مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی ایر جنرال در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایر جنرال در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز

انواع مختلفی از کولر های گازی و کولر های دوتکه در بازار های فروش لوازم خانگی وجود دارند. یکی از با کیفیت ترین کولر های گازی کولر ایر جنرال می باشد. با این که این کولر گازی دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت کاربران برای جلوگیری از ضرر های بیشتر لازم است هر چه سریع تر اقدام به تعمیر کولر گازی در اهواز نمایند‌ به منظور تعمیرات کولر گازی نمایندگی های بسیار زیادی در سرتاسر کشور ایران و شهر اهواز وجود دارند که یکی از بهترین نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز است.

کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی کولر گازی ایر جنرال در اهواز بسپارند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز

ارور ها و نقص های رایج در کولر گازی ایر جنرال

به طور کلی با این که کولر گازی ایر جنرال دارای کیفیت بسیار بالایی است اما از نقص و ایراد مستثنی نخواهد بود و این امکان وجود دارد که به سبب استفاده طولانی مدت یا استفاده نادرست ایراد ها و نقص هایی در این کولر گازی به وجود آید. بنابراین لازم است در هنگام مواجه شدن با هر گونه ایراد و نقص در کولر گازی خود هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایید.

شما می توانید از متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای که در نمایندگی های مختلف همچون نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.در ادامه به شرح برخی از ارور ها و نقص های رایج در کولر گازی ایر جنرال می پردازیم.

در صورت خرابی موتور فن کولر چه کاری انجام دهیم؟

ممکن است دارندگان و کاربران کولر گازی ایر جنرال متوجه شوند که فن کولر دچار مشکل و نقص شده که در این صورت باید پروانه فن را با دست بچرخانند و اگر متوجه شدند ایراد و نقصی در چرخش پروانه وجود دارد، لازم است به طور کلی فن دستگاه را عوض کنند اما اگر متوجه شدند در این مورد ایرادی یافت نمی شود، احتمالا ایرادی در جریان برق ورودی به فن کولر گازی وجود دارد‌.

بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای تعمیرات کولر گازی خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی ایر جنرال در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی کولر گازی ایر جنرال در اهواز

تعمیر کولر گازی ایر جنرال در صورت بروز ارور و کد خطا E2

اگر ایراد و نقصی در سنسور دمای کولر گازی وجود داشته باشد این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای رفع این ارور از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید.

بررسی کولر گازی ایر جنرال در صورت بروز ارور و کد خطا E3

این ارور و کد خطا نشان دهنده ایراد و نقص در حسگر دستگاه است. بنابراین لازم است این حسگر را با دقت کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این مورد بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود از متخصصان و کارشناسانی که در مراکز تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. از آن جایی که این متخصصان در کار خود بسیار خبره هستند، شما می توانید تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی کولر گازی ایر جنرال بسپارید.

تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز

علت بروز ارور و کد خطا E4

زمانی کاربران این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنند که ایراد و نقصی در یونیت داخلی دستگاه وجود داشته باشد و از آن جایی که بررسی و تعمیر یونیت داخلی کولر گازی ایر جنرال امری تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز مشغول به کار هستند کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی در صورت بروز ارور و کد خطا E5

اگر ایراد و نقصی در فن کولر گازی ایر جنرال وجود داشته باشد کاربران و دارندگان ایراد و کد خطای E5 را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می‌ کنند. بنابراین لازم است برای رفع این ارور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز

تعمیر کولر گازی ایر جنرال در صورت بروز ارور و کد خطا E6

این ارور و کد خطا نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در شیر برقی کولر گازی ایر جنرال می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود برای رفع این ارور شیر برقی را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید به منظور تعمیرات کولر گازی از نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در این زمینه است.

سخن پایانی

همان طور که می دانید با نزدیک شدن به فصول گرم سال استفاده از کولر های گازی بسیار افزایش خواهند یافت‌. همچنین ساکنان شهر های گرم کشور همچون شهر اهواز ملزم هستند در تمامی فصول سال به علت گرم بودن هوا از کولر های گازی استفاده کنند. یکی از باکیفیت ترین کولر های دوتیکه که در بازار های فروش لوازم خانگی وجود دارد، کولر گازی ایر جنرال می باشد. با وجود کیفیت بالای این کولر گازی این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز:

تعمیر کولر گازی ایر جنرال در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *