مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند ال جی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ال جی۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در اهواز
تعمیرات لباسشویی ال جی در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز یکی از مفیدترین مراکز برای بروز انواع نقص های لباسشویی ال جی است. خرابی ماشین لباسشویی ال جی یک اتفاق رایج است، زیرا این لباسشویی نیز مانند هر وسیله مکانیکی دیگری نقاط ضعف خود را دارد. بیشترین علت های خرابی لباسشویی ال جی در استفاده از فناوری، فرسودگی قطعات و مجموعه های کلیدی، تصمیمات اشتباه در ساخت و یا عیوب کارخانه صورت می گیرد.

اجازه دهید در ادامه مقاله با جزئیات بیشتر در مورد خرابی های رایج ماشین لباسشویی ال جی صحبت کنیم.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

 

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز برای عدم چرخش طبل

اگر درام واحد شستشو نچرخد، احتمالاً گیر کرده است. بررسی آن بسیار ساده است، فقط آن را با دستان خود به داخل ببرید. اگر واقعاً گیر کرده باشد، می ایستد یا کمی تکان می خورد، اما نمی چرخد. در این حالت، قاب را بردارید و با چراغ قوه به دنبال شی گیر کرده بگردید. در بسیاری از ماشین ها، استخوان های لباس زیر زنانه، دکمه های کوچک و سکه ها در این فضا می افتند. درام همچنین به دلیل فرسودگی بلبرینگ ممکن است گیر کند. کاملاً امکان پذیر است که این شکست به صورت بصری ایجاد شود.

در این حال شما نباید خودسرانه به تعمیر لباسشویی در اهواز بپردازید. عملا با این کار نه تنها به تعمیر لباسشویی الجی خود کمک نمی کنید و حتی آن را بیشتر خراب می نمایید. بهترین کار تماس با مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز است. از سوی نمایندگی لباسشویی ال جی در اهواز برای شما نیرو ارسال می شود و با تمام توان خود به بررسی سریع لباسشویی می پردازند.

اگر برنامه در حال اجرا است، موتور در حال کار است اما درام حرکت نمی کند، به احتمال زیاد تسمه محرک افتاده است. برخی از محصولات ال جی به شما امکان سفت کردن را می دهند، اما اگر این گزینه ارائه نشده باشد، کمربند باید با یک کمربند جدید جایگزین شود. به یاد داشته باشید که هنگام خرید این قطعه، باید مدلی را انتخاب کنید که از نظر پارامترهای هندسی کاملاً مشابه نمونه اول باشد.

 

مراکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

 

علت عدم چرخش طبل لباسشویی ال جی

در تکنولوژی درایو مستقیم لباسشویی ال جی، درام به طور مستقیم به موتور متصل می شود. لینک انتقال در این مورد وجود ندارد و این قابلیت اطمینان سازه را تا حد زیادی افزایش می دهد. اما در صورت بروز مشکل در این دستگاه، هرگونه نشتی از مخزن بلافاصله وارد موتور شده و باعث اتصال کوتاه می شود. این گزینه بسیار خرابی بزرگ است و برای تعمیرات باید در یک کارگاه نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز انجام شود.

اگر درام در یک خودروی مدرن نمی چرخد ​​و صدای موتور در حال کار وجود ندارد، باید برس های کربنی را در موتور تعویض کنید. برای این کار، موتور باید کاملاً جدا شود، برس هایی که به آن حیات بخشیده اند. باید حذف شوند و موارد جدید قرار داده شوند. برای این کار می توانید از مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز کمک بخواهید تا تعمیر لباسشویی شما را در کارگاه نمایندگی لباسشویی ال جی در اهواز انجام دهند.

به تمیز کردن پوشش های کلکتور توجه ویژه ای داشته باشید، زیرا آنها تماس خوبی را ایجاد می کنند. اغلب علت نقص، شکستن یا فشردن کابل است، کمی کمتر بین واحد کنترل و خود موتور فاصله وجود دارد. در همان زمان، فرمان شروع کار به سادگی به درام نمی رسد.

 

تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

 

توصیه های نیروی نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز برای زمانی که لباسشویی آب گرم نمی کند

به ندرت کسی این جمله را که ماشین به خوبی لباس را در آب سرد شستشو می دهد را قبول می کند. بنابراین، اگر دستگاه کار می کند، درام در حال چرخش، شستشو و آبکشی است، اما آب گرم نمی شود، این باید دلیلی برای تشخیص فوری باشد. بر اساس توصیه های نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز، عنصر گرمایش چند دلیل برای این می تواند مشکل داشته باشد:

 • ظاهر شدن رسوب بر روی بدنه عنصر گرمایش به دلیل آب بسیار سخت (از یک طرف هدایت حرارتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، از طرف دیگر باعث تخریب عناصر فلزی می شود).

 • سایش فیزیکی قطعه: معمولاً دفترچه راهنمای کاربر حداکثر عمر مفید تجهیزات را با در نظر گرفتن استهلاک طبیعی تعیین می کند.

 • افت ولتاژ مکرر در شبکه

برای رسیدن به المنت گرمایشی، باید درب پشت دستگاه را بردارید، همه کابل ها و سنسورها را جدا کرده و سپس بخاری را بردارید. گاهی اوقات می توانید به صورت بصری تشخیص دهید که مورد از قبل معیوب است. در صورت عدم وجود علائم خارجی آسیب، بهتر است با یک تستر مخصوص تشخیص داده شود طبق دستورالعمل های نیروی نمایندگی لباسشویی ال جی در اهواز، اگر میخواهید المنت گرمایشی را تعمیر نمایید مراحل زیر را تکرار نمایید:

 • شکستن سنسور دما (معمولاً در انتهای بخاری قرار دارد).

 • خرابی ماژول کنترل، عدم اتصال به آن به دلیل سیم کشی شکسته.

 

نمایندگی لباسشویی ال جی در اهواز

 

آسیب سیستم زهکشی در لباسشویی ال جی

اگر دستگاه تخلیه فاضلاب را متوقف کرد، با احتمال زیاد، علت خرابی در نقص در سیستم زهکشی یا عناصر جداگانه آن است: شلنگ، شیر، و همچنین فیلتر یا پمپ.

اگر میخواهید سیستم زهکشی لباسشویی ال جی خود را تعمیر نمایید، بر حسب توصیه نیروهای نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز به موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا باید تمام آب دستگاه را تخلیه کنید، آن را به مدت یک ربع خاموش کنید و سعی کنید شستشوی دوم را شروع کنید. این معمولا کافی است. اگر اندازه گیری تاثیری نداشت، می توانید از نیروی گرانشی استفاده کنید و دستگاه را بالاتر نصب کنید و شیلنگ، برعکس، پایین تر. سپس آب خود به خود خارج می شود.

 • برای جلوگیری از بروز چنین نقصی، باید فیلتر خروجی را به طور مرتب بشویید. در حین کار، اجسام کوچک، کرک و گرد و غبار به داخل آن سرایت می کند. با گذشت زمان، یک دوغاب چسبناک روی دیوارها تشکیل می شود که در نتیجه خروجی باریک می شود که زهکشی را بسیار دشوار می کند. اگر فیلتر تخلیه کار نکرد، باید با دقت برداشته شود، زیر آب جاری شسته شود و به مدت 10-15 دقیقه در محلول اسید سیتریک قرار گیرد.

 • اگر درایو شروع به چرخیدن نمی کند، دلایل ممکن است رایج تر باشد. به عنوان مثال، چیزهای زیادی روی آن قرار می گیرند یا خیلی بزرگ هستند. هنگامی که لباس ها به طور نابرابر در درام توزیع می شوند، دستگاه هنگام چرخش شروع به لرزش می کند. این باعث می شود مکانیسم ایمنی فعال شود و شستشو متوقف شود. برای رفع این مشکل، باید لباس های شسته شده را دوباره توزیع کنید یا نیمی از محتویات درام را بردارید. اگر این روند ادامه پیدا کند امکان دارد که به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز نیاز داشته باشید.

 • عدم تعادل همچنین می تواند ناشی از آسیب عنکبوت یا بلبرینگ باشد؛ در این حال دیگر نباید خود شما آن را تعمیر نماید. برای اینکار با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز تماس بگیرید و درخواست نیرو نمایید. مرکز نمایندگی لباسشویی ال جی در اهواز برای شما بهترین و باتجربه ترین افراد را ارسال می نماید.

 

مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز:

تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06134470344

2 thoughts on “نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز | خدمات مرکزی 06134470344

 1. مهشید طولابی says:

  سلام روزتون بخیر باشه
  ماشین لباسشویی من گارانتی داره شما تعمیرات گارانتی هم انجام میدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *