مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز

همان طور که می دانید با شروع فصل گرما و همچون فصل تابستان استفاده از کولر ها از جمله کولر گازی افزایش خواهد یافت و در صورتی که ایراد و نقصی در وسایل سرمایشی به وجود آید، افراد بسیار اذیت خواهند شد. یکی از باکیفیت ترین کولر های گازی که در بازار های فروش لوازم خانگی وجود دارد، کولر گازی پاناسونیک بوده که بسیاری از افراد به سبب کیفیت بالای آن ترجیح می دهند آن را برای خانه خود تهیه نمایند. با این که این کولر گازی کیفیت بسیار بالایی دارد اما از خرابی و نقص مستثنی نخواهد بود و در برخی مواقع دچار ایراد و نقص خواهد شد. در  این مواقع لازم است کاربران و دارندگان کولر گازی پاناسونیک سریعاً به نمایندگی های معتبر مراجعه نموده و اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند. یکی از معتبر ترین نمایندگی ها در این زمینه، نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز بوده که دارای متخصصان با تجربه و غیره نیز هست که می توانید از آن ها کمک بگیرید.

ارور ها و کد خطا های کولر گازی پاناسونیک

شاید جالب باشد بدانید که امروزه به سبب پیشرفت علم و فناوری در اغلب کولر گازی ها و در نسل جدید آنها صفحات نمایشگری وجود دارد که ایراد ها و نقص ها را به صورت کد های پیش فرض و تعیین شده ‌ای نمایش می دهد. افرادی که با معنای این کد ها آشنایی داشته باشند می‌توانند با تشخیص علت مشکل آن را برطرف نمایند.  سرتاسر کشور ایران نمایندگی ها و شرکت های بسیاری در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی از جمله کولر گازی ها فعالیت می کنند. اگر شما ساکن شهر اهواز هستید، می توانید برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز کمک بگیرید. جالب است بدانید که نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار باتجربه ای است که می‌توانند به کاربران در زمینه تعمیر کولر گازی در اهواز یاری برسانند به سبب علم کافی این متخصصان افراد می‌توانند با اطمینان خاطر از آن ها کمک بگیرند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز

بروز ارور و کد خطا S01

اگر سنسور دمای اتاق دچار نقص و ایراد شده باشد این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید نمود. در صورت بروز این ارور لازم است در اولین اقدام فیوز مینیاتور دستگاه قطع شود. از آن جایی که بر طرف نمودن این ایراد بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود برای رفع این مشکل از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز به کاربران در بر طرف کردن ایرادات و مشکلات کولر گازی خود یاری می رسانند. نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای بوده که افراد می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز کمک بگیرند‌.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در صورت بروز ارور و کد خطا S02

این کد خطا نشان می دهد که ایراد و نقصی در سنسور دمای کویل در یونیت داخلی وجود دارد. برای رفع این ارور لازم است سنسور دمای کویل را با دقت مورد بررسی قرار دهید و اگر ایراد و نقصی در آن وجود داشت، آن را تعمیر نمایید و اگر قابلیت تعمیر وجود نداشت آن را تعویض نمایید. نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک به کاربران در تعمیر کولر گازی خود کمک بسیاری خواهد کرد. از آن جایی که کارشناسان و متخصصان با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز مشغول به کار هستند، افراد می توانند با اطمینان خاطر تعمیرات دستگاه خود را به نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز بسپارید.

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز

بروز ارور و کد خطا S03

این کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان خواهد شد که در سنسور رطوبت کولر گازی شما مشکلی به وجود آمده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد. لازم است در هنگام وقوع این ارور سریعا اقدام به تعمیر این سنسور نمایید تا ضرر های بیشتری به وجود نیاید. نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز از جمله نمایندگی‌های بسیار با کیفیتی است که افراد می توانند برای تعمیر دستگاه های خود از آن کمک بگیرند‌. به سبب مشغول به کار بودن متخصصان بسیار با تجربه در نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز بسیاری از افراد برای تعمیر دستگاه خود از این نمایندگی کمک می گیرند.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در صورت بروز ارور و کد خطا S04

سنسور و حسگر دمای کمپرسور ممکن است در مواقع بسیاری دچار ایراد و نقص شود در هنگام بروز همچنین مشکلاتی لازم است دارندگان کولر گازی پاناسونیک سریعا اقدام به تعمیر کولر گازی خود نمایند تا مشکلات و ضرر های بیشتری به وجود نیاید. از آن جایی که تعمیرات سنسور ها بسیار تخصصی است لازم است از متخصصان و کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در صورت بروز ارور و کد خطا S05

اگر سنسور کویل در یونیت خارجی دستگاه دچار نقص و مشکل شود ارور S05 بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما خواهد شد. بررسی سنسور کویل باید توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه صورت بگیرد و پس از آن تعمیر صورت بگیرد. دارندگان و کاربران می توانند برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک خود از نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز کمک بگیرند‌.

سخن پایانی

کولر گازی پاناسونیک یکی از با کیفیت ترین کولر های گازی موجود در بازار های فروش لوازم خانگی بوده که به سبب کیفیت بالای آن ترجیح بسیاری از افراد برای خرید خواهد بود. با این که این کولر گازی کیفیت بالایی دارد اما در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی می شود. اغلب ایراد ها و نقص هایی که در این دستگاه به وجود می آیند بسیار تخصصی هستند و افراد عادی قادر نخواهد بود آن ها را برطرف کنند. بنابراین لازم است برای تعمیر دستگاه خود در صورت بروز مشکل از متخصصان و کارشناسان نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز یاری بجویید. از جمله نمایندگی های بسیار شناخته شده و معتبر در شهر اهواز می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز اشاره نمود که در آن متخصصان با تجربه و خبره مشغول به کار هستند که می‌ توانند در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه دستگاه شما را تعمیر نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در اهواز:

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *