مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز
تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز برای برخورد با انواع کولر گازی خراب بهترین عملکرد را دارد. کار با کولر گازی خراب به ویژه در دوره گرمای شدید همیشه آسان نیست. با این حال، با داشتن واکنش های مناسب همچون تماس با مرکز نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز ، میتوانید وضعیت را اصلاح کنید. اگر می خواهید با خرابی های کولر دو تیکه مقابله کنید، باید با انواع خرابی های آن آشناییت داشته باشید و  از نمایندگی های تعمیر کولر گازی در اهواز استفاده کنید. برای اینکار مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز توصیه های عالی پیشنهاد داده است. برای تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز می توانید با کمک این مقاله خودتان دست به کار شوید.

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز

چگونه با خرابی کوچک کولر دو تکه مقابله کنیم؟

برای مواجه شدن با خرابی های کوچک در کولر گازی جنرال مکس می توانید از توصیه های مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز استفاده کنید:

 • اول از همه، اگر متوجه شدید که کولر گازی شما دیگر کار نمی کند، با اطمینان از اینکه تابلوی برق در سطح فیوز سیستم شما خاموش نشده است، شروع کنید. در این مورد، انجام یک جایگزین با کمک نیروهای نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز ضروری است.
 • اگر سیستم کولر گازی شما صدای غیر عادی تولید می کند، با خاموش کردن آن به مدت ده دقیقه شروع کنید تا موتور بتواند خنک شود. همچنین وضعیت فیلتر خود را بررسی کنید. در واقع، مسدود شدن فیلتر می تواند منبع نویز باشد. برای تمیز کردن آن، آن را جاروبرقی بکشید یا زیر آب بگذارید (فقط اگر پلاستیکی باشد).
 • اگر مشکل از کنترل از راه دور است که دیگر کار نمی کند. به سادگی می توانید باتری ها را عوض کنید تا به تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز نیاز نباشد.

برای مواجه شدن با خرابی های دیگر از دستورالعمل های تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز در بخش های بعدی استفاده کنید.

مراجعه به نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز برای زمانی که کولر دو تیکه روشن نمی شود

روز به روز، هر کاربر با این مشکل کاملا رایج روبرو می شود و به مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز مراجعه می کند. برای این نقص، علل بسیاری وجود دارد. ممکن است ایراد از کنترل از راه دور شما باشد که نیاز به باتری جدید دارد یا دستگاه تحت ولتاژ است، یعنی دیگر برق ندارد. همچنین بررسی دقیق برنامه ریزی سیستم کولر گازی ضروری خواهد بود، زیرا در برخی موارد مشکل از آنجا ناشی می شود. علاوه بر این، ممکن است نقص مدار یا فیوز باشد. در واقع، اینها اغلب می توانند بپرند و کولر دو تکه شما را خراب کنند. در صورت وجود مشکل در قطعات داخلی کولر گازی تنها مراجعه به نیروهای ماهر برای تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز کافی است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز

چرا کولر دو تکه جنرال مکس یخ زدگی ایجاد می کند؟

اگر یکبار با یخ زدگی در کولر گازی خود مواجه شوید، مطمئن باشید که بدون تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز، این نوع دستگاه به دلایل مختلف مستعد یخ زدگی مداوم خواهد بود. به عنوان مثال، گرفتگی فیلتر شایع ترین علت است. علاوه بر این، ممکن است به دلیل نشتی احتمالی، سطح مبرد کافی نباشد.

گاهی خطای نصب نیز می تواند این نوع مشکل را ایجاد کند. در این حالت جریان هوا بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این، دمای بیرون نیز بر عملکرد کولر گازی تأثیر می گذارد. از طرفی عدم تنظیم دمای کولر گازی نیز باعث بروز یخ زدگی می شود و به طور خاص، کنترل کننده دما روی حداکثر تنظیم شده است. در صورتی که مشکل با تنظیمات گفته شده بر طرف نشود، دیگر زمان مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز رسیده است. نیروهای نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز برای تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز بهترین اقدامات لازم را انجام می دهد.

 

به یونیت های داخلی دستگاه فقط هوا را می دمند

کولر دو تیکه جنرال مکسی که دیگر خنک یا گرم نمی شود یک خرابی رایج است. در این حالت، مسدود شدن ورودی یا خروجی هوا با گرد و غبار بسیار رایج است. از طرف دیگر، اگر کاربر متوجه شده باشد که این محافظ حرارتی است که دیگر کار نمی کند، ممکن است مشکل از کمپرسور باشد. علاوه بر این، هنگام استفاده از کولر، همیشه تیم نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز توصیه می کند درها و پنجره ها را محکم ببندید. اگر در حین استفاده از دستگاه برای مدت طولانی باز مانده باشد، به احتمال زیاد عملکرد دستگاه دوم تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته است. جدای از آن، این نقص می تواند ناشی از مشکل برنامه نویسی نیز باشد. برای رفع مشکل برنامه نویسی می توانید از دفتر نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز کمک بگیرید.

نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز

سیستم کولر گازی صدای غیر عادی تولید می کند

معمولاً موتور این نوع دستگاه ها به دلیل تعمیر و نگهداری معیوب داغ می شود. این یکی از دلایلی است که باعث ایجاد صدای غیر عادی می شود. به طور کلی این نوع مشکل نیاز به مداخله خاصی توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز ندارد. فقط کافی است دستگاه را خاموش کنید، سپس قبل از استفاده مجدد به آن زمان دهید تا خنک شود. علاوه بر این، این نویز می تواند ناشی از گرفتگی فیلترها نیز باشد؛ برای رفع آن خودتان می توانید به تمیزی فیلترها بپردازید تا دیگر به تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز نباشد.

چرا آب از زیر کولر گازی جنرال مکس می چکد؟

طبق تجربه ی نیروهای نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز این مشکل سرازیر شدن آب از دیوار، اصولاً از تهویه کننده دستگاه ناشی می شود. شایع ترین علت این است که تشت میعانات گازی به دلیل مسدود شدن لوله تخلیه بیش از حد پر است. باید بدانید که این لوله در واقع وظیفه دفع مداوم آب را بر عهده دارد. جدای از این مشکل انسداد، نشت آب می تواند ناشی از خرابی سیم پیچ تخلیه نیز باشد. برای تعمیرات کولر گازی جنرال مکس در اهواز تنهایی دست به کار نشوید بلکه از نیروهای نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز برای تعمیر و تعویض قطعات کولر دو تیکه کمک بگیرید.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز

مناطق تحت پوشش و نمایندگی کولر گازی جنرال مکس در اهواز:

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *