تکنسین های شرکت با رعایت کامل شرایط به خدمت رسانی شما مشتریان گرامی می پردازند و از تمامی کارکنان شرکت کورنیدو در بازه ی زمانی کوتاه و به طور مداوم تست کرونا گرفته می شود و از نظر سلامتی مورد سنجش قرار می گیرند.

تعمیرات تمام برندهای موبایل در کورنیدو

 

شرکت کورنیدو با داشتن متخصصین و تکنسین های مجرب و معتبر و با تجربه در خصوص تعمیرات موبایل در تهران در خدمت شما مردم عزیز قرار دارد.

همکاران ما در شرکت کورنیدو علاوه بر داشتن سابقه ی
کاری بالا در زمینه ی تعمیرات تلفن همراه , کیفیت انجام تعمیرات و پایین ترین قیمت ممکن در این زمینه تعمیرات موبایل در تهران را تضمین می کنند.

پشتیبانی از تمامی برندها

تعمیرات تمام برندهای موبایل در کورنیدو

 

شرکت کورنیدو با داشتن متخصصین و تکنسین های مجرب و معتبر و با تجربه در خصوص تعمیرات موبایل در تهران در خدمت شما مردم عزیز قرار دارد.

همکاران و تکنسین های ما در شرکت کورنیدو با داشتن سابقه ی
کاری بالا و تجربه ی چندین و چند ساله در زمینه ی تعمیرات تمام برند های تلفن همراه , امکان سرویس دهی در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است .بالا ترین کیفیت انجام تعمیرات تلفن همراه و پایین ترین قیمت ممکن در امور تعمیرات مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران کورنیدو را به یکی از بهترین مراکز برای تعمیر تلفن همراه تبدیل کرده است.

پشتیبانی از تمامی برندها
چرا کورنیدو را برای تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب کنیم؟

1. بیش از 15 سال سابقه درخشان  در زمینه تعمیرات موبایل در تهران

2.ارائه بهترین قیمت تعمیرات لوازم خانگی طبق نرخ اتحادیه

3.استفاده از قطعات اصلی کلیه لوازم خانگی

4.برخورداری از مهندسین مجرب و متخصص های کاربلد

5.تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟

مرکز با داشتن 58000 مشتری ثابت ،همواره هدف خود را بر پایه نظارت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مراحل ثبت درخواست تعمیرات چگونه است؟

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین در خواست تعمیرات خود را در صفحه مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

درخواست تعمیرات تلفن همراه

سرویس دهی سریع

سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن

نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران شرکت کورنیدو با تلاش فراوان و روزافزون موفق شده است زمان سرویس دهی خودرا به حد چشم گیری کاهش دهد و موجب رضایت شما مشتریان گرامی گردد

درباره ما