مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی دایکین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی دایکین در اهواز
تعمیرات کولر گازی دایکین در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز

کولر گازی ها کاربرد های بسیار زیادی در خانه ها دارند. به خصوص در فصول گرم سال استفاده از این وسایل و ابزار ها افزایش پیدا می‌ کنند. در شهر های گرم کشور همچون شهر اهواز در تمامی فصول سال از کولر گازی ها استفاده می شود. بنابراین اگر ایراد و نقصی در این وسایل به وجود آید، لازم است کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر کولر گازی در اهواز نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. کولر گازی دایکین یکی از باکیفیت ترین کولر گازی ها در فروشگاه های فروش لوازم خانگی بوده که بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند این کولر گازی را برای خود تهیه نمایند. با وجود کیفیت بالای این کولر گازی این امکان وجود دارد که ایراد و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت کاربران و دارندگان می توانند از نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز کمک بگیرند‌. نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار باتجربه ای است.

تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز

 ارور ها و کد خطا های کولر گازی دایکین

انواع لوازم الکترونیکی و همچنین کولر گازی ها دارای صفحات نمایشگری هستند که ایراد ها و نقص های آنها به صورت ارور بر روی این صفحهات نمایشگر در آن ها نمایان می‌ شود. بنابراین اگر کاربران و دارندگان با معانی این کد خطا و ارور ها آشنایی داشته باشند، می‌ توانند در صورت بروز آن ها سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند‌. البته از آن جایی که برخی از نقص اای به وجود آمده در کولر گازی ها همچون کولر گازی دایکین بسیار تخصصی هستند، لازم است کاربران و دارندگان از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. بدین منظور نمایندگی های بسیاری در سر تا سر کشور ایران و همچنین شهر اهواز برای تعمیرات کولر گازی وجود دارند. از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز اشاره کرد. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز

تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A0

این ارور و خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی دایکین نمایان می شود که محافظ خارجی دستگاه فعال شده باشد. شما می توانید برای تعمیر کولر گازی خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A1

اگر ایراد و نقصی در PCB یونیت داخلی کولر گازی دایکین وجود داشته باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود PCB یونیت داخلی را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. بدین منظور شما قادر هستید از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستندز کمک بگیرید. به سبب با تجربه بودن این متخصصان کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر کولر گازی دایکین را به نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز بسپارند.

 تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A3

اگر ایراد و مشکلی در سیستم کنترل سطح تخلیه کولر گازی دایکین وجود داشته باشد، کاربران و دارندگان ارور A3 را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهند کرد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود سیستم کنترل سطح تخلیه کولر گازی دایکین را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. کاربران و دارندگان می توانند از نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرند. نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی همچون کولر گازی می باشد.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز

 تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A4

یکی دیگر از ارور ها و خطا های رایجی که ممکن است بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی دایکین مشاهده شود، ارور A4 می باشد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در حفاظت در برابر انجماد دستگاه وجود داشته باشد، کاربران این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهند کرد. از آن جایی که تعمیر و بر طرف کردن این ارور امری تخصصی است، پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز کمک بگیرید. متخصصین و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A6

اگر ایراد و نقصی در موتور فن کولر گازی دایکین وجود داشته باشد، کاربران و دارندگان ارور A6 را بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی خود مشاهده می کنند. به منظور برطرف کردن این ارور لازم است موتور فن و فن کولر گازی را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود و بر طرف شدن این ارور از نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و تکنسین های بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

 تعمیر کولر گازی دایکین در صورت بروز ارور و کد خطا A7

اگر مشکل و ایرادی در موتور فلپ چرخشی کولر گازی دایکین وجود داشته باشد، ارور و کد خطای A7 بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی نمایان می‌ شود. بنابراین پیشنهاد می‌ شود موتور فلپ چرخشی دستگاه را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این قطعه بسیار تخصصی است، لازم است کاربران از نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز

 سخن پایانی

کولر های دو تکه یا کولر های گازی در فصول گرم سال و همچنین در شهر های گرم کشور، کاربرد بسیار زیادی دارند. بنابراین اگر ایراد و نقصی در این کولر ها به وجود آید، دارندگان بسیار اذیت خواهند شد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود کاربران و دارندگان در صورت مشاهده هر گونه ایراد یانقصی در دستگاه خود سریعا اقدام به تعمیر آن نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. کولر گازی دایکین یکی از با کیفیت ترین کولر گازی هایی است که بسیاری از افراد در خانه های خود از آن استفاده می کنند. با این وجود که این کولر گازی کیفیت بسیار بالایی دارد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایند. نمایندگی های بسیار زیادی به منظور تعمیرات کولر گازی، در سر تا سر کشور ایران و شهر اهواز وجود دارند. از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز اشاره کرد. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز مشغول به کار هستند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی کولر گازی دایکین در اهواز:

تعمیر کولر گازی دایکین در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *