مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گوفر

درخواست تعمیر مایکروفر

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر گوفر | تعمیر، نصب و سرویس

برند گوفر(Guffer) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر گوفر(Guffer)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای گوفرباعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر گوفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر گوفرجهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گوفر

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل انتخاب کورنیو
دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر

 ۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر گوفر:

۱ –  گرم نکردن مواد غذایی

۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

۴ –  باز نشدن درب مایکروفر

۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر

۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر گوفر از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی مایکروفر گوفر

 

مایکروفر وسیله ایست که به کمک امواج با طول موج کوتاه، جنبش ذرات غذا را افزایش داده و باعث پخته شدن آن ها می شود. مایکروفر گوفر، یکی از محصولات این برند است که به کمک صنایع و لوازم خانگی امرسان، بنیاد نهاده شده است. برندی ایرانی که تلاش کرده تا کیفیت مناسبی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. در این نوشته قصد داریم، به ارائه مطالبی در خصوص تعمیر این دستگاهها در نمایندگی مایکروفر گوفر بپردازیم. اگر شما نیز به دنبال تعمیر مایکروفر گوفر خود هستید، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی کورنیدو، با شماره های 22227378 یا 22111159، تماس بگیرید. در ادامه در خصوص برخی ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر گوفر، نکاتی را می‌خوانیم.

 

نمایندگی مایکروفر گوفر در تهران

 

سر و صدای زیاد و جرقه زدن دستگاه در هنگام کار

 

یکی از ایراداتی که بارها باعث تماس با نمایندگی مایکروفر گوفر شده و حسابی مصرف کنندگان را ترسانده، شنیدن صداهای بلند و دیدن جرقه داخل دستگاه است. قرار دادن ظروف فلزی یا ظروفی که لب پر شده اند سبب جرقه زدن مایکروفر گوفر می شود. ممکن است یکی از دلایل جرقه زدن و سر و صدای زیاد دستگاه همین مورد باشد. دقت کنید برخی ظروف ممکن است لبه فلزی داشته باشند و متوجه این موضوع نشده باشید. ایرادات دیگری نظیر خرابی لامپ های مگنترون، دیود، ایراد در حرکت سینی، خرابی فن خنک کننده و ایراد کوپل گردان مشکلات رایج دیگری هستند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شود و برای تشخیص آن لازم است از تکنسین این دستگاهها کمک بگیرید.

 

روشن نشدن مایکروفر گوفر

 

ایراد در میکروسوییچ درب مایکروفر، که خبر بسته بودن درب به برد الکترونیکی دستگاه را می دهد، عمده ترین دلیل روشن نشده مایکروفر گوفر است. برد الکترونیکی یک وسیله برقی، مانند فرمانده در آن وسیله عمل کند و ایراد در خود این قطعه نیز، دلیل بعدی روشن نشدن مایکروفر است. تمام فعالیت ها و برنامه های مایکروفر بر اساس عملکرد برد دستگاه تعریف می‌شود. اما تعمیر برد یک کار کاملا تخصصی است و در صورت ایراد در این قسمت، ممکن است دستگاه به طور کامل از کار بایستد و هزینه های بسیار سنگینی را برای تعمیر آن متحمل شوید. پس برای تعمیر برد مایکروفر، حتما از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر گوفر کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید، پیش از تمام موارد بالا، باید از وصل بودن برق دستگاه و سلامت پریز آن مطمئن شوید.

 

ثابت نگه داشتن دما

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های موجود در دستگاههای موجود در نمایندگی مایکروفر گوفر، بالا بردن حرارت تا حد معینی و نگه داشتن دما به گونه ای است که غذا نسوزد و از بین نرود. ایراد در این قسمت می تواند، باعث سوختن یا خام ماندن غذای شما شود. غذا روی حرارت مستقیم گاز در صورتی که بیش از حد روی گاز بماند، می سوزد و طعم آن نیز تغییر می‌کند اما با این قابلیت در مایکروفر گوفر، سوختن غذا اتفاق نمی‌افتد. برای هر ماده غذایی زمان مشخصی در نظر گرفته می‌شود که نباید زمان را بیشتر کرد. درون مایکروفر گوفر المنت‌هایی وجود دارد که از گرم شدن بیش از حد جلوگیری می‌کند و غذایی پخته را تحویل می دهد.

 

تعمیر مایکروفر گوفر در تهران

 

تعمیر در نمایندگی مایکروفر گوفر

 

در موارد بالا، به بررسی برخی از ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر گوفر پرداختیم. در صورتی که دستگاه شما با این مشکلات یا هر ایراد دیگری رو به رو شد، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی کورنیدو تماس بگیرید. استفاده از قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی مایکروفر گوفر، تکنسین مجرب و آشنا به دستگاه، سرعت در انجام کارها، هزینه های مطابق با نرخ اتحادیه و انجام تمام مراحل تعمیر در محل، از مزایای تماس با شماره های 22227378 یا 22111159، برای تعمیر مایکروفر گوفر در شهر بزرگ تهران است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی گوفر

تعمیر مایکروفر گوفر در مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *