مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

چرا ماشین لباسشویی آبسال می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی آبسال بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی آبسال به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی آبسال بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی آبسال اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند آبسال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی آبسال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی آبسال

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

عدم تخلیه آب آلوده از ماشین لباسشویی یکی از ایرادات رایجی است که صاحبان این وسیله ممکن است با آن روبرو شوند. تخلیه نشدن آب موجب می‌شود تا لباسشویی فرایند شستشو را ناتمام تشخیص دهد و اجازه ندهد درب دستگاه باز شود. پس شما نخواهید توانست لباس‌های شسته شده خود را از درون ماشین خارج نمایید. اما آیا می‌دانید عدم تخلیه آب چه دلایلی می‌تواند داشته باشد و چه عواملی موجب این اتفاق نا خوشایند می‌شود؟ شما پس از مطالعه این راهنما خواهید توانست ایرادات ماشین لباسشویی را که گاها جزئی هستند برطرف نمایید. برای این کار لازم است با بخش‌های مختلف و قطعات دستگاه آشنا باشید و کدهای خطای مربوط به آن را بدانید. در این مطلب به بررسی دلایلی که باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی خواهند شد صحبت خواهیم کرد. چنان چه خود شما قادر به رفع ایرادات دستگاه نبودید، می‌توانید با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

رایج‌ترین دلایل عدم تخلیه آب طبق نظر متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

اگر پس از شستشو متوجه شدید آب درون دیگ دستگاه باقی مانده است و یا لباس‌ها هنوز خیس هستند، باید بدانید که چیزی مانع تخلیه آب ماشین لباسشویی می‌شود. این مشکل مهمی است و لازم است دلیل عدم تخلیه آب را شناسایی کنید. این کار را می‌توانید با مطالعه این مطلب و پیش از تماس با تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد انجام دهید.

برای مشکل عدم تخلیه آب چندین احتمال وجود دارد. به طور مثال انسداد شلنگ‌های تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سنسورها و … می‌توانند از دلایل این اتفاق باشند. متخصصین ما در بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تمامی این موارد را به خوبی می‌شناسد و از پس تعمیر آن به بهترین شکل ممکن بر خواهند آمد.

به طور کلی عواملی که باعث خالی نشدن آب ماشین لباسشویی می‌شوند عبارتند از:

انسداد فیلتر

معیوب شدن پمپ تخلیه

معیوب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه

انسداد شلنگ‌های خروجی

معیوب شدن سنسور سطح آب

و…

در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

انسداد فیلتر تخلیه در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی‌های مدرن هوشمند هستند و اگر آب به طور کامل از درون دیگ تخلیه نشوند، چرخه شستشو ادامه نخواهد یافت. یکی از متداول‌ترین دلایل می‌تواند انسداد فیلتر باشد.

برای رفع این موضوع متخصصین ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد بررسی موارد زیر را پیشنهاد می‌دهند:

ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید و شلنگ تخلیه را زیر سطح آب قرار دهید تا باقی مانده از دستگاه کاملا خارج شود.

سپس فیلتر دستگاه را خارج کنید و آلودگی‌ها و رسوبات درون آن را تمیز کنید.

فیلتر را با آب تمیز کاملا بشویید و سر جای خود قرار بدهید.

بهتر است این کار به صورت دوره‌ای انجام شود تا فیلتر همواره تمیز بماند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در مشهد

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

یکی دیگر از رایج‌ترین دلایل عدم تخلیه آب دستگاه، خرابی پمپ تخلیه است. اگر هنگام انجام فرایند شستشو صدای تخلیه آب شنیده نمی‌شود، احتمال دارد که پمپ خراب شده باشد. برای تعمیر پمپ باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد کمک بگیرید.

برای این کار باید حتما دستگاه را از برق جدا کرده و پمپ تخلیه آن را بررسی نمایید.

با استفاده از یک مولتی متر مقاومت پمپ را اندازه‌گیری کنید. اگر عدد نشان داده شده بین صد تا سیصد اهم بود، پمپ سوخته است و باید توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تعویض شود.

اگر می‌خواهید خودتان پمپ تخلیه را تعویض کنید باید بدانید که این پمپ در بخش انتهایی ماشین لباسشویی قرار دارد و به شلنگ تخلیه دستگاه متصل است.

همچنین شلنگ‌ها و پمپ باید کاملا بررسی شوند که درونشان انسداد و گرفتگی وجود نداشته باشد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دلایل شایع عدم تخلیه آب می‌تواند خرابی سوئیچ درب دستگاه باشد. سوئیچ یک کلید پلاستیکی کوچک است که در قسمت زیرین درب دستگاه قرار دارد و زبانه درب آن را فعال می‌نماید.

برای اطمینان از صحت کارکرد دستگاه، لباسشویی را باز کرده و سوئیچ را فشار دهید. اگر صدای سوئیچ را نمی‌شنوید، برای تعویض آن با بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید. همچنین با باز و بسته کردن درب می‌توانید از سلامت میکروسوئیچ آگاه شوید. اگر درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشد نشان می‌دهد سوئیچ خراب است و باید توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد تعویض شود. اگر سوئیچ خراب باشد آبکشی انجام نخواهد شد.

انسداد شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی

طبق نظر نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد، اگر شلنگ تخلیه دچار گرفتگی شود، آب از ماشین لباسشویی تخلیه نخواهد شد. همچنین پیچ خوردگی و تا خوردگی شلنگ ممکن است جریان آب خروجی را مسدود کند. یکی از دلایل ایجاد ایراد در شلنگ، عدم رعایت فاصله مناسب تا دیوار است. این فاصله توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد در هنگام نصب تعیین می شود.

برای بررسی و رفع انسداد، شلنگ را از دستگاه جدا کنید و با تاباندن نور یک چراغ قوه به درون آن، بررسی کنید آیا گرفتگی وجود دارد یا خیر؟ چنان چه جسمی درون آن گیر کرده آن را بیرون بیاورید. همچنین اگر دلیل انسداد، تجمع رسوبات است، شلنگ را شستشو دهید تا تمیز شود. سپس مجدد آن را به دستگاه متصل نمایید.

اگر موفق به رفع انسداد نشدید برای تعمیر لباسشویی در مشهد با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

خرابی هیدرواستات ماشین لباسشویی

یکی از دلایل عدم تخلیه آب، خرابی هیدرواستات یا سنسور سطح آب است. برای بررسی باید صفحه کنترل دستگاه را باز کنید و لوله پلاستیکی متصل به شیر آب را پیدا کنید. اگر رسوباتی در شلنگ وجود دارد آن‌ها را با استفاده از سرکه تمیز کنید. در صورتی که هیدرواستات خراب است برای تعویض آن با بخش نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

در این مطلب کاربردی به ارائه اطلاعات و دلایلی در رابطه با مشکل عدم تخلیه آب که یکی از مشکلات رایج در تمامی برندهای ماشین لباسشویی به خصوص لباسشویی آبسال است صحبت کردیم و روش‌های عیب یابی را نیز به شما آموزش دادیم. امیدوارم که اطلاعات ارائه شده که حاصل تجربیات چندین ساله متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد است، برای شما مفید واقع شده باشد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد:

تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *