مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه

آیکون فرم

می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یه شماره تماس این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید. کارشناسان کورنیدو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایکون اوپراتور

شما همراهان گرامی می توانید با تماس گرفتن به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوشدر ارومیه، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه را به کورنیدو بسپاریم؟

تیک

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تیک

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تیک

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

تیک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تیک

قیمت‌ منصفانه و کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه | تعمیر، نصب و سرویسگروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لوازم خانگی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیر تخصصی لباسشویی بوش

|در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت 3 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

لیست قیمت نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در ارومیه

در شهر ارومیه، از ماشین‌لباسشویی به‌عنوان یک ابزار ضروری در زندگی روزمره استفاده گسترده می‌شود. با توجه به اهمیت این دستگاه‌ها، لازم است تا در صورت بروز خرابی یا نیاز به تعمیر، به مکانی با تخصص و تجربه مراجعه کنیم. نمایندگی تعمیر ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه با ارائه خدمات تخصصی و مطمئن به افراد این امکان را می‌دهد که مشکلات فنی دستگاه‌های خود را به بهترین شکل ممکن حل کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در ارومیه:

 1. تعمیرات فنی:

نمایندگی تعمیر ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه با اتکا به تخصص و دانش فنی متخصصان خود، به رفع مشکلات فنی مرتبط با موتور، سیستم آب، و سایر اجزا اصلی دستگاه می‌پردازد.

 1. تعمیرات جاری و اضطراری:

ارائه خدمات تعمیرات جاری و اضطراری در صورت لزوم، به منظور جلوگیری از تخریب بیشتر دستگاه و حفظ عمر مفید آن.

 1. تعویض قطعات اصلی:

با تأمین قطعات اصلی و با کیفیت، نمایندگی تعمیر ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه به تعویض قطعات فرسوده و آسیب‌دیده می‌پردازد.

 1. بررسی ویژه:

بررسی دقیق ویژه دستگاه به منظور تشخیص مشکلات پنهان و ارائه راهکارهای بهینه برای تعمیر.

 1. نگهداری پیشگیرانه:

مشاوره و آموزش به مشتریان در زمینه نگهداری پیشگیرانه از ماشین‌لباسشویی برای جلوگیری از مشکلات آتی.

نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش در ارومیه

نمایندگی تعمیر ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات مدرن، به مشتریان خود خدماتی شایسته و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. تمرکز بر کیفیت و رضایت مشتریان، این نمایندگی را به یک مرجع معتبر برای تعمیرات ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه تبدیل کرده است.

نکات مهم هنگام تعمیر ماشین لباسشویی

هنگامی که قصد تعمیر ماشین لباسشویی بوش را دارید، مهم است که توجه ویژه‌ای به برخی نکات داشته باشید تا فرآیند تعمیر به درستی انجام شود. در زیر تعدادی از نکات مهم برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش آورده شده است:

 1. مطالعه دقیق دفترچه راهنما:

همیشه ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید. این دفترچه شامل دستورالعمل‌های تعمیرات و اطلاعات فنی مربوط به ماشین لباسشویی شما می‌شود.

 1. ایمنی:

قبل از هر تعمیری، اطمینان حاصل کنید که دستگاه از برق جدا شده و ایمنی الکتریکی را رعایت کنید. همچنین، از ابزارهای مخصوص تعمیرات استفاده کنید.

 1. تست‌های اولیه:

ابتدا با تست‌های ساده، مشکل دقیق را تشخیص دهید. بررسی اتصالات برق، لوله‌ها، و قطعات مهم دستگاه.

تعمیر لباسشویی بوش در ارومیه

 1. استفاده از قطعات اصلی:

در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی تولید کننده استفاده کنید. قطعات اصلی معمولاً کیفیت بالاتری دارند و تأثیر مثبتی بر عملکرد دستگاه دارند.

 1. توجه به سیم‌ها و اتصالات:

اتصالات برق و سیم‌ها را با دقت بررسی کنید. هر گونه سیم بریده یا اتصال ضعیف ممکن است باعث مشکلات عملکردی شود.

 1. تمیزکاری:

هنگام تعمیرات، دستگاه را تمیز نگه دارید. هر گونه آلودگی ممکن است به عملکرد ماشین آسیب بزند.

 1. علت‌یابی قبل از تعمیر:

برای آگاهی دقیق از علت مشکلات، از تکنیک‌های علت‌یابی استفاده کنید. برخی مشکلات ممکن است ناشی از مسائل ساده باشند که با یک بررسی دقیق قابل حل باشند.

 1. استفاده از منابع آموزشی:

اگر با تعمیرات فنی آشنا نیستید، از منابع آموزشی معتبر یا ویدئوهای آموزشی در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بوش استفاده کنید.

توجه به این نکات به شما کمک می‌کند تا تعمیرات را با اطمینان و به بهترین شکل انجام دهید. در صورتی که مسئله پیچیده به نظر برسد، بهتر است به نمایندگی تعمیر ماشین‌لباسشویی بوش در ارومیه یا تعمیرگاه مراجعه کنید.