مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان | تعمیر، نصب و سرویس

برند بوش یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی بوش باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی بوش

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در اصفهان
تعمیرات لباسشویی بوش در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

لباسشویی بوش که یکی از بهترین برند های لوازم خانگی به شمار می‌رود. این برند لوازم خانگی، هر روزه مدل های جدیدی از لباسشویی را رو نمایی می‌کند. گاهی ممکن است که لباسشویی های بوش پس از مدتی استفاده دچار خرابی شوند. البته این امر بسیار عادی است. چرا که تمامی قطعات استفاده شده در لباسشویی ها، دارای عمر مصرفی هستند. حال در صورت خرابی لباسشویی بوش فکر می کنید که چه کاری می توان انجام داد؟

قطعاً پاسخ شما مراجعه به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان خواهد بود. اما ما در این مقاله سعی داریم تا برخی از نکات را در خصوص خرابی و تعمیر لباسشویی در اصفهان برای شما عزیزان شرح دهیم. از این رو در ادامه به بررسی این عوامل پرداخته و تمامی این عوامل را مورد بررسی قرار می‌دهید. از این رو در ادامه همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

دلایل تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی و تعمیر آن با نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

دلایل بسیار زیادی می تواند موجب تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی بوش شود. اولین سؤال ما در این خصوص از شما این است که چه زمانی لباسشویی خود را سرویس کرده‌اید؟ احتمال پاسخ شما این خواهد بود که اصلاً یادتان نمی‌اید. دقت داشته باشید که لباسشویی نیز مانند انسان ها احتیاج به چکاپ و تمیز شدن دارد. همان طور که حمام رفتن برای هر انسانی واجب است، سرویس شدن نیز برای لباسشویی بوش امری بسیار ضروری است.

احتمالاً دلیل تمیز نشدن لباس ها در لباس شویی بوش نیز این امر است. می توانید برای سرویس لباسشویی بوش از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان کمک بخواهید. بدون شک نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان می تواند شما را در این امر بسیار یاری کند. دقت داشته باشید که سرویس نکردن لباسشویی موجب می شود تا جرم آب و کثیفی لباس ها به مرورد ته دیگ باقی بماند.

از این رو بر اثر این اتفاق در واقع یک لایه از جرم و کثیفی لباس ها در ته دیگ به وجود می‌آید. بنابراین با هر بار استفاده از لباسشویی، این جرم‌ها اجازه حل شدن مواد شوینده را نخواهند داد. همین موضوع می تواند در نهایت منجر به کثیفی لباس ها شود.

نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان

حل مشکل کثیف شستن لباس ها در لباسشویی بوش

 قطعاً برای رفع مشکل تیز نشستن لباس ها توسط لباسشویی یک راه حلی وجود دارد. راه حل ما به شما این است که در ابتدا اگر نمی توانید این کار را انجم دهید، از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان کمک بگیرید. در نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان به سرعت لباسشویی شما سرویس می شود. اما راه حل دوم ما، این است که از پودر جرم گیر برای رفع این مشکل استفاده کنید.

کافی است تا مقداری از پودر جرم گیر را داخل ماشین لباسشویی بریزید. سپس در ادامه می توانید یک برنامه از لباسشویی را انتخاب کنید. برای مثال یک برنامه 30 دقیقه ای مانند QUICK  برای این کار بسیار مناسب است. درادامه پس از جرم گیری لباسشویی، به مدت 5 ساعت درب لباسشویی را باز بگذارید. با این کار علاوه بر رفع بوی بد لبایسشویی، مشکل تمیز نشدن لباس ها نیز به طور کلی رفع می شود.

علت قفل شدن درب لباسشویی بوش و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

گاهی ممکن است که درب لباسشویی بوش به طور کامل قفل شود. ازاین‌رو اصطلاحاً دست شما را در پوست گردو می گذارد. چرا که در این صورت به هیچ وجه نمی توانید با لباسشویی کار کنید. برای رفع این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان مراجعه کنید. در نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان این کار به راحتی انجام می شود.

در خصوص قفل شدن لباسشویی ابتدا باید بدانید زمانی که در داخل لباسشویی آب جمع می شود، درب لباسشویی به صورت کاملاً اتوماتیک قفل می شود. حال گاهی ممکن است که لباسشویی قفل شود و آب تخلیه نشود. در این صورت به احتمال قوی حتماً پمپ تخلیه لباسشویی دچار مشکل شده است. همچنین ممکن است که برد الکترونیکی لباسشویی نیز دچار ایراد شود. در این صورت باید قسمت های ذکر شده به طور کامل تعمیر و یا توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان، تعویض شوند. دقت داشته باشید که برای باز کردن درب لباسشویی در این حالت باید ابتدا باید در پوش محفظه پمپ تخلیه را باز کنید.

نکته: ممکن است علت قفل شدن لباسشویی نیز گاهی خرابی در قسمت میکروسوئیچ درب  باشد. در این صورت نیز می توانید با کارشناسان نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان در تماس باشید.

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی  توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

می توان گفت که خرابی برد الکرونیکی لباسشویی از شایع ترین  خرابی ها در برد الکترونیکی در کشور ایران است. علت این امر نیز نوسانات برق و تغییر بسیار زیاد ولتاژ است. برای رفع این مشکل پیش از هر چیزی پیشنهاد ما به شما این است که حتماً از محافظ برق برای لباسشویی خود بهره بگیرید. چرا که محافظ برق می تواند تا 90 درصد از خرابی برد الکترونیکی و سوختن لباسشویی جلو گیری کند.

دقت داشته باشید که برق ورودی در ابتدا وارد منبع تغذیه می شود. می توان گفت که منبع تغذیه در واقع  تشکیل شده از تریاک، خازن، ترانس، ترانزیستور، مقاومت، و غیره است. برای عیب یابی برد الکترونیکی در صورتی که تبحر و تجربه کاری ندارید، حتماً به نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان مراجعه کنید.

 

کلام پایانی

می توان گفت که همواره عوامل متعددی می تواند موجب خرابی لباسشویی بوش شود. برخی از این عوامل همواره تأثیر بسیار زیادی در عملکرد صحیح لباسشویی دارد. حال برای رفع این مشکلات، می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان مراجعه کنید. در این مقاله ما به برخی از عوامل مؤثر در خرابی لباسشویی پرداختیم. از این رو مطالبی را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی شرح دادیم. با خواندن این مقاله می توانید برخی از مشکلات لباسشویی بوش را به راحتی رفع کنید. دقت داشته باشید که اگر در تعمیر لباسشویی ماهر نیستید، حتماً به نمایندگی لباسشویی بوش در اصفهان سر بزنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان:

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03136606646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *