مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی اجنرال ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی اجنرال در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی اجنرال در مشهد
نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات کولر گازی اجنرال در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

کولر گازی وسیله ای پر مصرف برای فصل گرما است به طوری که اگر اخلالی در کولر گازی و کارکرد آن به وجود آید افراد باید با نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد تماس بگیرند؛ زیرا تحمل گرما بسیار مشکل بوده و اگر قطعه ای کوچک در یک کولر گازی دچار رخنه شده باشد همین مورد خود می تواند مقدمه یک مشکل بزرگ برای کولر گازی باشد.

مشکلی که با بزرگ شدن دامنه آن فقط باید از نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد خواست که تمام زاویای این دستگاه را تحلیل کرده تا بتواند نقص قطعه را گرفته و کولر گازی مجدد کار کند.

البته باید به این نکته نیز پرداخت که مدل های کولر گازی متفاوت بوده و این تفاوت در مدل باعث می شود قطعه ای درون یک نوع کولر گازی کارکرد متفاوت تر داشته باشد که همین مورد نیز توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد قبل از شروع تعمیر کولر گازی در مشهد، مشخص و مورد بررسی قرار می گیرد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

خراب شدن خازن کولر و بررسی آن در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

هر قطعه ای کارایی خاصی دارد و عموما درون دستگاه های برقی خازن یک قطعه پر کاربرد بوده که نقشی موثر در جریان کاری و هدف محصول دارد. به طور کلی خازن کولر گازی با هدف تامین انرژی و توان مورد نیاز قطعات دیگر به وجود آمده است.

به طور مثال، کمپرسور برای این که بتواند به ایفای نقش مشخص شده خود بپردازد به یک توانی نیاز دارد که این توان را در کولر گازی، خازن تامین می کند. بنابراین هنگامی که خازن خراب شده باشد جریان انتقال انرژی متوقف خواهد شد.

گاهی پیش می آید که خازن با یک اتفاق بیرونی و یا یک برخورد درونی سوراخ می شود حتی اگر این سوراخ بسیار کوچک نیز باشد باعث می شود که  انرژی موجود درون خازن از بین رفته و خازن نتواند تامین کننده نیاز کمپرسور و دیگر قطعات مرتبط باشد؛ به همین منظور دستگاه به نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد برای تعمیر خازن ارسال می گردد.

در نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد به صورت تخصصی خازن مورد چکاپ قرار می گیرد تا افراد خبره نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد بتوانند به یک تشخیص درست برسند که به کلی خازن را از کولر گازی جدا کنند و یا این که ایراد رخ داده را رفع نمایند.

نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد

ایجاد نقص در فن و رفع آن در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

هر کولر گازی یک فن و یا به اصطلاح فارسی پنکه دارد که درون بخش بیرونی این دستگاه قرار گرفته است. همانطور که اکثرا می دانید کولر گازی به دو قسمت تقسیم می شود قسمتی از آن که درون خانه و بر روی دیوار نصب می شود و قسمت دیگر که در دیوار بیرون از خانه نصب می شود.

جایگاه اصلی قطعه فن این دستگاه در پنل خارجی قرار گرفته است. هنگامی که کولر روشن می شود اما به جای باد سرد باد گرمی از دهانه آن بیرون می آید باید متوجه خراب شدن فن شد؛ زیرا فن موجود درون این دستگاه نتوانسته که وظیفه خود را انجام دهد؛ بنابراین باید نقص فن در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد گرفته شود.

فن این کولر به نحوی با کندانسور مرتبط است به این منظور که بادهای موجود در پروانه های این قطعه توسط فن منتقل می شود؛ بنابراین وقتی ایرادی رخ دهد امکان خنک شدن لوله ها توسط گاز درون آن ها وجود نخواهد داشت؛ به همین منظور باید در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد فن باز بینی شده تا قسمتی که باعث چنین نقصی داشته شناسایی و بر همین اساس فن در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد تعمیر شود.

یکی از نشانه های خراب شدن فن کولر گازی ایجاد سر و صدای بلند است . بنابراین به محض شنیدن صدایی بلند از درون کولر می توان فن کولر گازی را به عنوان یکی از دلائل مهم در لیست بررسی قرار داد. دومین مورد این است که هنگام روشن بودن دستگاه از پنل بیرونی  باد به حهت بیرون بوزد در چنین شرایطی نقصی در فن رخ داده که باید در نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد برطرف گردد.

تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

خراب شدن کمپرسور کولر گازی

نقش قطعه کمپرسور در کولر گازی بسیار حیاتی می باشد به گونه ای که اگر کمپرسور کولر گازی خراب شود علاوه بر عدم خنک کنندگی کولر گازی روشن هم نمی شود؛ بنابراین اهمیت  بالایی در این دستگاه دارد.

به طور کلی عنصر ایجاد کننده خنکی در کولر گاز است که از طریق کمپرسور به بخش داخلی کولر گازی(بخشی که در قسمت درونی خانه تعبیه می شود) انتقال داده می شود؛ بنابراین اگر این قطعه خراب شود راه ارتباطی گاز بین دو بخش کولر گازی مسدود شده و عملا هیچ نوع فعالیتی مبنی بر خنکی از طریق کولر رخ نخواهد داد؛ بنابراین بهترین کار این است که هر دو قطعه دستگاه به نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد ارسال شود تا علت به وجود آمده در کمپرسور برطرف شود.

لازم به ذکر است که تمام انواع کمپرسور های تعبیه شده درون کولر گازی امکان خراب شدن را دارند، اما آنچه که اهمیت قابل توجهی دارد این است که هنگام به وجود مشکل و بردن کولر به نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد باید قبل از هر چیزی متخصصان نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد نوع کمپرسور کولر کازی را تعیین کنند به این منظور باید  هنگام بررسی مشخص شود که کمپرسور قرار داده شده از نوع پیستونی بوده و یا این که کمپرسور روتاری است.

مرکز تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد

مشکلات مربوط به کندانسور

در پنل خارچی کولر بخش پنجره ای وجود دارد که در آن لوله های از جنس آلمینیوم و مس قرار گرفته است به طور معمول هنگامی که برای خنک کردن محیط خانه گاز باید از سمت قطعه کمپرسور به دیگر قسمت های کولر گازی انتقال یابد باید در بخش کندانسور دمای سرد گاز کامل از بین برود؛ آن گاه در شیرهای موجود کولر که نقش انبساطی دارند مجدد سرد شود؛ از این رو هنگامی که کندانسور کاملا خراب شده باشد گاز در این مرحله نمی تواند دمای خود را از دست داده و به صورت گاز ابتدایی کمپرسور وارد شیرهای کولر می شود که در چنین شرایطی امکان خراب شدن شیرها نیز افزایش پیدا می کند؛ به گونه ای که در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در مشهد باید به طور کامل هر دو این قطعه تعمیر گردند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد:

نمایندگی کولر گازی اجنرال در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *