مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی کنوود، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی کنوود در اهواز
تعمیرات کولر گازی کنوود در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز

همان طور که می دانید کولر گازی ها دستگاه های تهویه مطبوع هستند که دارای دو قابلیت هستند. کولرهای گازی قابلیت سرد و گرم کردن محیط در فصل‌ هایی از سال را دارند.  کولر گازی کنوود یکی از باکیفیت ترین کولر های گازی موجود در بازار های فروش لوازم خانگی است که بسیاری از افراد از این برند استفاده می کنند.  انواع کولر گازی ها دارای ظرفیت های متفاوتی بسته به متراژ اتاق و میزان نیاز کاربران هستند.

با این که کولر گازی کنوود دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است افراد هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایند. برای تعمیر دقیق کولر گازی های خود می توانید از نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی کنوود در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار و تجربه ای در زمینه تعمیر کولر گازی در اهواز هست.

نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز

 ارور ها و خطاهای رایج در کولر گازی کنوود

 این کولر گازی ها به گونه ای طراحی شده اند که صفحه نمایشگر ای در آنها تعبیه شده که در صورت به وجود آمدن هرگونه نقص یا ایران آن ایراد به صورت کد پیش فرضی بر روی دستگاه نمایان می شود.  در صورتی که افراد به معنای کوتاه آشنایی داشته باشند می توانند تشخیص دهند که ایراد در کدام قسمت دستگاه به وجود آمده است‌.  به طور کلی آشنایی با معانی این کد ها و توانایی تعمیر کولر گازی ها بسیار سخت و تخصصی است. به همین سبب است که بسیاری از افراد برای تعمیر لوازم الکترونیکی خود از جمله کولر گازی از متخصصان و کارشناسان نمایندگی کولر گازی کنوود در اهواز کمک می‌ گیرند. اگر ساکن شهر اهواز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه های الکترونیکی خود از جمله کولر گازی کنوود به مراکز تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز رجوع کنید.

تعمیر کولر گازی کنوود در صورت به وجود آمدن ارور و کد خطا F1

 اگر کاربران و دارندگان کولر گازی کنوود کد خطای F1 را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده کنند، نشان دهنده وجود ایراد و نقص در سنسور محیط داخلی دستگاه است.  بنابراین لازم است برای برطرف کردن این ایراد، سنسور محیط داخلی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن، آن را تعمیر کنید. کاربران می‌ توانند برای تعمیر سریع دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز کمک بگیرند. نمایندگی کولر گازی کنوود در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار خبره ای است.

 تعمیر کولر گازی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا F2

 این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی کنوود مشاهده می‌ شود که ایراد و نقصی در سنسور پایپ اپراتور وجود داشته باشد. بنابراین یکی از راه ها برای برطرف کردن این ایراد، بررسی بسیار دقیق اپراتور کولر گازی کنوود است. از آن جایی که بررسی اپراتور کولر گازی بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود افراد از نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز کمک بگیرند. کارشناسان و متخصصان بسیار باتجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی کولر گازی کنوود در اهواز

 تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز در صورت بروز ارور و کد خطا F4

 این ارور نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در فن یونیت داخلی دستگاه است.  بنابراین پیشنهاد می شود برای برطرف کردن این مشکل فن یونیت دستگاه و همچنین به طور کلی یونیت داخلی دستگاه با دقت بررسی و چک کنید و در صورت مشاهده ایراد و نقص در آن، آن را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی این قبیل موارد بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود از متخصصان و کارشناسان با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E0

 این ارور نشانگر و بیانگر وجود اختلال در کارکرد دستگاه است. به طور معمول زمانی که ایراد و نقصی در موتور یا برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد، این ارور بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی کنوود مشاهده می شود. بنابراین لازم است برای برطرف کردن این ایراد برد الکترونیکی و موتور دستگاه را با دقت بررسی کنید که  امر بسیار تخصصی است. بنابراین لازم است دارندگان در صورت مشاهده این ارور از متخصصان و تکنسین ها کمک بگیرند.

نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور ایران و همچنین شهر اهواز وجود دارند که می‌ توانند به کاربران در تعمیر لوازم الکترونیکی خانگی خود کمک کنند که از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیرات کولر گازی کنوود در اهواز اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا p2

 اگر به سبب گرمای زیاد کمپرسور دستگاه قطع شود کاربران ارور و کد خطای p2 را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهند کرد. بررسی و تعمیر این ایراد بسیار تخصصی است. به همین سبب شما می‌ توانید برای تعمیرات دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز متخصصان و کارشناسان و بسیار با تجربه و خبره ای دارد.

تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز

 تعمیر کولر گازی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا p3

 این ارور و کد خطا به کاربران نشان می‌ دهد که احتمال یخ زدن کولر گازی وجود دارد و لازم است از این مورد پیشگیری کنند. در صورت بروز این ارور کاربران می توانند با تماس گرفتن با نمایندگی های مختلف از جمله مراکز تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز با اقدامات لازم برای پیشگیری از یخ زدن آشنا شوند.

 سخن پایانی

 امروزه استفاده از لوازم الکترونیکی بسیار افزایش یافته است و یکی از پرکاربرد ترین وسایل الکترونیکی به خصوص در فصل های گرم سال کولر گازی است.  یکی از باکیفیت ترین کولر های گازی، کولر گازی کنوود است که بسیاری از افراد از این دستگاه استفاده می‌‌ کنند. در برخی مواقع به دلایل مختلف همچون استفاده نادرست این دستگاه دچار ایراد ها و نقص هایی می شود. در صورت به وجود آمدن ایراد یا نقص در کولر گازی کنوود، کاربران می توانند از نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز کمک بگیرند. نمایندگی کولر گازی کنوود در اهواز دارای کارشناسان بسیار باتجربه ای است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز:

تعمیر کولر گازی کنوود در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *