، عدم تخلیه آب، لرزش بیش از اندازه و غیره نام برد.

سخن پایانی

اگر به دنبال تعمیرگاهی حرفه ای و قابل اطمینان برای لباسشویی بوش خود هستید و قصد دارید دستگاه خود را با هزینه مناسب عیب یابی کنید، باید بدانید تعمیر لباسشویی بوش امری حساس و نیازمند دانش و تخصص مربوطه است. قبل از اقدام برای تعمیر لباسشویی، ابتدا رزومه کاری و سوابق مجموعه را بررسی کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز با سابقه ای درخشان آماده سرویس دهی به مشتریان ارجمند در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب است. رضایت مشتریان همواره هدف اصلی تعمیرکاران این مجموعه است. به علت تعهد متخصصان، تا زمانی که قطعات دستگاه قابل تعمیر باشند، تعمیرکار قطعه را تعویض نخواهد کرد. اگر به دنبال نمایندگی لباسشویی بوش در شیراز هستید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت تماس حاصل کرده و پس از مشاوره رایگان، سفارش خود را برای تعمیر لباسشویی بوش ثبت کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شیراز:

تعمیر لباسشویی بوش در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07138330976

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *