مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی هیوندای ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی هیوندای در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی هیوندای در مشهد
تعمیرات کولر گازی هیوندای در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

هنگامی که در فصل تابستان کولر گازی خراب می شود تحمل گرمای طاقت فرسای محیط بسیار مشکل می گردد در چنین شرایطی افراد در صدد برطرف کردن مشکل کولر گازی در یک زمان سریع توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد هستند.

با توجه به این که کولر گازی از قطعات و سیم پیچی هایی متشکل از اجزای جزئی تر تشکیل شده است هر نقص می تواند به راهکاری نیاز داشته باشد که این راهکار فقط حل آن در مراکز تعمیر کولر گازی در مشهد رخ می دهد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

 

رفع مشکل سوپر هیت در نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

سوپر هیت محافظ کننده قطعه کمپرسور است، با توجه به این که درون کولر مواد مایعی مختلفی جریان پیدا می کند قرار دادن این قطعه سبب می شود که مواد در جریان نتوانند به کمپرسور و موتور رسیده و باعث اخلال در آن ها گردند. کار کرد دیگر این مورد رساندن بخار مورد نیاز به کمپرسور کولر گازی هیوندای هست، بخاری که کمپرسور برای این که بتواند روشن شود به آن نیاز دارد و بهترین منبع تامین آن نیز همین سوپر هیت است.

در هر شرایط اگر امکان کار برای سوپر هیت در کولر گازی میسر نباشد هیچ مایع در جریانی توانایی تبدیل شدن به بخار را نداشته و به صورت آزادانه به محل کمپرسور حرکت می کنند. در این شرایط کلیه اتصالات کمپرسور با خطر روبرو شده و برای کمپرسور نقص رخ خواهد داد؛ بنابراین باید ابتدا در نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد سوپر هیت تعمیر شود سبب کولر گازی هیوندای روشن‌گردد.

مرکز تعمیرات کولر گازی هیوندای در مشهد

 

رفع گرفتگی لوله ها در نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

برخی از مواد موجود به سمت اپراتور سرازیر می شوند این سرازیر شدن در صورتی رخ می دهد که راه لوله های نصب شده در مسیر مسدود نباشد، اگر به هر نحوی مواد اضافی درون لوله انسداد ایجاد کرده باشد باید در نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد اقدام به خروج این مواد زائد نمود.

بر اساس پیش زمینه موجود شاید این اشتباه رخ دهد که افراد خود می توانند در منزل بدون نیاز به نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد و با استفاده از یک شیلنگ آب در لوله ها رفع انسداد ایجاد کنند؛ اما این یک کار خطرناک بوده زیرا لوله ها در اطراف قطعات مهم و کاربردی مانند کمپرسور قرار گرفته اند و یک تعمیرات نا آگاهانه ‌می تواند باعث ایجاد آسیب در کمپرسور . سخت شدن فرایند تعمیرات توسط نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد گردد.

 

عیب یابی موتور کمپرسور

به طور کلی قابلیت و توان موتور کمپرسور به ابعاد کولر گازی بستگی دارد. عموما کولرهای دوازده هزار موتور یک فاز دارند. گاهی ممکن است مقاومت الکتریکی موتورهای کمپرسور دارای اشکالات اساسی شوند که  به نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد برای گرفتگی نقص مقاومت الکترونیکی احتیاج می شود.

در نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد ابتدا یک آچار مخصوص برداشته می شود و از طریق آن پیچ های متصل کننده کمپرسور به بدنه کولر گازی باز می شود تا با درآوردن کمپرسور از کولر گازی و قرارد دادن آن بر روی سطح صاف کارشناسان نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد بهتر بتوانند بر آن مسلط شده و کار تعمیرات آن را انجام دهند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد

دلیل ریختن آب از اسپلیت در فصل گرما

هنگانی که در تابستان از کولر گازی استفاده می شود بعد از مدتی کار، اسپلیت بیرونی شروع به آبریزی می کند، علت های گوناگونی می تواند دخیل در این اشکال صورت گرفته شده باشد. اولین مورد گرمای شدید هوا و فشار کار زیاد بر روی کولر گازی است؛ هنگامی که هوا بسیار گرم هست کولر گازی برای خنک کردن خانه به کار بیشتری نیاز دارد در چنین شرایطی بر روی کمپرسور، ترموستات و دیگر قطعات آن فشار وارد می شود که پیامد آن می تواند ریزش های مختلف آب از قسمت های گوناگون این دستگاه باشد. این مشکل قابل حل شدن در نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد نخواهد بود.

اما اگر نقص و صدمه دیدن یک قطعه زمینه این مشکل را فراهم کرده باشد، می توان در مرکز تعمیرات کولر گازی هیوندای در مشهد آن را عیب یابی کرد. هنگامی که حوض کولر پر از آب می شود ریزش های آن به صورت نامتعادل از دریچه های کولر گازی خارج می شود، موارد مختلفی وجود دارد که می تواند باعث پر شدن حوض کولر گازی گردد، به طور مثال وقتی زباله های مختلف جلوی خروج آب را گرفته باشند، در چنین شرایطی آب ها از حوض سر ریز شده و به سمت پایین حرکت می کنند که در چنین حالتی باید در نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد تمام موانع بر سر راه خوض و لوله های آب این دستگاه جهت روان شدن آب به سمت مسیر صحیح برداشته شود.

نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد

 

عیب یابی قطعات کولر گازی هیوندای

برخی از قطعات کلیدی کولرگازی که در معرض خطر خراب شدن هستند به شرح زیر است:

کمپرسور کولر گازی

قسمتی از کولرگازی است که به وسیله آن، گاز فشرده و سردی که در واحد خنک کننده تولید می‌شود، در تمامی شسیستم پراکنده می شود خسارت در این بخش می تواند علت بیشتر نقایص به وجود آمده باشد.

 

کندانسور

این قسمت از کولرگازی باعث تبدیل گاز فشرده به گاز مایع می‌شود. بنابراین زمانی که این فرآیند تبدیل به دلیل خرابی کندانسور انجام نشود باید در نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد آن را تعمیر کرد. زیرا این عمل باعث جذب گرمای هوا اطراف شده و سرد کردن گاز مایع می‌شود.

 

مبدل حرارتی

این قسمت در واحد داخلی کولرگازی وجود دارد و هوای داخلی را با گاز مایعی که از کندانسور به داخل واحد داخلی منتقل می‌شود، تعامل می‌دهد. به این ترتیب، هوای داخلی خنک می‌شود و اگر مبدل حرارتی آسیب ببیند اولین نشانه خود را در خنک نکردن محیط نشان می دهد.

 

ترموستات

این قسمت به صورت خودکار دمای داخل فضا را کنترل می‌کند و هنگامی که دمای داخلی به دمای مطلوب رسید، سیستم خاموش می‌شود. بنابراین اگر ترموستات صدمه ببیند باید برای رسیدن دمای مطلوب توسط کولر گازی تعمیرات آن در نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد سریع انجام شود.

مهمترین نکته در مورد قطعات کولرگازی، توجه به نگهداری و تعویض منظم آنهاست. بهتر است پس از یک فصل کارکرد، کولر گازی با هماهنگی با نمایندگی تعمیر کولر گازی هیوندای در مشهد در اسرع وقت بررسی کرده و قطعات آسیب دیده آن را تعویض کنید تا بهره‌وری و عمر دستگاه را حفظ کنید. همچنین، رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد بسیار مهم است تا مشکلات فنی کوچکی باعث عملکرد نامناسب و خرابی دستگاه نشوند.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد:

نمایندگی کولر گازی هیوندای در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *