مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی ریوکو، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی ریوکو در اهواز
تعمیرات کولر گازی ریوکو در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز

همان طور که می دانید با نزدیک شدن به فصول گرم سال استفاده از انواع کولر ها همچنین کولر گازی های دو تکه افزایش بسیار زیادی خواهند یافت. هچنین در شهر های گرم کشور همچون شهر اهواز در تمامی فصول سال افراد از این کولر ها در خانه های خود استفاده می کنند. یکی از با کیفیت ترین کولر های گازی و کولر های دوتکه در که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می شود، کولر گازی ریوکو می باشد که با وجود کیفیت بسیار بالای این کولر، امکان دارد در برخی مواقع به سبب استفاده‌ نادرست یا طولانی دچار ایراد و نقص شود که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر اقدام به تعمیر کولر گازی در اهواز نمایند.

نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور ایران و شهر اهواز به منظور تعمیرات کولر گازی وجود دارند. از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز اشاره کرد. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز

ارور ها و خطا های رایج در کولر گازی ریوکو

امروزه وسایل الکترونیکی و همچنین کولر های گازی دو تکه دارای صفحات نمایشگری هستند که ایراد ها و نقص ها به صورت کد خطا بر روی این صفحلت نمایشگر نمایان می‌ شود. بنابراین کاربران و دارندگان در صورتی که با معانی این کد خطا و ارور ها آشنایی کافی داشته باشند، می‌ توانند در صورت بروز هر کدام از آنها اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند.  کارشناسان و متخصصان با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند با معانی تمامی این کد خطا ها آشنایی داشته و بنابراین می توانند علاوه بر تشخیص سریع ایراد دستگاه شما، سریعا اقدام به تعمیر آن نمایند.

 

 تعمیر کولر گازی ریوکو در صورت بروز ارور و کد خطا CH01

اگر ایراد و نقصی در سنسور هوای داخلی دستگاه وجود داشته باشد، کاربران و دارندگان این ارور را بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی خود مشاهده می کنند. بنابراین لازم است این سنسور را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. بدین منظور شما می توانید از نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند.

تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز

تعمیر کولر گازی ریوکو در صورت بروز ارور و کد خطا CH02

به طور معمول زمانی کاربران و دارندگان این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنند که سنسور لوله ورودی که به یونیت داخلی متصل است، دچار ایراد و نقص شده باشد. بنابراین لازم است این سنسور را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. به منظور تعمیرات کولر گازی افراد قادر هستند از نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز بسپارند.

 

تعمیر کولر گازی ریوکو در صورت بروز ارور و کد خطا CH05

اگر ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی دستگاه به مدت چند ثانیه قطع شده باشد، کاربران این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می‌ کنند. بنابراین لازم است اتصالات و سیم های ارتباطی بین یونیت را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض و تعمیر کنید. به این منظور متخصصان و کارشناسان می‌ توانند به شما یاری برسانند. نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی خانگی است. به همین سبب کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر کولر گازی خود را به نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز بسپارند.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز

تعمیر کولر گازی ریوکو در صورت بروز ارور و کد خطا CH09

اگر ایراد و نقصی در عملکرد سیم کشی برد الکتریکی کولر گازی ریوکو وجود داشته باشد  ارور CH09 را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنید. از آن جایی که بر طرف کردن این ارور امری تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود از متخصصان و کارشناسان با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. به سبب تجربه بسیار زیاد متخصصان و کارشناسان این نمایندگی، کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز بسپارند.

 

 تعمیر کولر گازی ریوکو در صورت بروز ارور و کد خطا CH0۶

اگر سنسور و حسگر لوله خارجی که به یونیت داخلی کولر دو تکه متصل است دچار ایراد و نقص شده باشد، کاربران و دارندگان این ارور و کد خطا را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهند کرد. بنابراین لازم است این سنسور را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کنید. متخصصان و کارشناسان بسیار زیادی در نمایندگی تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز مشغول به کار هستند که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به کاربران و دارندگان یاری می رسانند.

نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز

 سخن پایانی

امروزه استفاده از لوازم الکترونیکی همچون کولر های دوتکه افزایش بسیار زیادی یافته است و در شهر های گرم کشور همچون شهر اهواز در تمامی فصول از کولر های گازی استفاده می شود.  به سبب اهمیت بسیار بالای این لوازم خانگی پیشنهاد می‌ شود کاربران و دارندگان در صورت مشاهده هر گونه ایراد و نقص در این وسایل، سریعاً اقدام به تعمیر آنها نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. کولر گازی ریوکو یکی از با کیفیت ترین کولر های گازی موجود در فروشگاه های فروش لوازم خانگی بوده که بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند این کولر گازی را برای خانه های خود تهیه کنند.

با وجود کیفیت بسیار بالای این کولر ها، در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص هایی می شوند که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسانی که در زمینه تعمیرات کولر گازی مشغول به کار هستند، کمک بگیرند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی کولر گازی ریوکو در اهواز:

تعمیر کولر گازی ریوکو در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *