مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند آبسال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی آبسال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی آبسال

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

عدم تخلیه آب آلوده از ماشین لباسشویی یکی از ایرادات رایجی است که صاحبان این وسیله ممکن است با آن روبرو شوند. تخلیه نشدن آب موجب می‌شود تا لباسشویی فرایند شستشو را ناتمام تشخیص دهد و اجازه ندهد درب دستگاه باز شود. پس شما نخواهید توانست لباس‌های شسته شده خود را از درون ماشین خارج نمایید. اما آیا می‌دانید عدم تخلیه آب چه دلایلی می‌تواند داشته باشد و چه عواملی موجب این اتفاق نا خوشایند می‌شود؟ شما پس از مطالعه این راهنما خواهید توانست ایرادات ماشین لباسشویی را که گاها جزئی هستند برطرف نمایید. برای این کار لازم است با بخش‌های مختلف و قطعات دستگاه آشنا باشید و کدهای خطای مربوط به آن را بدانید. در این مطلب به بررسی دلایلی که باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی خواهند شد صحبت خواهیم کرد. چنان چه خود شما قادر به رفع ایرادات دستگاه نبودید، می‌توانید با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

رایج‌ترین دلایل عدم تخلیه آب طبق نظر متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

اگر پس از شستشو متوجه شدید آب درون دیگ دستگاه باقی مانده است و یا لباس‌ها هنوز خیس هستند، باید بدانید که چیزی مانع تخلیه آب ماشین لباسشویی می‌شود. این مشکل مهمی است و لازم است دلیل عدم تخلیه آب را شناسایی کنید. این کار را می‌توانید با مطالعه این مطلب و پیش از تماس با تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد انجام دهید.

برای مشکل عدم تخلیه آب چندین احتمال وجود دارد. به طور مثال انسداد شلنگ‌های تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سنسورها و … می‌توانند از دلایل این اتفاق باشند. متخصصین ما در بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تمامی این موارد را به خوبی می‌شناسد و از پس تعمیر آن به بهترین شکل ممکن بر خواهند آمد.

به طور کلی عواملی که باعث خالی نشدن آب ماشین لباسشویی می‌شوند عبارتند از:

انسداد فیلتر

معیوب شدن پمپ تخلیه

معیوب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه

انسداد شلنگ‌های خروجی

معیوب شدن سنسور سطح آب

و…

در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

انسداد فیلتر تخلیه در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی‌های مدرن هوشمند هستند و اگر آب به طور کامل از درون دیگ تخلیه نشوند، چرخه شستشو ادامه نخواهد یافت. یکی از متداول‌ترین دلایل می‌تواند انسداد فیلتر باشد.

برای رفع این موضوع متخصصین ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد بررسی موارد زیر را پیشنهاد می‌دهند:

ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید و شلنگ تخلیه را زیر سطح آب قرار دهید تا باقی مانده از دستگاه کاملا خارج شود.

سپس فیلتر دستگاه را خارج کنید و آلودگی‌ها و رسوبات درون آن را تمیز کنید.

فیلتر را با آب تمیز کاملا بشویید و سر جای خود قرار بدهید.

بهتر است این کار به صورت دوره‌ای انجام شود تا فیلتر همواره تمیز بماند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

یکی دیگر از رایج‌ترین دلایل عدم تخلیه آب دستگاه، خرابی پمپ تخلیه است. اگر هنگام انجام فرایند شستشو صدای تخلیه آب شنیده نمی‌شود، احتمال دارد که پمپ خراب شده باشد. برای تعمیر پمپ باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد کمک بگیرید.

برای این کار باید حتما دستگاه را از برق جدا کرده و پمپ تخلیه آن را بررسی نمایید.

با استفاده از یک مولتی متر مقاومت پمپ را اندازه‌گیری کنید. اگر عدد نشان داده شده بین صد تا سیصد اهم بود، پمپ سوخته است و باید توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تعویض شود.

اگر می‌خواهید خودتان پمپ تخلیه را تعویض کنید باید بدانید که این پمپ در بخش انتهایی ماشین لباسشویی قرار دارد و به شلنگ تخلیه دستگاه متصل است.

همچنین شلنگ‌ها و پمپ باید کاملا بررسی شوند که درونشان انسداد و گرفتگی وجود نداشته باشد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دلایل شایع عدم تخلیه آب می‌تواند خرابی سوئیچ درب دستگاه باشد. سوئیچ یک کلید پلاستیکی کوچک است که در قسمت زیرین درب دستگاه قرار دارد و زبانه درب آن را فعال می‌نماید.

برای اطمینان از صحت کارکرد دستگاه، لباسشویی را باز کرده و سوئیچ را فشار دهید. اگر صدای سوئیچ را نمی‌شنوید، برای تعویض آن با بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید. همچنین با باز و بسته کردن درب می‌توانید از سلامت میکروسوئیچ آگاه شوید. اگر درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشد نشان می‌دهد سوئیچ خراب است و باید توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تعویض شود. اگر سوئیچ خراب باشد آبکشی انجام نخواهد شد.

انسداد شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی

طبق نظر نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد، اگر شلنگ تخلیه دچار گرفتگی شود، آب از ماشین لباسشویی تخلیه نخواهد شد. همچنین پیچ خوردگی و تا خوردگی شلنگ ممکن است جریان آب خروجی را مسدود کند. یکی از دلایل ایجاد ایراد در شلنگ، عدم رعایت فاصله مناسب تا دیوار است. این فاصله توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد در هنگام نصب تعیین می شود.

برای بررسی و رفع انسداد، شلنگ را از دستگاه جدا کنید و با تاباندن نور یک چراغ قوه به درون آن، بررسی کنید آیا گرفتگی وجود دارد یا خیر؟ چنان چه جسمی درون آن گیر کرده آن را بیرون بیاورید. همچنین اگر دلیل انسداد، تجمع رسوبات است، شلنگ را شستشو دهید تا تمیز شود. سپس مجدد آن را به دستگاه متصل نمایید.

اگر موفق به رفع انسداد نشدید برای تعمیر لباسشویی در مشهد با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

خرابی هیدرواستات ماشین لباسشویی

یکی از دلایل عدم تخلیه آب، خرابی هیدرواستات یا سنسور سطح آب است. برای بررسی باید صفحه کنترل دستگاه را باز کنید و لوله پلاستیکی متصل به شیر آب را پیدا کنید. اگر رسوباتی در شلنگ وجود دارد آن‌ها را با استفاده از سرکه تمیز کنید. در صورتی که هیدرواستات خراب است برای تعویض آن با بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

در این مطلب کاربردی به ارائه اطلاعات و دلایلی در رابطه با مشکل عدم تخلیه آب که یکی از مشکلات رایج در تمامی برندهای ماشین لباسشویی به خصوص لباسشویی آبسال است صحبت کردیم و روش‌های عیب یابی را نیز به شما آموزش دادیم. امیدوارم که اطلاعات ارائه شده که حاصل تجربیات چندین ساله متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد است، برای شما مفید واقع شده باشد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد:

تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *