مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند اسنوا یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی اسنوا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی اسنوا
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد
تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد

در این مقاله به معرفی نمودن نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد می پردازیم و همچنین در مورد نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد توضیحات کاملی را می دهیم. جهت آشنا شدن بیشتر شما عزیزان با لباسشویی توضیحات کاملی را در مورد دلایل سفیدک زدن لباس در برخی ماشین لباسشویی را توضیح می دهیم، تا شما آشنایی بیشتری زمینه تعمیر لباسشویی در مشهد کسب کنید و با بررسی بیشتر و مطالعه این مقاله می توانید از سفیدک زدن لباس های خود جلوگیری به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

وسایل بسیار زیادی در آشپزخانه هر منزلی وجود دارد، ولی از جمله وسایل و دستگاه های پر استفاده و بسیار مهم و حیاتی لباسشویی می باشد. لباسشویی از جمله وسایلی هست که اگر خراب شود در امور روزمره ما دچار اختلالاتی می شود. چرا که همه لباس ها توسط لباسشویی شسته می شود و شما عزیزان جهت سرویس و تعمیر لباسشویی خود باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد مراجعه نماید.

 بهترین خدمات سرویس و تعمیرکاری را از آنها دریافت نمایید، سعی کنید که همیشه به نمایندگی ها مراجعه کنید و از مراکز معتبر خدمات سرویس و تعمیر را بخواهید و به هر کسی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود اعتماد نکنید. چرا که این یک کار تخصصی و حرفه‌ای می ‌باشد و حتماً باید در این زمینه مهارت و دانش لازم را داشته باشید. پس توجه کنید که کار را به کاردان بسپارید و از مراجعه به مراکز نامعتبر خودداری کنید.

سفیدک زدن لباس در لباسشویی ها

دلیل سفیدک زدن لباس ها به عوامل بسیار گوناگونی  وابسته است در این بین می شود به مقدار استفاده از مواد شوینده از جمله: تاید و  مایع لباسشویی اشاره نمایید. در این مقاله موضوعات خیلی مهمی را مطرح می‌کنیم که باعث می شود که این مشکل سفید شدن لباس ها به راحتی حل شود.

 همچنین باقی ماندن مواد شوینده بر روی لباس ها سبب می شود که لباس سفیدک بزند و همچنین باعث مسدود شدن پمپ آب می گردد. در نتیجه در زمان استفاده از مواد شوینده باید بسیار دقت کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آید. اگر هر قطعه از ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجعه شده است می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد و یا نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

توضیحات مختصر در مورد سفیدک زدن لباس ها

در بخش زیر توضیحات کوتاه و مختصری را بیان می‌کنیم، که با مطالعه کوتاه مدت نیز علت سفید کردن لباس ها در ماشین های لباسشویی را بدانید. که این موارد از قبیل زیر است:

 علت های سفیدک زدن لباس ها

 یکی از این علت ها حل شدن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی اگر چه مقدار و میزان ماده شوینده در ماشین لباسشویی زیاد باشد، نیز سبب سفیدک زدن لباس ها می شود. استفاده کردن از تاید و یا مایع لباسشویی نامرغوب، اگر که پمپ آب نیز خراب یا مسدود گردد، سبب سفیدک زدن لباس ها می شود. حتما باید به ظرفیت ماشین لباسشویی توجه کنید اگر که بیشتر از ظرفیت لباس قرار دهیم باعث سفیدک زدن لباسها می شود. گاهی نیز حل نشدن درست پودر ماشین لباسشویی سبب می شود که لباس ها سفیدک بزنند.

عالی ترین نتیجه این است که با آب سرد و پودر ماشین لباسشویی قبل از اضافه کردن به ماشین، با یک لیوان آب گرم به مواد شوینده را حل کنید، هرگز مواد شوینده را مستقیم بر روی لباس ها نریزید، مخزن مواد شوینده را با آب گرم مخلوط کنید و کمی سرکه سفید آن را تمیز کنید و برای تمیز کردن مخازن لباسشویی صبر کنید که فرایند شستشو در ماشین لباسشویی به اتمام برسد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد

سرویس کار لباسشویی در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد وجود دارد که شما در صورت نیاز می توانید جهت انجام امور سرویس خود با آنها تماس بگیرید و کار خود را به آنها بسپارید. بهترین خدمات سرویس را از نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد بخواهید و از مراجعه به مراکز نامعتبر خودداری کنید.

توجه داشتن به میزان ظرفیت ماشین لباسشویی

همیشه به ظرفیت ماشین لباسشویی خود توجه داشته باشید که بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس قرار ندهید. این موارد بسیار مهم که اگر به آن دقت کنیم از بروز مشکلات و خرابی ها جلوگیری می شود و به توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی توجه کنید.

 همچنین اگر که میزان لباس از حد ظرفیت ماشین لباسشویی زیاد باشد باعث سفیدک زدن لباس می شود چرا که باعث می شود به درستی آبکشی صورت نگیرد. به دلیل حجم بالای لباس و فرآیند شستشو به صورت کامل و درست انجام نمی شود.

در نتیجه بسیار دقت کنید که بر اساس مقدار و میزان ظرفیت ماشین لباسشویی خود در آن لباس قرار دهید و اگر که بیشتر از ظرفیت در آن لباس قرار دهید سبب خرابی آن نیز می‌شود که در صورت بروز خرابی باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد مراجعه فرمایید.

تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

به کارگیری از مواد شوینده نامرغوب

اگر از مواد شوینده نامرغوب استفاده می کنید که این امر باعث می‌شود که لباس‌های شما سفیدک بزند و یکی از اصلی ترین و مهم ترین موارد در شستن لباس ها کیفیت بسیار زیاد مواد شوینده است.

 در نتیجه در هنگام خرید مواد شوینده مناسب و با کیفیت را خرید نمایید و آن مواد را با آب قاطی کنید که به صورت کامل حل شود سپس آن را در جایگاه مخصوص قرار دهید. بعضی از ماده های شوینده با نفوذ کردن به بافت لباس باعث تمیزی عالی تر لباس ها می شود، اما گاهی هم اگر که مواد شوینده نامناسب باشد، باعث سفیدک زدن و تمیز نشدن لباس ها می شود.

کلام پایانی

توجه کنید که حتما به نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد و مراکز معتبر مراجعه کنید و کار خود را به متخصصین این زمینه بسپارید، سعی کنید که حتما تمامی موارد فوق را به منظور عدم سفیدک زدن لباس ها در ماشین های لباسشویی رعایت کنید و با این کارها باعث می شویم که لباس های ما به هیچ عنوان سفیدک نزند. نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد را بشناسید و به آنها اعتماد کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد:

تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *